#BEACTIVE NIGHT ZUMBA PARTY (IV SALĖ)

#BEACTIVE NIGHT ZUMBA PARTY (IV SALĖ)

#BEACTIVE NIGHT ZUMBA PARTY (IV SALĖ)

|

#Beactive Night – Zumba Party
Didžiausias Baltijos šalyse Lotynų Amerikos fitneso renginys šiemet nustebins visus Zumba mylėtojus!

#Beactive Europos sporto savaitės iniciatyva, Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose, rugsėjo 29 d., bus organizuojamas vienas laukiamiausių šiais metais ZUMBA® maratonų.
Jau ne vienus metus iš eilės Vilnių stebinę Zumba Auguste renginiai su svečiais iš Karibų, Brazilijos, Peru, Olandijos, išauga į dar didesnį ir įdomesnį renginį #Beactive Night – Zumba Party ir jungiasi kartu su Vilniaus sporto ir kultūros festivaliu! Atvyksta viena didžiausių Zumba Fitness® žvaigzdžių, Zumba® veidas, trenerė žinoma visame pasaulyje – Loretta Bates (USA).

Loretta yra tarptautinė, labai aukšto lygio fitneso prezenterė – ZES (Zumba® Education Specialist). Ji taip pat yra hip-hop bei pilvo šokių trenerė, yra priklausiusi Europos hip-hop šokių stiliaus grupei bei yra sertifikuota grupinių užsiėmimų bei asmeninė trenerė. Loretta Bates ruošia Zumba® instruktorius visame pasaulyje, yra viena pagrindinių Zumba® atstovių fitneso konvencijose, renginiuose, o jos veidą galima išvysti daugumoje oficialių Zumba® platinamų choreografijų video (ZIN™ Volumes). Tai be galo šarminga, neapsakomo grožio, pietietiško gymio trenerė, pasižyminti aukšto lygio šokio technika, bei labai miela ir šilta asmenybė. Socialiniuose tinkluose ją seka bei ja žavisi šimtai tūkstančių trenerių bei Zumba mylėtojų visame pasaulyje.

#Beactive Night – Zumba Party programą sudarys 3 valandų Zumba Fitness® treniruotė – maratonas.

Renginyje taip pat dalyvaus treneriai iš Lietuvos bei Latvijos – Dovydas Veiverys, Diana Gžibau, Vasilisa Tarasova, Kamilė Mazrimė ir Augustina Juknė bei kiti treneriai komandose (bus paskelbtas sąrašas). Laukia įspūdingas renginys, su aukšto lygio technika, neoniniu apšvietimu bei vizualizacijomis, daug pozityvių emocijų, užvedančios muzikos, profesionalių trenerių ir daug daug Lotynų Amerikos karščio. Pasiruoškite Baltijos šalyse dar neregėto masto renginiui, ir žinoma – gerai paprakaituoti Zuma® ritmų siautulyje.

Renginio tematika – nenoninis apšvietimas, tad pasiruoškite šviesą atspindinčius aksesuarus ar sportinę aprangą. Sportinę avalynę privaloma atsinešti persiauti vietoje.

#BEACTIVE Europos sporto savaitė – tai Europos Komisijos iniciatyva, skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Sužinok daugiau www.beactive.lt

#Beactive Night – Zumba Party programa:

17:00 – 18:00 renginio preparty, organizatorių prizai – renginio atributika, fotografavimasis, dovanėlės ir siurprizai
18:00 – 21:30 Zumba maratonas

22:00 Renginio pabaiga

BILIETU KAINA tik 5 Eur (Renginio dieną 6 Eur)!!!

Bilietų kiekis ribotas.

Bilietas su #Beactive Night – Zumba Party programa užtikrina patekimą ir į Vilniaus sporto ir kultūros festivalio renginius, kurie vyks rugsėjo 29 d. (#Beactive Night – Zumba Party galioja speciali festivalio apyrankė, kurią atsiimti galėsi prie įėjimo).

Bilietai prekyboje pasirodys rugpjūčio 27 d.

Renginio organizatorius: #BEACTIVE Europos sporto savaitės koordinatorius Lietuvoje – asociacija „Sportas visiems“.
Renginio organizaciniai partneriai: Sveikas miestas, Litexpo, Zumba Auguste, Extremedelight.lt
Renginio partneriai: ZIP Fm, Druskininkų Hermis, GymON.

Loretta Bates:

Ankstesnių metų ZUMBA renginiai:
2018:

2016:

Zumba & Salsation Marathon Vilnius 2016

Ir pagaliau – akimirkos iš didžiausio Zumba maratono Lietuvoje, 12.09 "Zumba & Salsation Marathon su bioMagnis B6 premium". Buvo bomba! Norintys dalyvauti ateinančiuose renginiuose, spauskite "Like" puslapyje Zumba Auguste. Iki naujų susitikimų – buvot fantastiški!

Posted by Zumba Auguste on 2017 m. Sausis 17 d., Antradienis

2015: