Sostinės krepšinio mokykla

www.skm.lt

Sostinės krepšinio mokykla – sėkmingiausia krepšnio mokykla Lietuvoje, ugdanti čempionus aikštėje ir už jos ribų.

Festivalio pasiūlymai: žaidimai, prizai

Vilniaus regbio akademija

www.regbioakademija.lt

„Vilniaus regbio akademija“ – regbio sporto klubas, kur regbį žaisti gali visi, amžius nėra ribojamas, o treniruotes lankyti galima nuo 6 m. Renginio metu veikla bus vykdoma pievoje.

Festivalio pasiūlymai: specialus pasiūlymas festivalio lankytojams – pirmos trys treniruotės nemokamai.

Joga su Aiguste Karaliunaite (aiyogafitness)

www.facebook.com/aiyogafitness

Aigustės kvalifikacija įvertinta registuotos jogos mokytojos ir registruotos nėčiųjų jogos mokytojos sertifikatais. Ilgiausiai jogos mokslų ji sėmėsi Indijoje.

Festivalio pasiūlymas: nemokami apsilankymai studijoje

Neringos Kirklienės šokių mokykla/ Všį „LINEDANCE

www.sokiumokykla.eu

Neringos šokių mokykla, tai šokių mokykla visai šeimai! Socialiniai ir varžybų linijiniai solo šokiai. Šiuolaikinio baleto studija „ALLEGRO“, airiški šokiai, west coast swing poriniai šokiai. Pirma pamoka nemokama!

Festivalio pasiūlymas: 20 proc. nuolaida 1 mėn. abonementui.

Vilniaus „Rytas“

Susitikite su Vilniaus „RYTU“!
Deividas Sirvydis, Eimantas Bendžius, Dovis Bičkauskas, Mindaugas Girdžiūnas  bei klubo simbolis Vilkas jau laukia susitikimo su Jumis!
Lukiškių aikštėje, šalia CAFFEINE, bus įrengta speciali Sostinės krepšinio mokyklos zona, kurioje nuo 12.15 iki 13.15 val. visi norintys turės galimybę mest iššūkį krepšininkams krepšinio aikštelėje, užduoti jiems rūpimus klausimus, nusifotografuoti, paspausti ranką bei laimėti įvairių klubo prizų. Krepšininkai paskelbs startą  SKM driblingo karaliaus konkursui.

Tribal šokių klubas „Samai“

www.tribal.lt

Tribal šokių klubas „Samai“ – šiemet dešimtmetį minintis ir vis dar vienintelis kolektyvas Lietuvoje, propaguojantis šį šokio stilių. Besigilindamos į JAV kilusius ir išpopuliarėjusius American Tribal Style (ATS) ir Tribal Fusion šokius, klubo narės nuolat tobulėja ir ieško naujų judesio bei choreografijos spalvų. Pasirodymus paįvairinti padeda ne tik kruopščiai kiekvienam šokiui parinkti ir pagaminti kostiumai bei jų detalės, bet ir įvairūs šokio įrankiai, bei instrumentai – kardai, cimbolai, lėkštės, tambūrinai, vėduoklės ar pojai, iš šokėjų pareikalaujantys dar daugiau kontrolės bei meistriškumo.

Festivalio pasiūlymas: nemokama pirma pamoka.

 In Balance

www.facebook.com/InBalanceSports

In Balance padeda žmonėms sustiprinti ir atkurti vidinių, išorinių raumenų balansą, pagerinti sąnarių judrumą ir stabilumą atliekant bet kokį judesį kasdieninėje veikloje.

Festivalio pasiūlymas: nemokamas apsilankymas bei 10 EUR nuolaida trijų mėnesių narystei

Laisvalaikio centras šeimai „7 mūzos“

www.7muzos.lt

Šokių, sporto ir sveikatingumo užsiėmimai nuo 3 iki 99 metų. Vaikų ir jaunimo šokių kolektyvai „Smiltelės“, „Dangus ir Daugiau“, „Uoga“, „Funky Peeps“. Šiuolaikiniai ir gatvės šokiai, breikas ir gimnastika, baletas, dainavimas ir muzikavimas, sportas treniruoklių salėje visai šeimai!

Festivalio pasiūlymas: su skrajute pirmas apsilankymas užsiėmime – nemokamas.

Impuls

www.impuls.lt

Sporto ir sveikatingumo klubų tinklas

Festivalio pasiūlymas: sveikatos būklės nustatymas, KSA tyrimai, nemokami vienkartiniai apsilankymai sporto komplekse.

VŠĮ TENNIS & MORE

www.tennisandmore.lt

Vaikų ir suaugusių teniso treniruotės, teniso turnyrai ir stovyklos T&M teniso klube.

