Festivalio metu žinomi mokslininkai ir specialistai dalinsis patirtimi

,,Užsitikrink gyvenimo kokybę judėdamas tinkamai“ – su tokiu šūkiu KVIEČIAME sudalyvauti motyvuojančių, sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą skatinančių pranešimų zonoje, kurią Vilniaus sporto festivalio metu organizuoja sveikatingumo mokykla ActiveTraining ir Sveikas miestas.
Rugpjūčio 31 – rugsėjo 1 dienomis TAVĘS laukia įdomūs pranešimai, susitikimai su specialistais, panelinės diskusijos ir praktikos.
PRANEŠIMUS ir diskusijas moderuos žurnalistas, televizijos laidų vedėjas Paulius Skučas

Šeštadienį su sveikatingumo mokyklos „Active Training“ ambasadoriais diskutuosim apie taisyklingą ir sveiką judėjimą, mitybos programų madą ir netgi žalą.

Žinomi mokslininkai ir sveikatingumo lektoriai pasidalins naujausiomis įžvalgomis apie sveiką gyvenseną ir sveikos gyvensenos įpročius, pasaulines mitybos strategijomis, naujausiomis sveikatos technologijų tendencijomis.

Sekmadienį su Sveiku miestu ir festivalio partneriais diskutuosime apie sporto, treniruočių programų madas, naujoves, išradimus ir išmanias technologijas, susijusias su fiziniu aktyvumu ir judėjimu. Vyks susitikimai su garsiais sportininkais.

Detali programa bus paskelbta jau netrukus!

PRANEŠIMŲ ZONOS AMBASADORIAI:

Dr. SIMONA PAJAUJIENĖ- “Active Training” mokyklos programų vadovė, “EuropeActive” standartų komiteto narė, asmeninė trenerė, sveikatingumo lektorė.

Dr. AURIMAS MAČIUKAS – “Active Training” mokyklos programų vadovas, asmeninis treneris, sveikatingumo lektorius.

Prof. ALBERTAS SKURVYDAS – Lietuvos Sporto Universiteto senato pirmininkas, žinomas ir gerbiamas Lietuvos mokslininkas.

Dr. DALIUS BARKAUSKAS – lektorius, sporto medicinos gydytojas ir Lietuvos Olimpinės rinktinės vyriausiasis gydytojas.

Dr. ARTŪRAS SUJETA – mitybos specialistas, sporto meistras, biomedicinos mokslų srities, biologijos krypties mokslų daktaras.

PRANEŠIMUS zoną organizuoja:
Sveikatingumo mokykla „Active Training” ir VŠĮ ,,Sveikas miestas”

PRANEŠIMŲ ZONOS ORGANIZACINIAI PARTNERIAI: Vilniaus visuomenės sveikatos biuras, Vilniaus Festivaliai, Vilniaus Miesto Parkai, Lympo Sportas Tau, Inbalance, Fortivitum.lt, Power Hit Radio Lithuania, 15min, Druskininkų Hermis