VILNIUS STREET WORKOUT BATTLE

VILNIUS STREET WORKOUT BATTLE

VILNIUS STREET WORKOUT BATTLE

|

Rugsėjo 29 d. Vilniaus LITEXPO parodų rūmuose vyks tradicinės, kasmetinės gatvės gimnastikos dvikovos ,,Vilnius street workout battle 2018”. Stipriausi Lietuvos gatvės gimnastai susirinks vienoje vietoje ir varžysis dėl pirmosios vietos. Dalyviai bus atrinkti atsižvelgiant į praėjusio Lietuvos gatvės gimnastikos čempionato rezultatus.

Žiūrovų laukia nematyti statiniai ir dinaminiai gimnastikos elementai ir triukai, kurie bus apjungti į įspūdingas kombinacijas ant skersinio ir lygiagrečių. Kelias valandas trunkantis renginys nepaliks abejingų nei suagusių, nei vaikų!
Taip pat žiūrovų lauks įvairūs konkursai ir rungtys, kurių metu bus galima laimėti nemokamus apsilankymus ,,Mayhem House” studijoje Vilniuje. Joje treneriai ir gatvės gimnastikos pasaulio čempionai pamokys gatvės gimnastikos pagrindų.

Vilnius Street Workout Battle / #BeActive Night Street Workout Chalange

WOW! 🤩 Susižavėjimo šūksniai netyla kaskart išvydus gatvės gimnastus 🤸🏼🤸🏼. O dar kai jie varžosi tarpusavyje – neįmanoma atplėšti akių! 😳 Kokia ištvermė, koks susikaupimas, jėga, lygsvara! Ar gali būti, kad ir Tu svajoji mesti sau IŠŠŪKĮ ir pats sudalyvauti gatvės gimnastų rungtyse? 😏 Tokia galimybė kaip tik pasitaikys #VilniausSportoirKultūrosFestivalis metu! 🔺Rugsėjo 29 d. Litexpo parodų rūmuose (5 salė) 15 – 17.30 val. vyks kasmetinės gatvės gimnastikos dvikovos #VilniusStreetWorkoutBattle2018 👉🏻👈🏻 , o vėliau iššūkiai tęsis su #BeActive Nigt Street Workout Chalange naktinėje programoje 18 – 21 val. (4 salė). Gatvės gimnastų varžybų metų pirmą kartą bus rengiami IŠŠŪKIAI, skirti dvikovų dalyviams bei žiūrovams-gimnastams. Norintys save išbandyti galės varžytis: 💪 geriausios kombinacijos iššūkyje (16 sportininkų geriausios kombinacijos)💪 360 iššūkyje (dalyvauja visi varžybų dalyviai, varžybas stebintys gatvės gimnastai)💪 Atsispaudimų iššūkyje (dalyvauti kviečiami žiūrovai)🔻 Vakare – dar daugiau išbandymų ir iššūkių – 18 val. startuos #BeActive Night Street Workout Chalange. Čia save išbandyti bus kviečiami #BeActive Night dalyviai ir festivalio lankytojai. Iššūkiai žinomi, tad treniruotis galima jau dabar: maksimalūs priekinio/atbulio horizonto išlaikymai ir prisitraukimų iššūkiai.Po varžybų visi lankytojai bus kviečiami susipažinti su gatvės gimnastikos pagrindais, galės gauti kvietimus į treniruotes, susirinkusiųjų laukia įvairios rungtys ir DOVANOS! 🎁 Būtina sudalyvauti ir akis paganyti! Daugiau info – https://goo.gl/y59n6v Bilietus parduoda bilietai.lt

Posted by Vilniaus Sporto Festivalis on 2018 m. Rugpjūtis 29 d., Trečiadienis

 

Gatvės gimnastų varžybų metų (15 – 17.30 val.) pirmą kartą bus rengiami IŠŠŪKIAI, skirti dvikovų dalyviams bei žiūrovams-gimnastams. Norintys save išbandyti galės varžytis:

💪 geriausios kombinacijos iššūkyje (16 sportininkų geriausios kombinacijos)
💪 maksimlaus priekinio horizonto išlaikymas (front lever)
maksimalus atbulinio horizonto išlaikymas (back lever)
💪 geriausias triukas
💪 360 iššūkyje (dalyvauja visi varžybų dalyviai, varžybas stebintys gatvės gimnastai)
💪 atsispaudimų iššūkyje (dalyvauti kviečiami žiūrovai)

🔻 Vakare – dar daugiau išbandymų ir iššūkių – 18 val. startuos #BeActive Night Street Workout Chalange.

Čia save išbandyti bus kviečiami #BeActive Night dalyviai ir festivalio lankytojai. Iššūkiai žinomi, tad treniruotis galima jau dabar: maksimalūs priekinio/atbulio horizonto išlaikymai ir prisitraukimų iššūkiai.

PROGRAMA:
LITEXPO 5 salė
15 – 17.30 val. #VilniusStreetWorkoutBattle2018 – kasmetinės gatvės gimnastikos dvikovos;
LITEXPO 4 salė
18 – 2o val.  #BeActiveNigt Street Workout Chalange programa (iššūkiai festivalio lankytojams)

Po varžybų visi lankytojai bus kviečiami susipažinti su gatvės gimnastikos pagrindais, galės gauti kvietimus į treniruotes, susirinkusiųjų laukia įvairios rungtys ir DOVANOS! 🎁
Būtina sudalyvauti ir akis paganyti!

Teisėjai:
Mindaugas Šiurkus
Andžejus Žilo
Robertas Polonski

Daugiau informacijos apie artėjantį turnyrą ir treniruotes rasite “Project Mayhem” internetiniame puslapyje www.gatvesgimnastika.lt

bei „Facebook“ paskyroje »