Festivalio pasiūlymas: pirma grupinė teniso treniruotė nemokama vaikams. MINI teniso turnyras festivalio lankytojams 13,00 ir 15,00 val. šeštadienį.

Profesionalų-megėjų stalo teniso klubas „PING-PONG“

www.stalo-tenisas-vilniuje.lt

Profesionalus ir mėgėjiškas stalo tenisas vaikams, jaunimui, suaugusiems, senjorams.

Festivalio pasiūlymas: gavus skrajutę,  renginio metu, moksleiviai bus priimami į klubą naujiems mokslo metams be papildomos atrankos. Suaugusieji galės nemokamai apsilankyti vieną kartą klube.

POUND.Rokout.Workout (Asociacija „Mylimas vaikas“

www.facebook.com/pg/Harmony-mode

POUND Rockout Workout – tai išskirtinė ir vienintelė tokia kardio treniruotė, sukurta įkvėpta grojimo būgnais. Treniruotės metu naudojami specialūs nelūžtantys pagaliukai Ripstix. Tai treniruotė koncertas, o jos dalyvis – roko žvaigždė.

Festivalio pasiūlymas: festivalio lankytojai turės galimybę nemokamai, su mūsų pateikiama įranga, išbandyti treniruotę POUND.

Nirvana fitness

www.seimoms.lt

Nirvana fitness- sąmoningo kvėpavimo treniruotė stresui mažinti

Festivalio pasiūlymas: nuolaida abonementui 50 proc.

 

Ballet Fitness su Kamile

www.facebook.com/kamileballetfitness

Ballet Fitness – tai baleto ir fitneso programa skirta ne tik norinčioms išmokti plastikos, judesio, bet ir siekiančioms sutvirtinti vidinius kūno raumenis. Ši programa susideda iš baleto, modernaus šokio, strechingo bei fitness rutinų, todėl treniruotė yra vidutinio intensyvumo ir skirta norinčioms ne tik atsikratyti vieno kito kilogramo, bet ir suprasti, koks laisvas ir judrus gali būti jūsų kūnas.

Festivalio pasiūlymas: atvira nemokama treniruotė, kurios metu bus padovanoti keli kvietimai į treniruotes

Kražių Sporto Studija

www.facebook.com/KraziuSportoStudija

Sporto užsiėmimai mažiems ir dideliems: pilates, joga, kalanetika, Flow treniruotės, mankštos besilaukiančioms mamytėms, mankštos mamoms su mažyliais, sporto treniruotės vaikams ir paaugliams.

Festivalio pasiūlymas:  nuolaidos mėnesiniams abonementams, pakvietimai nemokamiems apsilankymams.

Montis magia

www.montismagia.lt

Norint išmėginti ar pradėti laipioti – nereikia specialiai ruoštis. Imk ir lipk! Dabar įveiksi lengvą trasą, užlipsi iki viršaus ir tuoj norėsi pabandyti kažką sunkesnio – taip ir tobulėji. Laipiojimas yra natūrali, aktyvi ir visą kūną ugdanti fizinė veikla. Lipti gali tiek vaikai, tiek suaugę.

Festivalio pasiūlymas: pažintinė laipiojimo treniruotė tik 1 EUR. Pasiūlymą įsigyti galima tik Vilniaus sporto festivalio dienomis. Pasinaudoti pasiūlymu galima bus dviejų savaičių laikotarpyje.

Aikido Aikikai Asociacija Sūkurys

www.aikidosukurys.lt

Pažintinės Aikido treniruotės vaikams ir suaugusiems. Mokysimės bazinių Aikido technikos elementų. Pasimokysime savigynos. Atliksime Aikido pristatymą demonstraciją.

Festivalio pasiūlymas: visi atėjusieji prie mūsų zonos gaus pakvietimus į dvi nemokamas aikido treniruotes.

UAB Slidinėjimo akademija

www.slidinejimoakademija.lt

Uždaroje Slidinėjimo akademijoje rasite pirmuosius ir moderniausius Baltijos šalyse sukamuosius slidinėjimo ir čiuožimo snieglente treniruoklius. Slidinėti gali visi: nuo pirmą kartą stovinčių ant slidžių iki ekspertų.

Festivalio pasiūlymas: slidinėjimo abonementams bus taikomos nuolaidos. Registruojantiems į įvadinį užsiėmimą festivalio metu, tai pat bus taikomos nuolaidos.

Lietuvos grindų riedulio federacija

 www.lgrf.lt

Lietuvos grindų riedulio federacijos pagrindinis tikslas – plėtoti ir populiarinti grindų riedulio sportą Lietuvoje, panaudoti jį kaip fizinio auklėjimo, sveikatos stiprinimo, poilsio bei laisvalaikio praleidimo priemonę bei veikti kaip Lietuvos grindų riedulio sportą atstovaujanti institucija. LRGF aktyviai vykdo grindų riedulio plėtrą visoje Lietuvoje, aktyviai bendradarbiauja su bendruomenėmis, skatina sveiką gyvenseną bei fizinį aktyvumą, organizuoja ir padeda organizuoti renginius bei miestų, miestelių šventes.

