SPORTO IR SVEIKATINGUMO KONFERENCIJA ,,ACTIVE TRAINING’’

SPORTO IR SVEIKATINGUMO KONFERENCIJA ,,ACTIVE TRAINING’’

SPORTO IR SVEIKATINGUMO KONFERENCIJA ,,ACTIVE TRAINING’’

|

Vilniaus sporto festivalyje ne tik bus gausu sporto pramogų bei turnyrų, bet ir motyvuojančių, sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą skatinančių pranešimų.

Žymus sportininkai, treneriai, sporto ir sveikos gyvensenos specialistai dalinsis patirtimi.

 

SPORTO IR SVEIKATINGUMO KONFERENCIJA ,,ACTIVE TRAINING’’

KUR, KADA? Spalio 14-15 dienomis, Lietuvos parodų ir kongreso centro ,,LITEXPO“ konferencijos centro 5.3 salėje.

Sporto ir sveikatingumo pranešimus ir diskusijas pristato “ACTIVE TRAINING” asociacija ir Viešoji įstaiga ,,Sveikas miestas“.

Ambasadoriai:

AURIMAS MAČIUKAS – Active Training mokyklos programų vadovas. Asmeninis treneris, EREPS 4 EKS lygis.
Tai itin visapusiška asmenybė, gilios kompetencijos ir žinių gausos žmogus – MOKYTOJAS !
Turi itin intelektualų požiūrį į mankštinimąsi. Niekada nepateisins „kvailų“ treniruočių, beprotiško krūvio ir sporto dėl mados. Aurimas mėgsta natūralumą, tikrą judesį, todėl skatina mankštas ne tik sporto salėje, bet ir lauke, ir net ant vandens. JIS mūsų LYDERIS ir PASIDIDŽIAVIMAS.

 

 

SIMONA PAJAUJIENĖ – Active Training mokyklos programų vadovė, EuropeActive standartų komiteto narė, asmeninė trenerė, LSU sveikatingumo lektorė.
JI tarsi ESPRESSO kavos gurkšnis, ENERGIJOS užtaisas, kurios MOTYVACIJA pabudina ir išjudina kiekvieną. Ji kupina ŽINIŲ ir KOMPETENCIJOS, kurias sugeba perteikti paprasta „Žmonių“ kalba. Nereikia net klausti apie FIZINIO AKTYVUMO ir POZITYVAUS mąstymo naudą, atsakymas prieš akis – tai JI!

 

 

PROGRAMA

KAM?

· PROFESIONALAMS IR PRAKTIKAMS #Specialistams

(Pranešimai skirti sveikatingumo specialistams, instruktoriams, asmeniniams treneriams, visuomenės sveikatos specialistams, profesionalams ir praktikams, studentams ir mokytojams, bei visiems visuomenės nariams, kuriems įdomi ir aktuali ši tema)

· BESIDOMINTIEMS SVEIKA IR AKTYVIA GYVENSENA #Smalsuoliams

(Specialistų paskaitos, patarimai, tikra tiesa, motyvuojančios istorijos, pranešimai skirti tikriems sporto ir sveikos, aktyvios gyvensenos smalsuoliam ir svisiems visuomenės nariams, kuriems įdomi ir aktuali ši tema)

· MANO ŠEIMAI #ManoŠeimai

(Specialistų patarimai ir konsultacijos visai šeimai)

Konferenciją moderuos sporto žurnalistas, televizijos laidų vedėjas – Martas Kalendra
PROGRAMA

Spalio 14 d. (Šeštadienis):
Profesionalams ir praktikams #Specialistams
11:30–11:45 – Konferencijos atidarymas. Ambasadorių įžanginis žodis.
11:45–12:40 – Prof. dr. Albertas Skurvydas: “Fizinis aktyvumas – universalus vaistas nuo 56 lėtinių ligų“ (Kaip reikia judėti dienos eigoje kad išlaikyti gerą sveikatą ir energiją ilgus metus).

12:45–13:30 – Dr. Simona Pajaujienė: „Ar gali sveika gyvensena ir kūno tobulinimas tapti sveikatos sutrikimu?“ (Ortoreksija ir kitos kūno vaizdo problemos).Mano šeimai #ManoŠeimai13:45-14:55 – Dr. Simona Pajaujienė, dr. Aurimas Mačiukas, Laisvalaikio centro šeimai ,,7” muzos vadovai Živilė Miškinytė – Tubelienė ir Gintaras Tubelis. Diskusija ,,Protingas tinkamų sveikatingumo programų asmeninis pasirinkimas visai šeimai“.

Besidomintiems sveika ir aktyvia gyvensena #Smalsuoliams

15:00 –15:55 – Dr. Aurimas Mačiukas: ,,Kodėl turim treniruoti judesius, o ne raumenis” (Kaip sportuoti, kad turėtume patogų ir funkcionalų kūną).

16:00 –16:45 – ACE lektorius, asmeninis treneris Audrius Kalvaitis: ,,Kaip sėkmingai nupirkti asmeninį trenerį” (Ką ir kaip reiktų pasitikrinti, norint neapsigauti ir gauti kokybišką asmeninės treniruotės paslaugą).

16:50–17:35 – Ultra ilgų distancijų bėgikas Vaidotas Baužys  „Bėgikas irgi žmogus. Kaip išmokti džiaugtis ir mėgautis bėgimu?” (Kaip tapti ne dėl medalių besivaikančių bėgiku, bet atradėjų ir tyrėju). Pranešimas ir panelinė diskusija su konferencijos ambasadoriais.

Spalio 15 d. (Sekmadienis)

Profesionalams ir praktikams #Specialistams

11:30–12:00 – Active Training ambasadoriai: „Asmeninio trenerio kompetencijos, rolė, atsakomybės“ (specialistų ir plačios visuomenės sekcijoms).

12:10–12.40 – Gyd. Jonas Girskis: „Ar tikrai visi judesiai gydo? ,,Gražink kūnui skolą tikslingu judesiu” (J.Girskio stuburo gydymo ir studijų centras).

Besidomintiems sveika ir aktyvia gyvensena #Smalsuoliams

12:45–13:30 – LSU doktorantas Artūras Sujeta, mitybos specialistas: ,,Mitybos strategijos sportuojant” (Kaip maitintis pasirinkus tam tikrą sporto šaką).

13:35 –14.20 – Sporto medicinos Gyd. Kęstutis Linkus: „Sportinių traumų prevencijos ABC“.

14.25–15.10– ACE lektorius, asmeninis treneris Marius Bulbovas: „Sėdinčio žmogaus kūnas ir kaip su juo elgtis” (Sėdėjimas veda prie kūno disbalanso, bus pateikti sprendimai kaip to išvengti).

Mano šeimai #ManoŠeimai

15:15–16:00 – Active Training ambasadoriai ir konferencijos svečiai. Diskusija „Protingas tinkamų sveikatingumo programų asmeninis pasirinkimas visai šeimai“.

Konferencijos organizatoriai: ActiveTraining, Vši“Sveikas miestas“, Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

Draugai: Natūralus mineralinis vanduo ,,Hermis“, Delfi.lt, Tamo.lt,
Power Hit radio, sportas.info, „Laisvalaikis“ su „Respublika“.

Konferencijoje pranešimus skaitys ir diskutuos sporto ir sveikatingumo srityje pripažintos asmenybės, specialistai, stipriausi savo sričių profesionalai:

PRANEŠĖJAI