Oficialiai atidarytas jubiliejinis Vilniaus sporto festivalis

Penktadienį pačioje Lietuvos sostinės širdyje – Lukiškių aikštėje – atidarytas jubiliejinis, dešimtasis Vilniaus sporto festivalis. Tai didžiausia sporto fiesta Vilniuje, kviečianti susipažinti arba išbandyti įvairiausias sportines veiklas.

Penktadienio popietę Vilniaus centre praūžė smarki liūtis, todėl simboliška, kad prasidėjus Vilniaus sporto festivaliui, oras pasitaisė, išlindo saulė ir keliasdešimt įvairių klubų, organizacijų, būrelių ėmė vilioti žmones, ypač vaikus, į savo zonas.

„Labai džiaugiamės, kad jau dešimtą kartą galime pakviesti visus į šią sporto šventę. Kviečiame vilniečius būti aktyviais, judėti, o būtent šiame sporto festivalyje tikrai kiekvienas gali atrasti sau patinkantį hobį. Tuo tarpu patys mažiausi gali atrasti sau tinkančią sporto šaką ir galbūt ateityje turėsime naujus čempionus“, – kalbėjo VšĮ „Active Vilnius“ komunikacijos vadovė Karolina Dilytė.

Vilniaus sporto festivalis šiemet vyksta dvejose vietose – Lukiškių aikštėje ir naujajame sporto aikštyne prie Baltojo tilto. Savo zonas festivalyje įsirengė daugiau nei 60 organizacijų.

Visą savaitgalį renginio svečių lauks daugybė atraktyvių pramogų, gimnastų pasirodymai, krepšinio ir kitų sporto šakų turnyrai. Penktadienio vakarą papuoš Lietuvos gatvės gimnastikos čempionatas.

Visą šeštadienį Lukiškių aikštės centre vyks grandiozinis „Lithuanian Fitness Challenge“ turnyras, kuriame 100 stipruolių pademonstruos visas žmogaus galimybes. Čia varžysis sportininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių.

Sekmadienį Lukiškių aikštėje dominuos šokiai. Čia vyks Linijinių šokių festivalis, zumba su charizmatiškuoju Crazyfrench, Vilniaus sporto festivalio gatvės šokių kovos bei Ironvyto štangos spaudimo turnyras.

Prie Baltojo tilto šeštadienį vyks krepšinio turnyras „Vilnius visiems“, kuriame dalyvaus net 70 komandų. Taip pat vyks ekstremalaus sporto varžybos „White Bridge Games“. Sportuoti kvies Vilniaus miesto sporto mokykla „Tauras“ bei Paplūdimio teniso mokykla. Sekmadienį dėl Lietuvos čempionato apdovanojimų varžysis paplūdimio imtynininkai.

Vilniaus sporto festivalis pirmą kartą surengtas 2012 metais. Jis dabar trečius metus iš eilės vyksta „Sostinės dienų“ metu.