Festivalio pasiūlymas: nemokamas sporto šakos pristatymas.

Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacija

www.kardomokykla.lt 

Kardo valdymo mokykla „Husaras“ – šiuolaikiškam  žmogui, norinčiam išbandyti neeilinę ir išskirtinę veiklą – išmokti valdyti kardą. Mūsų kardo mokykla randasi net trijose didžiuosiuose miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Festivalio pasiūlymas: pirmas nemokamas apsilankymas bet kuriame mieste kardo mokykloje Lietuvoje. Taip pat  5 EUR nuolaida pirmajai narystei bet kurioje pasirinktoje mokykloje.

Krav Maga Lietuva

www.facebook.com/kravmagalietuva

KRAV MAGA Izraelio armijai sukurta savigynos sistema. Sistemos tikslas – maksimaliai greitai apmokyti  karius ir civilius  savigynos veiksmų.

Festivalio pasiūlymas: pirmos trys treniruotės nemokamos.

Lietuvos orientavimosi sporto federacija

www.orienteering.lt

Lietuvos orientavimosi sporto federacija populiarina orientavimosi sportą Lietuvoje. Orientavimosi sportas unikalus tuo, jog juo gali užsiiminėti įvairaus amžiaus, įvairių lyčių ir įvairaus fizinio parengimo žmonės. Čia ugdoma ne tik fizinės, bet ir protinės savybės.

Festivalio pasiūlymas: išbandyk orientavimosi labirintą ir laimėk vertingus prizus!

Kyokushin karate klubas „RAIJIN“

www.karatekovas.lt

Sportuojam vienu iš stipriausių karate stiliumi „KYOKUSHIN“

Festivalio pasiūlymas: sužinoti istoriją apie „KYOKUSHIN“ įkūrimą, išbandyti sportinį inventorių. Tiems, kam bus įdomu, pirmos 2 treniruotės nemokamai.

Fabijoniškių baseinas

www.fabijoniskiubaseinas.lt

Sporto ir sveikatingumo kompleksas. Čia dirba kvalifikuoti treneriai, kurie veda treniruotes baseine ir treniruoklių salėje.

Festivalio pasiūlymas: atviros treniruotės, konsultacijos.

Aikido mokykla „Aidas“

 info@aikido-aidas.lt

Aikido mokykla “Aidas” buvo įkurta 2006 metais norint sudaryti palankias sąlygas tobulėti visiems norintiems praktikuoti Aikido ir besidomintiems Japonijos kultūra. Mokyklos pagrindu tapo grupelė entuziastų praktikuojančių Aikido nuo 1998 metų. Šiuo metu treniruotes vaikams, jaunimui ir suaugusiems  veda patyrę mokytojai ir instruktoriai. Mokyklos nariai kasmet dalyvauja tarptautiniuose Aikido seminaruose Lietuvoje ir už jos ribų, Aikido vasaros stovyklose.

Festivalio pasiūlymas: pirmas nemokamas apsilankymas bet kurioje grupėje.

Všį „Gatvės gimnastikos klubas“

www.gatvesgimnastika.lt

VšĮ „Gatvės gimnastikos klubas“ užsiima  gatvės gimnastikos (street workout) organizaciniais ir plėtros reikalais Lietuvoje ir atstovauja šį sportą pasaulyje.

Festivalio pasiūlymas: 2 nemokamos treniruotės

GIGANTCHES

www.gigantchess.com

Dideli lauko šachmatai

Festivalio pasiūlymas: nemokamos pamokos šachmatais

Lankinis

www.lankinis.lt

Lankinis – smagus ir įtraukiantis aktyvus žaidimas su lankais ir saugiomis strėlėmis. Esame oficialūs Archery Tag atstovai, tad visa mūsų įranga sertifikuota ir originali.

Festivalio pasiūlymas: specialus pasiūlymas šventėms Lankinio arenoje

Vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“

www.satrijosklubas.lt

Atvira neformalaus ugdymo erdvė, skirta vaikams ir jaunimui. Draugiškas bei profesionalus vadovų kolektyvas padeda lavinti sportinius gebėjimus: dziudo, jogos, kapueiros, karatė, gimnastikos, įvairių stilių šokių.

Festivalio pasiūlymas: vyks loterija, laimėtojas turės galimybę nemokamai lankyti pasirinktą būrelį visus mokslo metus.

Vilniaus Kendo Centras

www.vkcpower.eu

Vilniaus Kendo Centras populiarina Japoniško fechtavimo kovos meną Lietuvoje. Klubas įkurtas 2006-taisiais metais ir nuo pat įkūrimo klubo nariai aktyviai dalyvauja Lietuvos ir užsienio kendo renginiuose.

