VS-SPORT

www.vs-sport.lt

Esame viena didžiausių sporto įrangos tiekėjų Lietuvoje ir oficialūs Reebok, Adidas, Eleiko, Mighty, Sports Art, Intenza ir kt. prekinių ženklų atstovai. Sporto aistruoliams ir profesionalams „VS-SPORT“ pristatyti tikrai nereikia – juk tai bene didžiausias sporto įrangos ir inventoriaus tiekėjas Lietuvoje! Solidžią 13 metų patirtį reprezentuoja jų įrengtos Kauno „Žalgirio“, Panevėžio „Cido“, Šiaulių ir Minsko arenos.

Festivalio pasiūlymai: visus lankytojus kviesime užsukti į naujovių kupiną jų ekspoziciją, kur bus galima konsultuotis su profesionalais sporto klubo įrengimo ar sporto inventoriaus klausimais, apžiūrėti ir išbandyti sporto inovacijas: prabangųjį bėgimo takelį, kuris pats randa gedimus, nemotorizuotą bėgimo takelį, ant kurio pasijunti tarsi bėgtum lauke, įrangą crossfit funkcinėms ar grupinėms treniruotėms ir įvairiais funkcionaliais ir kokybiškais svoriais, hanteliais, grifais ir dar daug kito sporto inventoriaus. „VS-Sport“ konsultantai padės rasti geriausius sprendimus tiek sporto klubams, norintiems novatoriškų idėjų ir pažangių treniruoklių, tiek namams, kur būtinas universalus sporto inventorius.

DECATHLON

www.decathlon.lt

Pasaulinis sporto prekių lyderis jau greitai ir Lietuvoje ! Prieš keturiasdešimt metų sukurtas prancūzų prekės ženklas „DECATHLON“ užkariavo sportui neabejingų žmonių širdis jau 45-yje pasaulio šalių. Įsiklausydami į sportuojančių vartotojų poreikius, „DECATHLON“ dizaineriai kuria ir tobulina inovatyvius ir techniškus produktus, siekdami geriausio kainos ir kokybės santykio. Jau greitai duris atversiančioje pirmoje „DECATHLON“ parduotuvėje Vilniuje bus galima rasti plačiausią sporto prekių asortimentą net 70-imčiai sporto rūšių.

Festivalio pasiūlymai: šių metų Sporto festivalio svečiai pirmieji Lietuvoje turės galimybę susipažinti su „DECATHLON“ konceptu ir pamatyti bei išbandyti unikalius prekės ženklo produktus.

VšĮ „Išmanioji sveikatos akademija“

www.i-sveikata.lt

Pasitelkę sveikatos priežiūrai skirtas pažangias išmaniąsias technologijas, siekiame ugdyti žmonių sveikatos raštingumą ir kurti sveikesnę, ilgiau gyvenančią ir oriai senėjančią Lietuvos visuomenę.

Festivalio pasiūlymai: Stende bus pristatoma III kartos fiziologinės reabilitacijos technologija, skirta mikrocirkuliacijai gerinti. Technologija skirta sportuojantiems ir savigydai.

Festivalio pasiūlymai: Stende vyks parodomosios mankštos, parodos dalyvius konsultuos kardiologas bei bus sudaryta galimybė atlikti 6 minučių vaikščiojimo testą.

ELLESTE APPAREL

www.ellesteapparel.com

Elleste apparel – Lietuvoje kurta ir pagaminta sporto ir laisvalaikio apranga moterims, norinčioms ne tik funkcionalumo, bet ir išskirtinio stiliaus treniruočių bei laisvalaikio metu. Elleste rūbų asortimentas patenkina tiek profesionalių sportininkių, tiek aktyvių mamyčių poreikius.
Festivalio pasiūlymas: festivalio metu Elleste apparel produkcijai bus taikoma iki 50% nuolaidos.

