TARPTAUTINĖ KONFERENCIJA „ACTIVE TRAINING AND AGING“

TARPTAUTINĖ KONFERENCIJA „ACTIVE TRAINING AND AGING“

TARPTAUTINĖ KONFERENCIJA „ACTIVE TRAINING AND AGING“

|

TARPTAUTINĖ SPORTO IR SVEIKATINGUMO KONFERENCIJA  „ACTIVE TRAINING AND AGING“ – motyvuojančių, sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, sporto inovacijas skatinančių pranešimų konferencija.

Žymus sportininkai, treneriai, sporto ir sveikos gyvensenos specialistai, mokslininkai dalinsis patirtimi.

Šių metų  „Active Training and Aging“ konferencja apims keturias labai svarbias temas (blokus):

sporto technologijas ir atradimus, fizinio aktyvo, atsipalaidavmo ir sociumo temas.

Konferencijoje planuojamos ir panelinės diskusijos, užsienio svečiai – pranėšėjai – pasidalins geraja praktika, papasakos ir pademonstruos išmanių sprendimų įrankius, priemones.

TARPTAUTINĖ  KONFERENCIJA  „ACTIVE TRAINING AND AGING

KUR, KADA?

Konferencija vyks rugsėjo 29-30 dienomis (šeštadenį, sekmadienį) Lietuvos parodų ir kongresų centre ,,Litexpo”, konferencijų centre (5.1, 5.2, 5.3 salėse).

Mūsų temų ,,blokai“ ir lektoriai:

Aktyvumas: Renata Ago (Vengrija), Tomaž Brinec (Slovėnija), Marius Bulbovas (LT),

Artūras Sujeta (LT), Audrone Vizbariene (LT)

Atsipalaidavimas: Simona Pajaujienė (LT), Albertas Skurvydas (LT)

Sociumas: Vidmantas Šiugždinis  (LT), Audrius Kalvaitis (LT), Artūras Lebedenko (LT)

Technologijos: Aurimas Mačiukas (LT), Paulius Briedis (LT), Marius Šilenskis (LT)

Visi 13 pranešimų ir diskusijų turės tvirtą vientisą liniją.  Daugiau informacijos jau neužilgo.

Sporto ir sveikatingumo pranešimus ir diskusijas pristato “ACTIVE TRAINING” asociacija, sveikatingumo klasteris  „iVita“ ir Viešoji įstaiga ,,Sveikas miestas“.

Konferencijos organizatoriai: ActiveTraining, Sveikatingumo klasteris „iVita“, VŠĮ „Sveikas miestas“

Partneriai: Sporto universitetas, sporto ir sveikatingumo klubas ,,Impuls“,  UAB ,,De Futuro”, atstovaujanti sveikatingumo klasterį iVita ir Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

Draugai: Natūralus mineralinis vanduo ,,Hermis“, 15min.lt, ZIP FM.

Ambasadoriai:

AURIMAS MAČIUKAS – Active Training mokyklos programų vadovas. Asmeninis treneris, EREPS 4 EKS lygis.
Tai itin visapusiška asmenybė, gilios kompetencijos ir žinių gausos žmogus – MOKYTOJAS !
Turi itin intelektualų požiūrį į mankštinimąsi. Niekada nepateisins „kvailų“ treniruočių, beprotiško krūvio ir sporto dėl mados. Aurimas mėgsta natūralumą, tikrą judesį, todėl skatina mankštas ne tik sporto salėje, bet ir lauke, ir net ant vandens. JIS mūsų LYDERIS ir PASIDIDŽIAVIMAS.

 

 

SIMONA PAJAUJIENĖ – Active Training mokyklos programų vadovė, EuropeActive standartų komiteto narė, asmeninė trenerė, LSU sveikatingumo lektorė.
JI tarsi ESPRESSO kavos gurkšnis, ENERGIJOS užtaisas, kurios MOTYVACIJA pabudina ir išjudina kiekvieną. Ji kupina ŽINIŲ ir KOMPETENCIJOS, kurias sugeba perteikti paprasta „Žmonių“ kalba. Nereikia net klausti apie FIZINIO AKTYVUMO ir POZITYVAUS mąstymo naudą, atsakymas prieš akis – tai JI!

 

 

AUDRIUS KALVAITIS – Active Training mokyklos tutorius, Asmeninis treneris.
Audrius ŽINGEIDUS ir visuomet siekiantis TOBULĖTI, pasižymintis didele EMPATIJA ir gebantis prisiderinti prie įvairių žmonių. Savo ramia, įtikinančia bei logiška kalba, jis prikausto visus ir sukuria pozityvią įtaką keistis. Jo STIPRIOJI pusė – PARDAVIMAI ir IT technologijų panaudojimas trenerio praktikoje ir komunikacijoje su klientais. Jis STRATEGAS ir MOTYVATORIUS.

 

 

MARIUS BULBOVAS – Active Training mokyklos tutorius, Asmeninis treneris.
JIS neįtikėtinas JAUNYSTĖS ir itin PATYRUSIO SPECIALISTO derinys, judesių fiziologijos ir biomechanikos „gludintojas“. Jo stiprybė – gilios SPORTO MEDICINOS ŽINIOS. MARIUS gali paaiškinti kiekvieną judesį ir pritaikyti KOREKCIJĄ. Jei mankšta yra vaistas, tai Marius yra tikras „GYDYTOJAS“. Jo kietokas humoras ir noras dalintis savo patyrimu, daro jį išskirtiniu LEKTORIUMI.

 

prof. ALBERTAS SKURVYDAS – Lietuvos Sporto Universiteto senato pirmininkas, žinomas ir gerbiamas Lietuvos mokslininkas. Žmogus, kuris mokslo grįstas žinias ir praktikas, moka perteikti stulbinančiai įdomiai, kuris priverčia galvoti ir analizuoti gautą informaciją. Žmogus – savo srities žinovas ir „Fanatikas“. Mokslininkas, kurio mintis skaito ir seka tūkstančiai žmonių.