Festivalio pasiūlymas: bus renkama nauja vaikų grupė, pirmas užsiėmimas  nemokamas ir nuolaida pirmam mėnesiui suaugusiems.

Futbolo mokykla „Ateitis“

www.ateitisfm.lt

Futbolo mokykla „Ateitis“ įkurta  2000 m. Vilniuje. Mokyklos tikslas – auginti profesionalius futbolininkus. Mūsų mokykloje vaikai treniruojasi  nuo penkerių metų amžiaus. Vaikai treniruojami kvalifikuotų futbolo trenerių pagal Anderlecht sporto programą. Aktyviai integruojame užsienio profesionalių futbolo akademijų trenerius į mūsų auklėtinių treniruotes, aktyviai organizuojame įvairias sporto stovyklas su kviestiniais treneriais iš užsienio, organizuojame didžiausią Baltijos šalyse tarptautinį futbolo turnyrą AteitisCUP – kasmet atvyksta daugiau nei 400 užsienio komandų.

Festivalio pasiūlymas: nemokamas apsilankymas mūsų futbolo treniruotėje Sportima manieže, kurioje vaikus treniruos ir įvertins mūsų kvalifikuoti futbolo treneriai- registracija renginio metu.

Všį „Strėlė“

www.strele.lt

Šaudymas iš lanko ir arbaleto

Festivalio pasiūlymas: 20 eurų vertės kuponai komandiniam žaidimui „Strėlių mūšis“

Studija „Šok Flamenko“

www.sokflamenko.lt

Studijoje vyksta flamenko šokių pamokos, somatinio judesio užsiėmimai, studijos mokinių pasirodymai, vakarėliai, koncertai. Amžius neribojamas – yra vaikų, suaugusių, senjorų grupės. Pamokas veda profesionali flamenko šokėja, somatinio judesio praktikė Liucija Puidokaitė.

Festivalio pasiūlymas: festivalio lankytojams, su mūsų skrajute, suteikiame 20 % nuolaidą.

Vilniaus miesto sporto žaidimų klubas „Žuvėdra“

www.zoles-riedulys.lt/zuvedra

Mergaičių ir berniukų žolės riedulio klubas. Žolės riedulys – olimpinė sporto šaka.  „Žuvėdros“ klubo komandos dalyvauja Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatuose, didelė dalis sportininkų patenka į Lietuvos rinktines.

Festivalio pasiūlymas: nemokama pirmoji treniruotė, suvenyrai (pakabukai, tušinukai, maikutės, kamuoliukai, lazdos) lankytojams, atlikus parengtas užduotis.

Geros savijautos centras „Sanus“

www.sanuscentras.lt

Geros savijautos centras „Sanus” tai – gyvensenos medicinos centras, skirtas kiekvienam norinčiam gerai jaustis, sveikai ir aktyviai gyventi, ugdantis jauniausiųjų ir vyriausiųjų sveikos gyvensenos įgūdžius.

Festivalio pasiūlymas: 15 proc. nuolaida visoms centro paslaugoms (pirminė kineziterapeuto, visuomenės sveikatos specialisto, mitybos specialisto konsultacija, fizinės būklės įsivertinimas „Sanus“ centro erdvėje).

Paplūdimio tinklinio sporto klubas „Auksma“

www.auksma.lt

Paplūdimio tinklinio sporto klubas „Auksma“ paruošęs pajėgiausius Lietuvos paplūdimio tinklinio sportininkus, renka naujas vaikų ir jaunuolių grupes nuo 8 iki 17 metų.

Festivalio pasiūlymas: rugsėjo 1- 8 dienomis atvirų durų dienos, siūlomos nemokamos pažintinės treniruotės vaikams nuo 8 iki 17 metų.

DOGGY GYM

www.facebook.com/doggygym

Šunų sporto klubas. Elektriniai bėgtakiai, savaeigei bėgtakiai, svorių tempimas, lipimas į sieną.

Festivalio pasiūlymas: festivalio metu šunys galės išbandyti bėgtakius.

NIA studija

www.facebook.com/NIAstudija

NIA holistinė praktika, kuri apjungia šokį, kovos menus ir gydomąsias technikas. Tai kūno, proto ir sielos fitnesas. Ši praktika jungia įvairius šokio stilius, rytų kovos menų elementus (Thai chi, Taekwonodo, Aikido) ir gydomąsias technikas (joga, Aleksanderio ir Feldenkrais metodikas). NIA praktikuoti gali visi – bet kokio fizinio pasirengimo ar amžiaus. Kiekvieną judesį galima atlikti pritaikant pagal savo galimybes ir įsiklausant į savo kūno pojūčius. Tai sistema, kuri stiprina visą kūną ir lavina pagrindines fizines ypatybes: jėgą, ištvermę, lankstumą, koordinaciją. Tai tam tikrų ir intelektinių užduočių mišinys, kur lavinamas atidumas, kūrybiškumas, žaismingumas. Daug dėmesio skiriama sau, pabūti su savimi, pastebėti, pajausti, pabūti čia ir dabar.

