Tūkstančiai festivalio lankytojų Vilniuje paminėjo Europos sporto savaitę

Išsiplėtusio Vilniaus sporto ir kultūros festivalio pirmąją dieną – šeštadienį – vainikavo didelio populiarumo susilaukę Europos sporto savaitės „#BEACTIVE Night“ savaitgalio renginiai.

Net apie 700 žmonių dalyvavo daugiau nei 3 valandas trukusiame zumbos maratone su garsiausiomis Lietuvos bei pasaulio trenerėmis. Į Vilnių atvyko viena didžiausių „Zumba Fitness“ žvaigždžių, visame pasaulyje žinome trenerė iš JAV Loretta Bates. Renginyje taip pat dalyvavo treneriai iš Lietuvos bei Latvijos – Dovydas Veiverys, Diana Gžibau, Vasilisa Tarasova, Kamilė Mazrimė ir Augustina Juknė bei kiti treneriai komandose. Tokios zumbos žvaigždės nepaliko abejingų ir šiam renginiui skirta salė buvo sausakimša visas 3,5 valandos.

Beveik 600 dalyvių stojo į startą pirmą kartą Vilniuje surengtame „#BeActive“ naktiniame bėgime. Bėgimo dalyviams teko keletą atkarpų bėgti visiškoje tamsoje, o dar didesnį įspūdį suteikė muzika ir šviesos efektai. Trasoje bėgikams teko įveikti burbulų, putų, ugnies ir lazerių bei dūmų zonas. Taigi, nors vakarop jau oras vėso, trasoje buvo tikrai karšta.

Video: https://www.facebook.com/sportofestivalis/videos/246903956018363/

Daug dėmesio festivalyje susilaukė įspūdingus triukus atlikę gatvės gimnastikos akrobatai. Taip pat šeštadienį prasidėjo sveikatingumo ir sporto konferencija „Active training“. Joje lankytojai galėjo klausytis sporto medicinos, sporto klubų specialistų pranešimų bei dalyvauti diskusijose. Konferencija tęsis sekmadienį nuo 11.30.

Festivalio metu taip pat prisistato į mūsų šalį ateinantis pasaulinis sportinių prekių tinklas „Decathlon“. Prekybos tinklas, kuris pasiūlys įsigyti prekių, skirtų net 70 sporto šakų, Vilniuje savo parduotuvę turėtų atidaryti rudens pabaigoje.

Sporto ir kultūros festivalis tęsis ir sekmadienį. Čia veikia penkios „Litexpo“ salės bei kino salė. Dviejose iš jų vyksta kultūros ir meno įstaigų paroda, meno ir dizaino mugė, gyvenimo būdo kultūros renginiai ir veiks kino salė. Dar vienoje salėje vyksta sveikos gyvensenos ir sporto prekių paroda, kurioje festivalio lankytojai galės įsigyti kokybišką sportinę aprangą ar kitą atributiką, sužinos sporto mados naujienas ir sveikos gyvensenos tendencijas. Kitose salėse vyks atviros įvairių sporto šakų treniruotės bei sporto ir sveikatingumo klubų mugė.

3 salėje nuo 11 val. pirmą kartą vyks „Influencer Meet Zone“ renginys, kur susirinks gerai Lietuvos socialinėje medijoje žinomi sporto entuziastai, aktyvaus gyvenimo būdo skleidėjai bei motyvatoriai.

Vilniaus sporto ir kultūros festivalį organizuoja Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, BĮ „Kirtimų kultūros centras“, VšĮ „Sveikas miestas“ ir asociacija „Sportas visiems“.

Išsami informacija apie renginį: www.sportoirkulturosfestivalis.lt

Festivalio facebook puslapis: www.facebook.com/sportofestivalis

Festivalio renginio įvykis facebooke: http://bit.ly/2o33iFe

Festivalio instagram puslapis: www.instagram.com/sportofestivalis