UAB MYFITNESS

www.myfitness.lt

My Fitness AS“ buvo įkurta 2008 m.,Taline, Estijoje atidarius pirmąjį sporto klubą. „MyFitness“ augimas ir sparti plėtra lėmė, kad šiandien tai yra didžiausia sporto klubų grandinė Estijoje, turinti 19 sporto klubų visoje šalyje. 2014 m. „MyFitness“ įžengė į Latvijos rinką ir šiandien mes turime 11 klubų Rygoje. 2018m. „MyFitness“ atidarė pirmąjį sporto klubą Vilniuje, Lietuvoje. Teikiamos grupinių, asmeninių treniruočių paslaugos, kūno sudėties tyrimai, sauna.

Festivalio pasiūlymai:

Pakvietimai apsilankyti klube, įstojimas į klubą be registracijos mokesčio

FORTIVITUM naujos kartos purškiami maisto papildai

www.fortivitum.lt

Fortivitum produktai – pasaulinė technologijų inovacija, kai bendradarbiaujant su mokslininkais, farmacininkais, gydytojais ir mitybos specialistais, lietuvių startuolio Fortivitum.lt kūrėjams pavyko sukurti unikalias naujos kartos purškiamų maisto papildų formules. Maisto papildai sukurti remiantis filosofija, kad nei vienas iš ingredientų nekenktų žmogaus sveikatai.  Naudojama unikali išpurškimo technologija per burnos gleivinę garantuoja maksimalų preparato įsisavinimą. Visi septyni produktai gaminami JAV laboratorijoje, U.S. Food & Drugs Administration ir Lietuvos maisto ir veterinarijos tarnybos pripažinti kaip saugūs naudoti.

Festivalio pasiūlymai: 10% nuolaida, įsigyjant preparatus renginio metu arba internetu, naudojant specialiai sporto festivaliui sukurtą kodą.

NUTRILITE

www.amway-lithuania.com

NUTRILITE – 80 metų patirtis, Šį pasaulyje pripažintą prekinį ženklą sudaro pilna mitybos ir sveikos gyvensenos produktų serija, į kurią įeina vitaminai, mineralai, antioksidantai, žolelių preparatai ir papildai sportininkams bei maisto pakaitalai. Oficialus tiekėjas AC Milan futbolo komandai.

Festivalio pasiūlymai:

1. XS ™ Sportinis Elektrolitų gėrimas-degustacija.

2. Loterija-viktorina, kurios metu lankytojus apdovanosime prizais

3. Nuolaidos perkantiems 2 ir daugiau produktų

UAB „SIROWA Vilnius“

www.bepulsaar.com

PULSAAR NUTRITION produktai yra sukurti aktyviems žmonėms, savo sveikata bei kūnu besirūpinantiems sportininkams, ir visiems, kuriems reikia energijos, susikaupimo ir aštraus proto.

INCREDIWEAR tai – JAV sukurti ir sporto pasaulyje plačiai atpažįstami produktai, kurių unikali technologija sumažina patinimą, mažina skausmą, raumenų nuovargį bei įtampą, padeda greičiau atsigauti po treniruočių, traumų ir operacijų.  Su Incrediwear- džiaukitės laisve judėti nevaržomai!

Festivalio pasiūlymas:

1.PULSAAR NUTRITION- visus renginio dalyvius ir svečius kviečiame į Pulsaar produktų degustaciją mūsų palapinėje! Renginio metu Pulsaar produktų bus galima įsigyti už specialią renginio metu taikomą kainą.

 2.INCREDIWEAR- renginio metu, bus galima apžiūrėti produktus bei įsigyti už specialią renginio metu taikomą kainą

VšĮ „Išmanioji sveikatos akademija“

www.i-sveikata.lt

Pasitelkę sveikatos priežiūrai skirtas pažangias išmaniąsias technologijas, siekiame ugdyti žmonių sveikatos raštingumą ir kurti sveikesnę, ilgiau gyvenančią ir oriai senėjančią Lietuvos visuomenę.

Festivalio pasiūlymai: Stende bus pristatoma III kartos fiziologinės reabilitacijos technologija, skirta mikrocirkuliacijai gerinti. Technologija skirta sportuojantiems ir savigydai.

Festivalio pasiūlymai: Stende vyks parodomosios mankštos, parodos dalyvius konsultuos kardiologas bei bus sudaryta galimybė atlikti 6 minučių vaikščiojimo testą.