UAB „Biofarmacija“

www.biofarmacija.eu

Mineralai miltelių pavidalu iš Izraelio! Gamyboje nenaudojami jokie cheminiai priedai, sudėtyje – tik aktyviosios medžiagos! Magnis išgautas iš Negyvosios jūros. NAUJIENA – elektrolitų tirpalas bioMagnis+bioKalis SPORT&CARDIO – lengva atstatyti mineralus, druskas, angliavandenius!
Festivalio pasiūlymas: Perkant dvi pakuotes bioMagnis+bioKalis SPORT&CARDIO – bioCinkas 30mg DOVANŲ!

VŠĮ ,,Vedų kultūros centras“
www.vedukultura.lt

Vedų kultūros centras siūlo tai, kas žmonėms rūpi – tai sveikas, sotus, pilnavertis maistas ir žinios, ateinančios iš knygų, susijusių su mityba. Siūlome vegetarinius pyragėlius, saldumynus ir knygas apie sveiką mitybą.

Festivalio pasiūlymai: Antrą festivalio dieną, likus dviem valandom iki renginio pabaigos, pyragėliams 20 % nuolaida.

AB AUDIMAS

www.audimas.com

AUDIMAS – aktyvaus laisvalaikio ir sportinės aprangos drabužių prekinis ženklas. Komfortas būnant aktyviems, keliaujant, atsipalaiduojant ar tiesiog patiriant dieną įprastu ritmu – pagrindinė kolekcijų kūrimo ir filosofijos ašis.

Festivalio pasiūlymai: pirmąją festivalio dieną, 13:15 -14:00 ir antrąją dieną, 13:30 – 14:15, vyks AUDIMAS X MY HERO treniruotės, kurių metu bus dovanojama -20% nuolaida treniruočių drabužiams iš naujos kolekcijos. Išskirtinė sportinių drabužių kolekcijos ekspozicija festivalio erdvėje.

UAB „Farlita“

www.apolonopapildai.lt

Apolonas – maisto papildų parduotuvė, kurioje rasite itin didelį maisto papildų asortimentą, daugybę sveikų skanėstų ir užkandžių žemomis kainomis bei vertingas ekspertų konsultacijas!

Festivalio pasiūlymai: maisto papildų degustacija, profesionalios konsultacijos ir išskirtinė 10-30% nuolaida visai produkcijai.

Chai Chai

https://www.facebook.com/chaichai.lt/

„Chai Chai“ – tai kvapų, spalvų ir skonių pasaulis. Savuose namuose išragautos, atrinktos, išskirtinės receptūros arbatos, prieskoniai ir jų mišiniai jau ketverius metus džiugina klientus. „Chai Chai“ produktai įkvėpti įvairių šalių tradicijų ir gyvenimo būdo. Asortimente galima rasti Indonezijos, Gruzijos, Argentinos, Tuniso, Italijos ir daugybės kitų šalių receptūras. Taip pat, daug dėmesio skiriama ir produktų pateikimui, – juk kokybiška prekė neatsiejama nuo jai prilygstančios pakuotės.
Festivalio pasiūlymai: nemokama arbatų degustacija, akcija „Pirk 5, gauk 6-tą dovanų“ bei nemokami produkcijos „pavyzdžiai“ klientams.

UAB TEIDA

www.teida.lt

COMPEX – stimuliacijos aparatai kokybiškai, efektyviai ir saugiai treniruotei. Bevielė unikali technologija. GAME READY – kompresinis šaldymas be ledo. Greitam atsigavimui ir traumų prevencijai. Sporto ir reabilitacijos gamintojus Lietuvoje ir Latvijoje atstovauja UAB TEIDA

Festivalio pasiūlymas: specialistų konsultacijos sportiniams vidpadžiams pasirinkti.

UAB „Sports Mode“

www.legea.lt www.spalding-baltic.com www.select-sport.lt

Esame sporto prekinių ženklų SPALDING, SELECT-SPORT ir LEGEA atstovai Lietuvoje. Sporto apranga ir inventorius tiek mėgėjui, tiek profesionalui!

