SPORTO IR SVEIKATINGUMO KONFERENCIJA ,,ACTIVE TRAINING’’

SPORTO IR SVEIKATINGUMO KONFERENCIJA ,,ACTIVE TRAINING’’

SPORTO IR SVEIKATINGUMO KONFERENCIJA ,,ACTIVE TRAINING’’

|

SPORTO IR SVEIKATINGUMO KONFERENCIJA ,,ACTIVE TRAINING” – motyvuojančių, sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, sporto inovacijas skatinančių pranešimų konferencija.

Žymus sportininkai, treneriai, sporto ir sveikos gyvensenos specialistai, mokslininkai dalinsis patirtimi.

Kitų metų Sporto ir svekatingumo „Active Training“ konferencja apims trys labai svarbias temas: sporto technologijas ir atradimus, taip pat palies nutukimo temą (statistika, prevencija, jos būdus, priemones, gerosios patirties sklaida), konferencijos svečiai panelinėse diskusijose nagrinės netaisyklingos laikysenos priežastis, pasimokys įsivertinti savo laikyseną, aptars, kokios iš tiesų yra netaisyklingos laikysenos atsiradimo priežastys vaikams ir suaugusiems. Užsienio lektoriai pristatys išmanius sprendimai sporto ir sveikatingumo srityje.

Konferencijoje bus ir pranešimai apie tai, kodėl reikia treniruoti ne raumenis, o judesius, ar gali sveika gyvensena ir kūno tobulinimas tapti sveikatos sutrikimu. Konferencijoje planuojamos ir panelinės diskusijos, užsienio svečiai – pranėšėjai – pasidalins geraja praktika, papasakos ir pademonstruos išmanių sprendimų įrankius, priemones.

 

SPORTO IR SVEIKATINGUMO KONFERENCIJA ,,ACTIVE TRAINING’’

KUR, KADA? Konferencija vyks rugsėjo 29-30 dienomis (šeštadenį, sekmadienį) Lietuvos parodų ir kongresų centre ,,Litexpo”. Visi 11 pranešimų ir diskusijų turės tvirtą vientisą liniją.  Daugiau informacijos jau neužilgo.

Sporto ir sveikatingumo pranešimus ir diskusijas pristato “ACTIVE TRAINING” asociacija ir Viešoji įstaiga ,,Sveikas miestas“.

Konferencijos organizatoriai: ActiveTraining, Vši“Sveikas miestas“, Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

Partneriai: Sporto universitetas, sporto ir sveikatingumo klubas ,,Impuls“,  UAB ,,De Futuro”, atstovaujanti sveikatingumo klasterį iVita.

Draugai: Natūralus mineralinis vanduo ,,Hermis“

Ambasadoriai:

AURIMAS MAČIUKAS – Active Training mokyklos programų vadovas. Asmeninis treneris, EREPS 4 EKS lygis.
Tai itin visapusiška asmenybė, gilios kompetencijos ir žinių gausos žmogus – MOKYTOJAS !
Turi itin intelektualų požiūrį į mankštinimąsi. Niekada nepateisins „kvailų“ treniruočių, beprotiško krūvio ir sporto dėl mados. Aurimas mėgsta natūralumą, tikrą judesį, todėl skatina mankštas ne tik sporto salėje, bet ir lauke, ir net ant vandens. JIS mūsų LYDERIS ir PASIDIDŽIAVIMAS.

 

 

SIMONA PAJAUJIENĖ – Active Training mokyklos programų vadovė, EuropeActive standartų komiteto narė, asmeninė trenerė, LSU sveikatingumo lektorė.
JI tarsi ESPRESSO kavos gurkšnis, ENERGIJOS užtaisas, kurios MOTYVACIJA pabudina ir išjudina kiekvieną. Ji kupina ŽINIŲ ir KOMPETENCIJOS, kurias sugeba perteikti paprasta „Žmonių“ kalba. Nereikia net klausti apie FIZINIO AKTYVUMO ir POZITYVAUS mąstymo naudą, atsakymas prieš akis – tai JI!