Aukšto lygio kovos – funkcinio fitneso, paplūdimio tinklinio bei štangos spaudimo varžybose

Visas tris dienas sostinės centre vyko ir daugybė įspūdingų turnyrų, pritraukiusių daugybę žiūrovų. Šeštadienį Lukiškių aikštėje praūžė bene vienas didžiausių funkcinio fitneso renginių Lietuvoje – „Lithuanian Fitness Challenge“.

Jau ketvirtą kartą surengtose varžybose 100 atletų varžėsi dėl stipriausio titulo. Jie turėjo įveikti šešis iššūkis, susidedančius iš funkcinių treniruočų „CrossFit“ bei sunkiosios atletikos elementų.

Po dramatiškos kovos tarp vyrų čempionu tapo Gintas Petrikas (525 tšk.). Antrąją vietą užėmė Julius Jaloveckas (524 tšk.), trečiąją – estas Mihkelis Keldoja (505 tšk.).

Moterų tarpe nugalėjo estė Andra Moistus (590 tšk.). Antroji pozicija atiteko Ramunei Miliauskaitei (552 tšk.), trečioji – Editai Lapinskienei (505 tšk.).

Visą dieną aikštyne prie Baltojo tilto vyko geriausių Lietuvos paplūdimio tinklininkų kovos. Jie varžėsi dėl „Olybet Beach Cup“ trofėjaus. Moterų turnyre nugalėjo Ieva Dumbauskaitė ir Gerda Grudzinskaitė, finale nugalėjusios Moniką Paulikienę ir Eriką Kliokmanaitę. Tarp vyrų nugalėtojais tapo Arnas Rumševičius ir Tomas Staševičius.

Vilniaus sporto festivalis tradiciškai baigėsi žinomo atlikėjo Ironvyto vardo štangos spaudimo varžybomis.

Moterų kategorijoje triumfavo pasaulio jaunimo čempionė Eglė Turakevičiūtė, vyrų svorio kategorijoje iki 90 kg nugalėjo Evaldas Černiauskas, kategorijoje iki 115 kg – Deividas Albušis, o kategorijoje per 115 kg nugalėtoju tapo šių varžybų rekordą pagerinęs (250 kg) latvis Gatis Lepste. Veteranų tarpe triumfavo Tomas Drevnickis.

Absoliučioje įskaitoje, skaičiuojant pagal WILKS sistemą, nugalėtoju paskelbtas G. Lepste.