Festivalio pasiūlymai: festivalio metu visai mūsų produkcijai 20% nuolaida.

Lemonbar’as

www.actio.lt

www.facebook.com/lemonbarLT/

Mobilus baras Lemonbar, šviežiai spaustų citrusinių vaisių sulčių pagrindu pagaminti gėrimai/limonadai/kokteiliai.

UAB „Turmalinas Lt“

www.turmalinas.lt

Prekiaujama naujais masažiniais, termo masažiniais prietaisais, skirtais sveikatos bei geros savijautos palaikymui.

Festivalio pasiūlymai: renginio metu lankytojams bus suteiktos nuolaidos prekėms.

UAB „Ad sensum“

www.adsensum.lt

Mini batutai bellicon skirti asmeninėms ir grupinėms treniruotėms ir mankštai uždarose patalpose. Trenerių mokymai. Grupinės treniruotės ant batutų bellicon Vilniuje.

Festivalio pasiūlymai: renginio metu dalinsime kvietimus į nemokamas treniruotes.

AB ,,Ortopedijos technika“

www.ortopedija.lt

Sveikatinėje sportuojantys ras mankštos prekių bei įtvarų traumų prevencijai, kraujotaką gerinančių kojinių, ortopedinių vidpadžių, kurie apsaugos kojas nuo nuovargio. Daugiau judėsime – būsime sveikesni!

Festivalio pasiūlymai: speciali kaina individualiai pritaikomiems sportiniams vidpadžiams ENERGY, visiems kitiems ortopediniams vidpadžiams 20 % nuolaida. Perkant BAUERFEIND sportinius įtvarus, kanapių gelis kainuos tik 1 centą.

UAB „VAIKIS“

www.vaikis.eu

Vokiečių kompanijos CASADA masažiniai prietaisai.

Festivalio pasiūlymai: 10% nuolaida fitneso platformai CASADA POWERBOARD.

UAB „Londesa“

www.cityrush.lt

CityRush – sveiko ir gero maisto rinkiniai. Maisto pristatysimas į namus ar ofisą Vilniuje gyvenantiems miesto ritmu. CityRush komanda dirba tam, kad taupytų Jūsų laiką ir pasirūpintų skania ir subalansuota pilnaverte mityba visai dienai!

Festivalio pasiūlymai: 10% nuolaida visiems Cityrush rinkiniams užsakant festivalio metu.

Fitsport.lt

Fitsport.lt – viena iš didžiausių sportui ir sveikatai skirtų papildų parduotuvių Lietuvoje. Čia rasite viską, ko reikia kiekvieno sportuojančio ir sveikata besirūpinančio žmogaus organizmui: kiekvienas išsirinks tai, ko reikia, nepriklausomai nuo to, esate mėgėjas ar profesionalas.

Festivalio pasiūlymai: degustacijos, konsultacijos, loterijos, žaidimai. Reali galimybė patirtimi pasidalinti su tinkamą gyvenimo būdą propoguojančiais atletais fitsport.lt parodos stende. Lojalumo programa. Nuolaidos produktams.

UAB „Mediko ekosportas“

www.medikoekosportas.lt

Mažmeninė ir didmeninė prekyba maisto papildais.

Festivalio pasiūlymai: 20% nuolaida parodos metu visai produkcijai.

UAB „Sveikos gyvensenos institutas“

www.nobl.lt

NOBL papildai sportuojantiems – naujas vardas sporto papildų pasaulyje.

