SPORTO MADOS

SPORTO MADOS

SPORTO MADOS

|

Vilniaus sporto festivalio metu lankytojai turės išskirtinę galimybę įsigyti naujausias sportinės aprangos kolekcijas, pabendrauti su  jų kūrėjais ir gamintojų atstovais.

Aplankykite SVEIKOS GYVENSENOS IR SPORTO PREKIŲ PARODĄ, kuri įsikurs festivalio metu  ,,Litexpo“ trečiojoje salėje.

Sveikos gyvensenos ir sporto parodoje:

dominuos mada, grožis ir sportas. Čia vyks sveikos gyvensenos ir sporto prekių paroda, naujų kolekcijų demonstracijos, susitikimai su sportininkais, įrangos pristatymai, drabužių bei įrangos išpardavimai, o salės balkone bus įrengta sporto ir sveikatingumo studijų zona, veiks didžiulė sporto klubo ,,BIKE in“ stacionarių dviračių zona.

 

 

 

ALEKSANDRAS POGREBNOJUS

www.pogrebnojus.com

Aleksandras Pogrebnojus [LT] – Lietuvos drabužių  dizaineris, kostiumų dailininkas, sportinės aprangos kūrėjas.
Dizaineris yra sukūręs alternatyvą Lietuvos futbolo rinktinės aprangą ir alternatyvią olimpiečių aprangą,
pavadinimu „Aš ir Tu – vieno kraujo“

Festivalio pasiūlymas: išsirtinė galimybė įsigyti vienetinius sportinės ir laisvalaikio aprangos modelius.

 

 

NESHKIS

www.neshkis.lt

NESHKIS krepšiai su atšvaitais sportui, jogai bei laisvalaikiui. Pristatome kokybiškus Lietuvoje pagamintus sporto bei laisvalaikio krepšius. Norite neštis savo jogos kilimėlį į sporto užsiėmimą ir turėti laisvas rankas? Norite jaustis patogiai eidamas į sporto užsiėmimą ar pasivaikščiodamas sekmadienį mieste, tada jūs būtinai turite užsukti į NESHKIS stendą. NESHKIS krepšiai leis pasijusti ne tik patogiai bei stilingai, bet ir saugiai.

Daugelyje krepšių integruoti atšvaitai leis būti pastebėtiems tamsiu paros metu.

Festivalio pasiūlymas: sporto festivalio metu bus taikoma 10-20% nuolaida jogos kilimėlių krepšiams.

 

PAŠINAS

www.pasinas.lt

Pašinas – aktyvaus laisvalaikio ant lentos forma. Judėjimas – nepraleidžiant detalių, kurios susideda iš aplinkos, žmonių ir įspūdžių. Daryk, tai stilingai riedėdamas su „Pašinu“, rankų darbo vienetinėmis lentomis, pagamintomis Lietuvoje. Pajausk, išgyvenk ir pasidalink su visais.

Festivalio pasiūlymas: renginio metu bus galimybė: – Išbandyti „pašino longbordą“ – Susikurti savo dizaino „longborda“ – Užsakyti „longbordo“ gamybą su 20% nuolaida.

 

ELLESTE APPAREL

www.ellesteapparel.com

Elleste Apparel – vienintelis prekinis ženklas Lietuvoje, kuriantis sporto ir laisvalaikio aprangą bei aksesuarus tik moterims.

Aukščiausios kokybės ir išskirtinio dizaino sporto ir laisvalaiko apranga moterims. Visa apranga sukurta atsižvelgiant į merginų nuomonę ir komentarus.

Festivalio pasiūlymas: visiems perkantiems mūsų produkciją festivalio metu – 25proc. nuolaida visoms prekėms

 

SPORTOSTILIUS.LT

www.sportostilius.lt

SportoStilius yra sporto ir laisvalaikio drabužių, avalynės, askesuarų bei priežūros priemonių parduotuvė. Atstovaujame tokius gerai pasaulyje žinomus prekinius ženklus kaip : New Balance, Adidas, Reebok, Puma, Nike, Converse. Avalynės priežūros priemonių Crep Protect bei Kaps.

Sportostilius.lt tikslas – pasiūlyti Jums kuo daugiau kokybiškų prekių geriausiomis kainomis.

Festivalio pasiūlymas: bus taikoma 20% nuolaida visoms avalynės priežiūros priemonėms bei nuolaida iki 30% New Balance avalynei.

 

UAB hummel LT

www.hummel.lt

 

Tarptautinio ženklo „hummel“ atstovai Lietuvoje, nuo 1999 metų. Prekiauja sporto ir laisvalaikio apranga bei avalyne.

 

Festivalio pasiūlymas: visoms p

rekėms -20% nuolaida.

 

BRUBECK

www.brubeck.lt

BRUBECK – tai vardas, kuris lyderiauja termo aprangos rinkoje. Brubeck gamina termo vidaus ir lauko aprangą, apatinį trikotažą ir kitus pirmo ir antro sluoksnio drabužius, kurie pasižymi unikalia besiūle, dvigubo sluoksnio technologija.

Festivalio pasiūlymai: specialus pasiūlymas festivalio lankytojams –20% nuolaida visoms prekėms ir Comfort Cotton Limited Edition apatiniai, kuriuos galės įsigyti itin už itin gerą kainą.

 

Gavelo (Sportuok.lt)

www.sportuok.lt

Gavelo – tai sportinė apranga, įkvėpta Los Andželo karščio ir gaivaus Skandinavijos brizo. To rezultatas – puikiai atrodantys, itin patogūs ir funkcionalūs sportiniai drabužiai.

Gavelo kūrėjų siekis Nr. 1 – tavo komfortas ir gera savijauta judant. Kitas Gavelo prioritetas – kuo mažesnė ekologinė žala mūsų mylimai planetai. Gavelo dizainas yra įkvėptas gamtos, tad ir medžiagos, naudojamos šių drabužių gamybai yra draugiškos aplinkai. Ar žinojai, kad Gavelo tamprės, naudojant specialią technologiją, yra gaminamos iš perdirbtų plastiko butelių?

Tai gi, dėvėdamas Gavelo ne tik atrodysi ir jausiesi puikiai, bet ir tausosi žemę, kurioje gyveni!

MB Bonum Fatum (Leg code)

Unikalaus dizaino laisvalaikio ir sporto apranga

Festivalio pasiūlymas: 30% nuolaida prekėms