Festivalio pasiūlymas: pirmas nemokamas apsilankymas ir 50 proc. nuolaida perkant 8 ar 10 kartų abonementą.

Asociacija Teniso klubas Balzekas tennis school

www.balzekastennis.lt

Lauko tenisas vaikams ir suaugusiems, grupinės bei individualios treniruotės skirtingose miesto vietose. Ugdome tiek profesionalius sportininkus, tiek teniso mėgėjus, turime apie 300 sportuojančių vaikų. Norime pakviesti dar daugiau vaikų prisijungti prie mūsų asociacijos, parodyti teniso žaidimą mini teniso aikštelėje, suteikti galimybę vilniečiams pabandyti patiems, su trenerio pagalba.

Festivalio pasiūlymas: galimybė užsiregistruoti į teniso treniruotes, galimybė užsiregistruoti į nemokamą atvirų durų dienų treniruotę, galimybė pabandyti teniso žaidimą, palaikyti rankose raketę, pamėginti mušti kamuoliuką per mini teniso tinklą.

Lietuvos Alpinizmo asociacija

www.alpinist.lt

Alpinizmo, kalnų turizmo ir laipiojimo uolomis populiarinimas Lietuvoje, aukšto meistriškumo alpinistų ugdymas ir aktyvaus laisvalaikio kalnuose populiarinimas.

Festivalio pasiūlymas: galimybė nemokamai išbandyti laipiojimą dirbtinėmis uolomis, užkopti į 6 m aukščio sieną, laimėti įvairius prizus įvairiose alpinistinėse rungtyse

City Boxing

www.cityboxing.lt

Bokso bei fizinio rengimo treniruotės. Tinkamos bet kokio amžiaus bei fizinio pasiruošimo žmonėms.

Festivalio pasiūlymas: festivalio metu bus galima gauti specialius pasiūlymus bei nuolaidas klubo narystei įsigyti.

Lietuvos skraidančiojo disko federacija

 www.frisbee.lt

Lėkščiasvydis (dar vadinamas Ultimate arba Frisbee) – bekontaktis komandinis žaidimas, žaidžiamas su skraidančiu disku. Tai yra greičio, technikos ir taktinių įgūdžių reikalaujantis žaidimas su pagrindine garbingo žaidimo taisykle.

Festivalio pasiūlymas: nemokami apsilankymai atvirose treniruotėse

Eglės sanatorija

www.sanatorija.lt

„Eglės sanatorija“ Lietuvoje, įsikūrusi dviejuose šalies kurortuose Druskininkuose ir Birštone, Sostinės dienų metu atkeliauja pas jus. Visiems šventės lankytojams „Eglės sanatorija“ dovanos išskirtines procedūras, kurias atliks čia pat, renginio metu. Taip pat suteiks galimybę laimę išbandyti loterijoje, kurios pagrindinis prizas išties įspūdingas – savaitgalio gydomoji programa dviem „Eglės sanatorijoje“. Su procedūromis, kurias galėsite išbandyti Sostinės dienų metu, kviečiame susipažinti jau dabar.

Festivalio pasiūlymai: 1) vaistažolių arbata imuninės sistemos stiprinimui – vaistinės medžiagos, esančios arbatose; 2) deguonies terapija – šios procedūros metu organizmas papildomas deguonimi; 3) laikysenos vertinimas – atliekamas kineziterapeuto. Įvertinus laikyseną, dovanojama rekomendacinio pobūdžio pratimų programa.

ALFA STEPS

www.alfasteps.com

Tai vienintelis sporto klubas, taikantis mediciniškai pagrįstas ir individualiai subalansuotas sporto ir sveikatingumo paslaugas klientams. Suvokdami, jog nuostata „sportas sveikata“ ne visada atitinka realybę, kviečia sportuoti saugiai su patyrusiais ALFA STEPS kineziterapeutais.

Festivalio pasiūlymas: įvairios ALFA STEPS dovanos ir galimybė sudalyvauti BLIC TESTE ! BLIC TESTAS – tai fiziniai pratimai, kurių metu patikrinsime Jūsų fizinius gebėjimus. Kineziterapeutai parodys su kokiomis skeleto raumenyno problemomis susiduriate.