Mūsų istorija yra kiek kitokia negu kitų gamintojų. Esame vedami begalinio entuziazmo. Tai nėra dar vienas „miltelių“ gamintojas. Pirmiausia siekiame rezultato, kas yra neįmanoma be aukštos kokybės. Mus vienija bendri tikslai, tie patys skausmai, tie patys pakilimai ir nuosmukiai. Nuolatos kuriame, tobulėjame ir augame. Patys sau pasakėme, kad niekada nebus „gerai“. Nes „gerai“ reiškia, kad progresas bei tobulėjimas sustojo. Ką jau kalbėti apie „tobulai“. Tad mūsų vizija, tiek patys produktai nuolatos kinta, keičiasi, ir norime tikėti, kad gerėja. Remiantis naujausiais pasauliniais moksliniais tyrimais, mūsų pačių atradimais ir pastebėjimais mes nuolatos kuriame, atsižvelgdami į jūsų poreikius bei svajones.

Esami arčiausiai Jūsų, tiek, kiek tai yra įmanoma. Mes Jus girdime ir matome!

Festivalio pasiūlymai: parodos metu bus taikoma 30% nuolaida produktams. Nemokamai dalinsime nuolaidos kodus bei produktų mėginėlius. Vaišinsime baltyminiais kokteiliais.

ALPINE PRO

www.alpinepro.lt

Funkcionali apranga ir avalynė, kuri skirta: sportui, laisvalaikiui, turizmui, slidinėjimui, žygiams, miestui
Festivalio pasiūlymai: Suteiksime 20% visoms prekėms kurios bus parodoje. Klientai apsipirkę vietoje dar gaus 10% nuolaidą kitai prekei, kuria galima bus pasinaudoti atvykus į parduotuvę.

Sveiko sporto klubas ALFA STEPS

www.alfasteps.com

ALFA STEPS – Sveiko sporto klubas, sukurtas medicininių žinių pagrindu. Olimpinė patirtis, kvalifikuotų entuziastų komanda, novatoriška medicininė įranga, platus paslaugų spektras ir individualus požiūris į kiekvieną. Sportas, medicina, mityba ir terapija po vienu stogu.

Festivalio pasiūlymai: novatoriška bekontaktė magnetinė stimuliacija vos 10 Eur (įprasta kaina 30 Eur). Kineziterapeuto patarimai sportuojantiems, norintiems pradėti sportuoti bei vaikams.

SCV papildai (MB ARMUS)

www.scvpapildai.lt

„SCV papildai“ – tai maisto ir sporto papildai, kaip pradedantiesiems, taip ir patyrusiems sportininkams.

Festivalio pasiūlymai: specialios nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai atėjusiems prie „SCV papildai“ stendo.

Sportpoint 

www.sportpoint.lt

Krepšinio prekių parduotuvė esamoms ir būsimoms krepšinio žvaigždėms!

Festivalio pasiūlymai: lankytojus kviesime pasitikrinti savo žinias apie krepšinį ir laimėti krepšinio kamuolį.

Aleksandras Pogrebnojus

www.pogrebnojus.com

Dizaineris, pristatantis jau ne vieną sporto drabužių liniją.

UAB „Ūko medis“

www.geokupolai.lt ; www.woodenyachts.lt

Atstovaujame du prekinius ženklus:

  1. GEOKUPOLAI siekia atsisakyti tradicinės stačiakampės architektūros stereotipų ir siūlo šiuolaikiniam žmogui visiškai naujus, bet pakankamai ištobulintus ir įvairiems poreikiams pritaikytus kupolinės formos pastatus ir statinius.
  2. ŪKAS MARINE. Esame nusprendę gaminti iš medžio viską, kas mus gali plukdyti ant vandens: medinius laivus, burines jachtas, irklentes, banglentes… Stengiamės kad mūsų gaminiai būtų visapusiški ir išskirtiniai ne tik savo išpildymo technika, bet ir nepabostančiais medienos formų ir paviršių piešiniais.

WATER+

www.waterplus.lt

WATER+ Lemon. Tai tyras lietuviškas vanduo (išgautas iš 205 metrų gręžinio) su šviežiomis citrinų sultimis. Gėrimo sudėtyje nėra cukraus, konservantų, aromatų bei dažiklių. Produkto energinė vertė tik 1 kcal / 100 ml.

