Vilniuje šurmulius didžiausias SPORTO, SVEIKATINGUMO ir KULTŪROS renginys!

Jau labai greitai, rugsėjo 29-30 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre ,,LITEXPO“  šurmulius didžiausias SPORTO, SVEIKATINGUMO ir KULTŪROS renginys #VilniausSportoIrKultūrosFestivalis2018, kuriame bus švenčiamas išradingumas, kūryba ir skatinamas fizinis aktyvumas.

Kupiną įspūdžių savaitgalį pristatyti trumpai – tikras iššūkis!

Festivalis kasmet auga, tad šiemet – tai ne tik didžiausias įvykis sporto ir sveikatingumo tema, bet ir kultūros gausi šventė!

Šių metų naujiena – KULTŪROS IR MENO ĮSTAIGŲ PARODA su gausybe renginių: kūrybinėmis dirbtuvėmis, koncertais, meno ir dizaino muge, kinu ir pristatymais bei pokalbiais apie gyvenimo būdo kultūrą. Festivalyje, kaip jau įprasta, ir patys įvairiausi sporto, kultūros ir sveikatingumo sričių specialistai bei atstovai. Čia tikrai sužinosite, koks BŪRELIS labiausiai tinka Jūsų vaikui, koks SPORTO ABONEMENTAS idealus skubantiems, stresuojantiems ar daug mąstantiems, sudalyvausite įvairių sporto šakų TRENIRUOTĖSE, susitikę su sveikos gyvensenos ir sporto žvaigždėmis pasiklausysite PROFESIONALŲ PASAKOJIMŲ, išgirsite naudingų patarimų KONFERENCIJOJE „Active Training“, galėsite ĮSIGYTI kokybišką sportinę aprangą ar kitą atributiką, sužinosite sporto MADOS naujienas ir sveikos gyvensenos TENDENCIJAS.
Be visų šių įtraukiančių veiklų festivalio metu vyks ir Europos sporto savaitės #BeActiveNight savaitgalio renginiai su Zumbos maratonu, užsienio sporto žvaigždėmis ir naktiniu bėgimu.
Mes dar būtinai priminsime apie festivalį, jo veiklas, svečius, temas ir dalyvius, tačiau jau dabar rekomenduojame įtraukti šį įvykį į savo veiklų kalendorių – bus tikrai labai aktyvu, įdomu, smagu ir naudinga!

Sportiškiausias metų savaitgalis su ryškiu kultūros prieskoniu – jau rugsėjo 29-30 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Bilietai prekyboje nuo RUGPJŪČIO 27 d. Bilietai.lt

Jau labai greitai visos naujienos, programa ir pažintis su dalyviais.

Renginio puslapis: www.sportoirkulturosfestivalis.lt

Sekite ir dalinkite festvalio naujiemomis socialiniame tinkle facebook
Renginio puslapis „Facebooke“: www.facebook.com/sportofestivalis
Renginio “Facebook” įvykis: http://bit.ly/2o33iFe