,,SPAUSK IR BĖK“ VARŽYBOS

,,SPAUSK IR BĖK“ VARŽYBOS

,,SPAUSK IR BĖK“ VARŽYBOS

|

,,SPAUSK IR BĖK“ VARŽYBOS

Mėgstantiems aktyvių laisvalaikį bus galima sudalyvauti kvapą gniaužiančioje 5 km ilgio „Spausk ir bėk“ varžybose. Varžybų dalyviams pirmiausia nuo krūtinės reikės išspausti savo svorį, o paskui nubėgti penkių kilometrų distanciją.

Kiekvienas dalyvis prieš stodamas ties bėgimo starto linija, turės kuo daugiau kartų nuo krūtinės išspausti savo svorį ir paskui dar įveikti penkių kilometrų distanciją. Maksimalus išspaudimų skaičius 30 kartu. Vienas išspaudimas prilygsta 30 sekundžių bėgimo distancijoje, dalyvis išspaudęs 30 kartų startuoja pirmas, dalyvis išspaudęs 29 kartus startuoja po 30 sekundžių po pirmojo dalyvio starto ir toliau atsižvelgiant į išspaustų kartų skaičių. Varžybų nugalėtoju tampa tas dalyvius kuris kirs pirmas finišo liniją.

 

„Spausk ir bėk“

varžybos yra populiarios visame pasaulyje ir pritraukia daug sporto entuziastų. Varžybų įkūrėjas ir organizatorius yra Austrijos ir JAV kultūristas, žymus aktorius ir respublikonų politikas Arnoldas Schwarzeneggeris.

 

Varžybų data, vieta:

2017 m. spalio 15 d. Litexpo parodų rūmuose, ,,Jėgos zonoje“ sporto klubų salėje (4 salė), po štangos spaudimo rungties  – vyks festivali lauko zonoje (Laisvės pr. 5, Lt-04215, Vilnius, www.litexpo.lt)

Varžybų laikas: 11:00-14:00

VARŽYBŲ PROGRAMA

11.00 – ,,Spausk ir bėk“ dalyvių svėrimas

11.30 –  Štangos spaudimas

13:00 – Bėgimas

Susipažinti su nuostatais galite Spausk ir bėk 2017 nuostatai

Registracijos mokestis:

  • iki spalio 13 d. – 10 €
  • spalio 14-15 d. – 15 €

Išankstinė registracija ir registracijos apmokėjimas vykdomas internetu, adresu: http://sportorenginiai.lt/registracija/30

Išankstinė registracija vykdoma iki 2017 m. spalio 14 d. 24.00 val.

Rungtyje gali dalyvauti tik sumokėję regstracijos mokestį asmenys.

Dalyvių registracijos patvirtinimas vyks varžybų dieną, varžybų vietoje.

Visi varžybų dalyviai privalo į registracijos patvirtinimą atvykti iki 11.00 val. Litexpo į parodų rūmų 4 salę, į JĖGOS ZONĄ, nurdodytą renginio žemėlapyje.

Dalyvių sąrašai

Spausk ir bėk 2017 varžybų rezultatai

Varžybas organizuoja:

VšĮ Sveikas miestas ir Asociacija SPORTO RENGINIAI

www.sveikasmiestas.lt ir www.sportorenginiai.lt.