Festivalio pasiūlymai: renginio dalyvius WATER+ Lemon vaišins tyru lietuvišku vandeniu (išgautu iš 205 metrų gręžinio) su šviežiomis citrinų sultimis. Gėrimo sudėtyje nėra cukraus, konservantų, aromatų bei dažiklių.

Masažo Centras

www.masazocentras.eu

Masažo centre laukiamas kiekvienas, norintis pailsėti po sunkaus fizinio ar psichinio krūvio, atsikratyti nuo skausmo po sporto arba po traumos.

Masažo kabinetai, infraraudonųjų spindulių pirtis, kabinetas parafino terapijai ir elektrostimuliacijai, vonia su jūros druska  bei hidromasažinė vonia.

Čia dirba  tikri profesionalai, Europoje sertifikuoti meistrai, kurie įgijo žinias apie žmogaus anatomiją ir fiziologiją, turintys patirtį dirbant su sportininkais ir komandomis, sporto klubais Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų meistrai atlieka ne tik klasikinį, limfadrenažinį, sportinį, tailando, shiatsu masažus bei testuoja stuburą ir raumenys, atlieka sąnarių mobilizaciją, manualinę  terapiją, postizometrinę relaksaciją, teipavimą, padeda žmonėms turintiems disko išvaržas ir silpnus raumenis.

Visa tai sukurta tam kad, padėti Jums gyventi ir sportuoti be skausmo!

Festivalio pasiūlymai: nemokami masažai lankytojams, konsultacijos, ir 30% nuolaida dovanų kuponams perkant festivalio metu.

UAB „V Sportas“

www.maistassportui.lt

Maistas Sportui – 100% originalios prekės tiesiai iš gamintojų.

Festivalio pasiūlymai: baltyminių batonėlių ir riešutų sviesto degustacija. Prisitraukimų rungtis su prizais. Kūno masės profesionali analizė su 50% nuolaida.

UAB Monger LT

www.monger.lt

Monger LT įmonė užsiimanti mažmenine ir internetine prekyba. Bendrovė pristato inovatyvius ir sveiką gyvenimo būdą propaguojančius prekių ženklus, tokius kaip KT Tape, Sportique, Zensah.

Festivalio pasiūlymai: 30% procentų nuolaida visoms prekėms.

VšĮ „Darnūs Projektai“ (projektas Vienaragis.LT)

www.vienaragis.lt

Vienaragis.LT pristato Lietuvoje kurtus ir visame pasaulyje mėgstami stalo žaidimus: Pasakų Skrynelė, Džiunglių Cirkas, Emojito ir tt. Tai pat organizuojame stalo žaidimų renginius, būrelius, stovyklas.

Festivalio pasiūlymai: kviečiame išbandyti visus Vienaragis.LT kurtus stalo žaidimus ir atrasti jums labiausiai patinkančius!

UAB „Elektrociklas“

ZBIKE EL.DVIRAČIAI. – GALINGAS, TYLUS, KOMFORTIŠKAS. Itin taupus ir patikimas eko transportas, pagamintas LIETUVOJE!

Festivalio pasiūlymai:  lankytojai galės išbandyti elektrinį dviratį kuris išvysto 50 km/h greitį ir nuvažiuojamas atstumas siekia net 170km vienu pakrovimu.

UAB „Iron cat“

www.ironcat.lt

Virtualios/papildytos realybės turinio kūrimo paslaugos. 360 video filmavimo paslaugos. Inovatyvios pramogos šeimos šventėms ir įmonių renginiams.

Festivalio pasiūlymai:  10% nuolaida Virtualios realybės pramogoms VRoom.lt erdvėse Šv.Stepono g. 5, užsakant nemažiau 2 val. trukmės renginį. Nuolaidos kodas „Sporto festivalis“. www.VRoom.lt