UAB MYFITNESS

www.myfitness.lt

„My Fitness AS“ buvo įkurta 2008 m. Taline, Estijoje atidarius pirmąjį sporto klubą. „MyFitness“ augimas ir sparti plėtra lėmė, kad šiandien tai yra didžiausia sporto klubų grandinė Estijoje, turinti 19 sporto klubų visoje šalyje. 2014 m. „MyFitness“ įžengė į Latvijos rinką ir šiandien mes turime 11 klubų Rygoje. 2018m. „MyFitness“ atidarė pirmąjį sporto klubą Vilniuje, Lietuvoje. Teikiamos grupinių, asmeninių treniruočių paslaugos.

Festivalio pasiūlymas: pakvietimai apsilankyti klube, įstojimas į klubą be registracijos mokesčio ( 30 eurų įprastinė kaina)

Leila Dance

www.leila-dance.lt

Rytietiškų šokių studija Leila Dance

Festivalio pasiūlymai: 20% nuolaida mėnesio abonementui.

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras

www.vvsb.lt

Vilniaus miesto savivaldybės įstaiga, besirūpinanti vilniečių sveikata. Organizuojame gyventojams nemokamus renginius: paskaitas, seminarus, pamokas, įvairiomis su sveikata susijusiomis temomis.

Festivalio pasiūlymai: renginio metu lankytojams turėsime įvairių smulkių dovanėlių.

Asociacija “Kovotojai.lt”

www.fightersgym.lt

Asociacija “Kovotojai.lt” (Kovos menų klubas „Fighters Gym“) yra jauna, bet daug ambicijų turinti asociacija. Mums svarbu, kad asociacijos nariai ne tik sustiprėtų fiziškai, bet ir gerai praleistų laiką. Pas mus galite ne tik siekti sporto aukštumų, bet ir tiesiog sportuoti savo malonumui, susipažinti su naujais žmonėmis ir gerai praleisti laiką.

Festivalio pasiūlymai: pirma treniruočių savaitė nemokama.

Lietuvos kikboksingo federacija

www.kickboxing.lt

Dalyvaus kartu su sporto klubu „Kovotojai.lt“.

Festivalio pasiūlymas:

UAB „GYM LT“ LEMON GYM

www.lemongym.lt

LEMON GYM klubai – tai sporto klubai miesto žmogui, kuris nori spėti viską, skaičiuoja kiekvieną minutę savo darbotvarkėje, todėl visi klubai yra maksimaliai „automatizuoti”, kad nebūtų strigimų ir eilių susidarymo, pavyzdžiui, prie registratūros.

Festivalio pasiūlymas: festivalio metu lankytojai galės laimėti Lemon Gym dovanų kuponus apsilankyti sporto klube. Taip pat bus galimybė laimėti Lemon Gym atributikos.

Sporto klubas REGATA

www.regata.lt

Mokymas irkluoti baidarėmis, kanojomis ir renginių baidarėmis organizavimas.

Festivalio pasiūlymas: kanupolo sporto išbandymas su patyrusiais sportininkas.

Asmenybės ugdymo centras „Motus“

www.motus.lt

„Motus“ šokio mokykla rengia atviruosius ir vidinius šokių, judesio, kompozicijos, improvizacijos ir vaidybos užsiėmimus, seminarus, atviras pamokas, atvirų durų dienas, organizuoja vasaros, rudens ir žiemos stovyklas įvairaus amžiaus ir patirties šokio/ teatro meno mėgėjams.

Festivalio pasiūlymas: pirma pamoka – NEMOKAMA.  Mokiniams yra galimybė gauti neformaliojo ugdymo krepšelį. Kaina bus sumažinta 15 Eur/mėn. Lankant užsiėmimus, ne mažiau kaip dviems šeimos nariams, taikoma šeimyninė 10% nuolaida, studentams pateikus pažymėjimą.

Etnosporto organizacijos

www.facebook.com/events/žalianamis-atviras-jaunimo-centras/Lietuviškas-etnosportas

Lietuvos ritinio sporto federacija, Lietuviškų Etnodvikovų Federacija (lazdos trauktynės), Lietuviškų Ristynių Federacija (ristynės) ir Kauno rajono savivaldybės Raudondvario kultūros centras (Kyla ir muštukas).

Festivalio pasiūlymas: išbandyti etnosportą.

Asociacija GERO VĖJO KLUBAS

www.gerovejoklubas.lt

Kreiserinio sportinio buriavimo populiarinimas Vilniaus mieste. Vaikų mokymas buriuoti sportiniais vienviečiais laiveliais.

Festivalio pasiūlymas: užsiregistravusiems vaikams, speciali pirma buriavimo treniruotė Rugsėjo mėnesį – nemokama.

Baltojo lotoso namai

www.baltojolotosonamai.lt

Kūno sveikatinimo namai, kuriuose siūlomos išskirtinės praktikos: • Hormonų joga • Cantienica metodas kūno formoms ir laikysenai • Įtampų paleidimo joga • Kuksando • Sąmoningas kvėpavimas.

