Festivalyje – pramogos visai šeimai, azartiškos varžybos ir sporto klubų paroda

Alfredo Pliadžio nuotr.

Parodos, konferencijos, varžybos, treniruotės, mados ir pramogos – visa tai jau ateinantį savaitgalį po vienu stogu priglaus „Litexpo“ parodų centras, kuriame vyks Vilniaus sporto festivalis.

Lietuvos sostinė jau po truputį gyvena sporto festivalio ritmu – vis daugiau reklaminių stendų gatvėse ir viešajame transporte skelbia apie artėjančią šventę, kasdien auga parduotų bilietų į festivalį skaičius. Galiausiai, į Lietuvos sostinę po truputį atvyksta festivalio dalyviai iš užsienio.

O ir sostinės gyventojams į Vilniaus sporto festivalį atvykti tikrai bus verta. Neeilinėje sporto fiestoje laukia daugybė pramogų tiek suaugusiems, tiek patiems mažiausiems festivalio lankytojams. Didžiulėje festivalio scenoje vyks gausybė įvairiausių pasirodymų, o juos tiesiogiai internete galės matyti visos Lietuvos gyventojai.

Vytauto Dranginio nuotr.

Abi festivalio dienas „Litexpo“ prieigose kvies pramogauti šeimų sporto savaitgalis, kurį organizuoja Vilniaus visuomenės sveikatos biuras. Jame mažiausieji galės dūkti pripučiamų atrakcionų zonoje, išbandyti įvairias sporto pramogas, kiek vyresni stebės lankininkų kovas su „Shadow Song“, na o visų dėmesį prikaustys „Utena Stuntriders“ motoakrobatai, kurių pasirodymai nepaliks abejingų.

Litexpo“ parodų rūmų ketvirtojoje salėje veiks „DELFI sporto centro“ zona. Joje laukia nemokamos teniso, badmintono ir tinklinio treniruotės, kurias ves geriausi šių sporto šakų specialistai.

Į Vilniaus sporto festivalį šiemet atvyks ir „Ogmios miesto“ laisvalaikio terasa. Kaip nuraminti nervus ir atsipalaiduoti papasakos „Nacionalinis kuksando centras“, šventės lankytojams prisistatys ir vienintelė Vilniuje sportinės akrobatikos mokykla „Krokodiliukas“. Net dvi studijos pristatys Pilates, giliųjų raumenų treniruotes, mamos ir vaiko bei nėščiųjų mankštas. Atėję į „Ogmios miesto“ laisvalaikio terasą bus neabejotinai nustebinti – čia bus galima susipažinti ir su „Solo Tu“ – treniruočių povandeniniais dviračiais centru. Įkvėpimo netrūks ir sportinių šokių bei masažo entuziastams.

Alfredo Pliadžio nuotr.

Po „Litexpo“ stogu artėjantį savaitgalį įsikurs daugybė Vilniaus sporto klubų bei sporto mokyklų. Festivalyje dirbs daugiau nei šimto klubų ir mokyklų treneriai, kurie pristatys įvairiausias treniruočių programas, organizuos atviras nemokamas ir parodomąsias treniruotes. Didžiausias sveikatingumo klubų tinklas Lietuvoje „Impuls“ pristatys naujausias grupinių užsiėmimų tendencijas ir naujoves Lietuvoje. Žinoma, klubai ir sporto mokyklos siūlys įvairiausias nuolaidas abonementams, treniruotėms ir užsiėmimams.

Vilniaus sporto festivalyje netrūks ir azarto. Tiek šeštadienį, tiek sekmadienį jėgos ir turnyrų zonoje vyks varžybos. Pirmąją festivalio dieną grumsis Vilniaus sporto centro sunkiosios atletikos taurės dalyviai. Į jas atvyks ir olimpinės bronzos savininkas Aurimas Didžbalis, o jį pakalbins Iron Vytas. Antrąją festivalio dieną laukia „Ironvytas bench press 2017“ turnyro atletų mūšis. Sekmadienį taip pat vyks ir „Spausk ir bėk“ varžybos, kurių idėja priklauso pačiam Arnoldui Schwarzeneggeriui.

Augusto Četkausko nuotr.

Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ į Vilniaus sporto festivalį kviečia atvykti viešuoju transportu. Festivalio metu, spalio 14–15 dienomis, 2G Santariškės–Laisvės pr.–Stotis maršruto autobusai papildomai stos stotelėje Parodų rūmai Lazdynų ir Savanorių prospekto link.

Kaip įprastai, Parodų rūmų stotelėse sustos 13-ojo Pašilaičiai–Justiniškės–Žemieji Paneriai, 16-ojo Pašilaičiai–Lazdynai–Stotis, 18-ojo Pašilaičiai–Justiniškės–Žemieji Paneriai maršrutų troleibusai ir 21-ojo Lazdynėliai–Lazdynai–Centras, 54-ojo Pilaitė–Lazdynai–Stotis maršrutų autobusai.

Visa informaciją apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ feisbuke, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

Vilniaus sporto festivalis 2017“ vyks spalio 14-15 dienomis „Litexpo“ parodų centre Vilniuje. Bilietus į renginį platina bilietai.lt