Festivalyje pramogaus ne tik vaikai, bet ir jų tėvai

Vilniaus sporto ir kultūros festivalis šiemet dar didesnis, dar įdomesnis ir dar aktyvesnis! Paskutinį rugsėjo savaitgalį „Litexpo“ parodų rūmų visas erdves užtvindysianti įspūdžių šventė bus kupina įdomių pažinčių, veiklų ir užsiėmimų, o savo mėgstamą būrelį vaikai tikrai atras, bet ne ką mažiau veiklų suplanuota ir jų tėveliams.

Tėveliams mugė, vaikams – kūrybinės dirbtuvės

Kviečiame susipažinti su įtraukiančia ir labai įvairia 2-sios salės edukacinių užsiėmimų programa. Abi festivalio dienas veiks KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS, kur Vilniaus vaikų ir jaunimo galerija kvies mažiausius parodos lankytojus iš arčiau pažinti mišką, kol tėveliai galės pasivaikščioti po meno mugę ar patys išbandyti kūrybines dirbtuves. Žaidžiame poeziją, Atrask patarles iš naujo, Kaligrafija – dirbtuvės, pritaikytos įvairaus amžiaus lankytojams, tikrai išlaisvins kūrybiškumą. Norintys atsipalaiduoti tėveliai galės pamedituoti prie drobių ir, profesionaliai tapytojai padedant, nutapyti paveikslą savo namams.

Festivalio MENO IR DIZAINO MUGĖJE bus galima įsigyti šiuolaikinių lietuvių dizainerių kūrinių – juvelyrikos, keramikos, paveikslų, drabužių.

Labai kviečiame 1-osios salės stenduose susipažinti su edukacinėmis programomis ir interaktyviomis ekskursijomis, kurias vykdo pagrindinės Vilniaus kultūrinės įstaigos!

Ir aktyvią veiklą atrasti,

ir garderobą atsinaujinti

Tradicinė, šeštus metus rengiama SPORTO IR SVEIKATINGUMO KLUBŲ PARODA – ideali vieta vaikams išrinkti tinkamą sporto būrelį ar susipažinti su dar neištyrinėtomis sporto šakomis. Užsukus į 5-ą „Litexpo“ parodų centro salę bus galima susitikti įvairių sporto mokyklų atstovus, išmėginti patikusią veiklą.

Kol vaikai rinksis būrelius, tėveliai būtinai užsuks į 3-ią „Liexpo“ parodų centro salę, kur veiks SVEIKOS GYVENSENOS IR SPORTO PREKIŲ PARODA. Atrasite ir kaip atsikratyti nuovargio, kaip pasigražinti ir tikrai išsirinksite aprangą laisvalaikiui ar kitą būtiną atributiką sportui. Parodos dalyviai lankytojus žada stebinti ne tik akcijomis, ypatingomis festivalio nuolaidomis, bet ir dovanomis bei išskirtiniais naujų sporto drabužių kolekcijų ir prekių pristatymais scenoje.

Itin žingeidiems – labai pamėgta ir laukiama KONFERENCIJA „Active Training and Aging“, šiemet sulauksianti 13 žinomų Lietuvos ir užsienio lektorių, sporto ir sveikatos profesionalų. Konferencijoje bus liečiamos keturios skirtingos temos: #Aktyvumas, #Atsipalaidavimas, #Sociumas, #Technologijos. Be pranešimų planuojamos diskusijos, praktiniai užsiėmimai, pranešėjų gerosios patirties sklaida.

Naktinės savaitgalio šėlionės

Festivalis šiemet dar intensyvesnis, nes į festivalį įsiliejo #BeActive Europos savaitės savaitgalio renginiai. „Litexpo“ parodų centro 4-oje salėje suplanuota daugybė aktyvių sporto veiklų. Dvi dienas nuo ryto iki vakaro suplanuotos atviros treniruotės #BeActive Workout, kuriose pasportavę festivalio lankytojai būtinai atras savo treniruotę.

Užsiėmimų įvairovė didžiulė – nuo kvėpavimo ir jogos iki itin aktyvių fizinių užsiėmimų.

Po visos dienos šeštadienio treniruočių vakare įsisuks siautulingas vakarėlis su #BeActive Night – Zumba Party. Trijų valandų zumba maratone – garsūs treneriai iš Lietuvos, Latvijos ir JAV, daug ritmingų judesių ir energijos. Smagu tai, kad jie tinka net ir tiems, kurie paprastai nesilanko Zumba užsiėmimuose – svarbiausia neoninę šviesą atspindinti apranga ir gera nuotaika!

Naktinė programa festivalyje nesibaigs siautulinga zumba fiesta, nes čia suplanuotas netradicinis naktinis bėgimas #BeActive Night Running su specialių efektų kupina trasa. Bėgikus trasoje pasitiks putos, purslai, muilo burbulai, lazeriai ir nuotaikinga muzika. Bėgti gali tikrai visi – tereikia pasirinkti 1 km, 5 km ar net 10 km atkarpą ir registruotis www.nightrunning.lt

Pramogų zona ir lauko pramogos

Pavargusius nuo gausybės sporto ir kultūros renginių, dalyvių ir veiklų kvies specialiai įrengta PRAMOGŲ ZONA, kurioje – didžiuliai batutai, pripučiamas futbolas, didžiulis Janga bokštas, kliūčių ruožas ir daugybė kitų smagių užsiėmimų vaikams ir net suaugusiems.

Atsipalaiduoti bus galima specialiai įrengtoje poilsio zonoje Kultūros erdvėje (2 salė), pasistiprinti – „Litexpo“ kavinėje.

Vilniaus sporto ir kultūros festivalį organizuoja: Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, BĮ „Kirtimų kultūros centras“, VšĮ „Sveikas miestas“ ir asociacija „Sportas visiems“.

 

 

 

Viso festivalio renginiai – http://www.sportoirkulturosfestivalis.lt/#renginiai

Festivalio įvykis Facebook – https://goo.gl/Ra1kfy

BILIETAI

Festivalio – https://goo.gl/3QGLQQ

#BeActive Night – Zumba Party – https://goo.gl/CGoW4F

Konferencija „Active Training and Aging“ – https://goo.gl/ewWDji