Festivalio pasiūlymas: loterija, kurioje galima laimėti Cantienica metodo įvadinę pamoką su 50% nuolaida, “Baltojo lotoso namuose”

Sahadža joga

www.sahadzajoga.lt

Meditacija šiuolaikiniam žmogui. Tik pažadinus savo gyvybinę energiją ir aktyvavus arba tiksliau restartavus savo centrinę nervų sistemą, galima patirti bemintę sąmonės būseną. Kai nėra minčių – nėra streso, lieka tik tyla, ramybė ir begalinis džiaugsmas. Tinka kiekvienam.

Festivalio pasiūlymas: mūsų visa veikla yra nemokama. Kviečiame į tęstines meditacijos praktikas kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį 18.30 val. Vilniaus Mokytojų namuose, Vilniaus g. 39-223 II a.

Moteriškumo erdvė Shakti / Rytietiški šokiai

www.facebook.com/MoteriskumoErdveShakti

Rytietiški (pilvo) šokiai – tai moterų joga, gyvenimo būdas, leidžiantis moteriai ilgai džiaugtis stangriu ir lanksčiu kūnu, jaustis gyvybinga, žavi ir džiaugsminga. Šio šokio metu didelis dėmesys yra skiriamas dubens dugnui, stuburui, lavinamas viso kūno lankstumas, laisvumas ir tuo pačiu stiprinamas žemės jėgos pajautimas pėdose, klubuose. Tai tarsi meditacija, kuomet visas dėmesys sutelkiamas į kūną, judesį, ritmą ir kvėpavimą vienu metu.

Festivalio pasiūlymas: pirmasis apsilankymas šokio užsiėmime NEMOKAMAS

Asociacija „ROW Rowing Organising Wave“

Asociacija jau antrus metus iš eilės organizuoja irklavimo varžybas meistrams (mėgėjams), padeda organizuoti irklavimo renginius Lietuvos irklavimo federacijai, taip pat bendradarbiauja su Lietuvos tinklinio federacija ir prisideda organizuojant tinklinio varžybas. Esame aktyvūs ir pasiruošę padėti organizuoti bet kurios sporto šakos renginius.

Festivalio pasiūlymas: festivalio lankytojai galės nemokamai išbandyti irklavimo treniruoklius su virtualios realybės akiniais.

Vilniaus Kengūros

www.vilniauskenguros.lt

Vilniaus kengūros pristato kangoo jumps – tai efektyvus ir saugus sportas Jūsų sveikatai. Šios kardio treniruotės yra vienas geriausių būdų mažinti svorį, neapkraunant sanarių ir saugant nugarą. Su Kangoo Jumps batais sportas tampa ne tik naudingas, bet ir beprotiškai smagus.

Festivalio pasiūlymas: nemokamas apsilankymas.

Vilniaus Dziudo Klubas „Olimpinė viltis“

www.olimpineviltis.lt

Dziudo – tai olimpinė sporto šaka, puikiai tinkanti visapusiškam kūno lavinimui. Treniruočių metu mokoma ne tik dziudo savigynos technikos, bet ir lavinama koordinacija, lankstumas, ugdoma disciplina bei atkaklumas. Be to, tai puiki galimybė sutikti naujų draugų!

Festivalio pasiūlymas: nemokamas apsilankymas.

HavanaSi šokių namai (Všį dance house)

www.havanasi.lt

HavanaSi specializuojasi karibų šokių stiliuose. Karibų šokiai – kitaip vadinami latino šokiai apima įvairias šokio šakas. HavanaSi komanda Agata, Žilvinas ir Lina kviečia prisijungti prie kubietiškos salsos, Son Cubano, reggaeton ir kitų šokių grupių.

Festivalio pasiūlymas: suteikiame nemokamus apsilankymus šokio pamokose. Esame paruošę specialius dovanų kuponus. Galime taip pat padaryti nuolaidą abonementams, tačiau reikėtų pasitarti su jumis dėl detalių.

Istoriniai Europos Kovos Menai

www. iekm.lt

Manote, kovos menai egzistavo tik rytuose? Nuo Antikos laikų iki pat XX a. visoje Europoje klestėjo daugybė mokyklų, mokiusių kautis dvikovose, savigynai ar tiesiog pažinti save per fizinį tobulėjimą. Viduramžiais žymiausi meistrai pradėjo rašyti knygas, kuriomis perdavė savo meno paslaptis ateities kartoms.  Sporto festivalyje savo jėgas suvienys keturi Lietuvoje egzistuojantys IEKM klubai: Kalavijo meistrystės mokykla, Plieno taktas, Renesanso kalavijo menas ir Husaras.

Festivalio pasiūlymas: penktadienį nuo 17:00 val. – atviros kovos ilguoju kalaviju treniruotės, kuriose galima bus susipažinti su legendinio XIV a. vokiečių fechtuotojo Johano Liechtenauerio technika (veda klubo Plieno Taktas treneris Ąžuolas Jurkūnas).

Amerikietiškojo futbolo komanda „Iron Wolves“

www.facebook.com/VilniusIronWolves

Pirmoji Lietuvos istorijoje amerikietiškojo futbolo komanda Vilniaus „Iron Wolves“ dalyvauja tarptautiniuose AF turnyruose ir kviečia prisijungti visus norinčius susipažinti ir pasirengusius pamiltį šį žaidimą.

Festivalio pasiūlymas: visiems susidomėjusiems galima išbandyti amerikietiškąjį futbolą nemokamai – pirmasis mėnesis nieko nekainuos!

VšĮ „Ateities čempionai“

www.tapkcempionu.lt

Ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto treniruotės, dziudo imtynių užsiėmimai mokiniams. Sporto stovyklos.

Festivalio pasiūlymas: nemokama savaitė pasirinktų mūsų organizuojamų užsiėmimų.

Lietuvos riedlenčių federacija

www.coreindoor.lt

Core Indoor Vilnius – tik riedlentininkams skirtas parkas po stogu, kuris kviečia įvairaus amžiaus bei įgūdžių riedlenčių entuziastus kartu kurti produktyvaus ir aktyvaus laisvalaikio erdvę bei tobulinti savo įgūdžius. Darbo dienomis parkas kviečia į riedlenčių pamokas pradedantiems ir pažengusiems.

Festivalio pasiūlymas: pirma riedlenčių pamoka – NEMOKAMAI!

Šokių studija „Vyja“

www.facebook.com/vyjavilnius

Sportinių šokių klubas. Bendros bei individualios treniruotės su profesionalais, varžybos bei vasaros stovyklos.

Festivalio pasiūlymas: savaitė nemokamų treniruočių!!! Kviečiame registruotis ir išbandyti! Laukiame visų nuo rugsėjo 3 d. 17:45 val.

AcroYoga Lietuva

www.facebook.com/AcroYogaLt

Komfortiškumo ugdymas per plačiaspektrį Kūno, Proto ir Socialinių įgūdžių lavinimą. Mokoma masažo, pasitikėjimo ir savo kūno valdymo bei neverbalinės komunikacijos.

Festivalio pasiūlymas: abonementas iki metų galo už 150€ vietoje 195€; galima atsiskaityti kortele arba bankiniu pavedimu. 45€ nuolaida, specialiai – renginio dalyviams.

Benefit studija

www.benefit.lt

Benefit studija pristato „In-Trinity“, tai naujos kartos lenta ir treniruočių programa, kurios metu stiprinami raumenys bei ugdoma jų ištvermė, lavinamas lankstumas, gerinama pusiausvyra ir koordinacija, taip pat gerinamas sąnarių stabilumas ir balansuojamas visas raumenynas.

Festivalio pasiūlymas: 10 kartų  “In – Trinity “užsiėmimams 20% nuolaida.

Vilniaus m. vandensvydžio klubas „Delfinas“

www.vandensvydis.eu

Vandensvydžio sporto kultivavimas Vilniaus mieste. Užsiėmimai vykdomi įvairaus amžiaus grupėse. Ypatingai laukiami vaikai nuo 8 iki 11 metų. Klubas turi reprezentacinę vyrų vandensvydžio komandą.

Festivalio pasiūlymas: 10 proc. nuolaida mėnesio treniruotėms pateikus per renginį platinamą skrajutę.

Lietuvos golfo federacija

www.golfofederacija.lt

Festivalio pasiūlymas: svečiai galės susipažinti su golfu bei išbandyti trumpo smūgio ir golfo kamuoliuko ridenimo į duobutę fazę.

VšĮ Vilniaus ledo ritulio akademija

www.hockeypunks.lt

Vilniaus vaikų ledo ritulio akademija. Treniruotės vaikams nuo 4-5 metų amžiaus.

Festivalio pasiūlymas: pamėginti pataikyti į ledo ritulio vartus, už tai vaikai gaus nemokamų treniruočių.

VŠĮ futbolo klubas „Vilnius“

www.fkvilnius.lt

Festivalio pasiūlymas: įvarčių konkursą, kurio metu Vilniečiai (ir ne tik) galės laimėti prizus, trenerio Eduardo Butiuto „Free style“ konkursą bei pamokas svečiams, surištų kojų futbolo čempionatą, nuotraukas su futbolininkais.

Tinklinis sėdint

Paralimpinė sporto šaka

Festivalio pasiūlymas: ParaTeam Lietuva komanda kvies visus norinčius išbandyti sporto šakos subtilybių