„OGMIOS MIESTO“ LAISVALAIKIO TERASA

„OGMIOS MIESTO“ LAISVALAIKIO TERASA

„OGMIOS MIESTO“ LAISVALAIKIO TERASA

|

„Ogmios miesto“ laisvalaikio terasa

Žirmūnų pakraštyje įsikūręs „Ogmios miestas“ jau kurį laiką yra kur kas daugiau nei patogi apsipirkimo vieta. Čia prieš kelerius metus kartu su atsinaujinusiu išparduotuvių centru „Outlet Park” antrame jo aukšte duris atvėrė ir „Laisvalaikio terasa”.

„Laisvalaikio terasoje” galima rasti daugiau nei 20 užsiėmimų vaikams ir jaunimui, suaugusiems ir visai šeimai.

 

5 šokių studijos

Norintys šokti čia ras bent 5 šokių studijas. Čempionus ruošiančią „ANT” studiją su Dainiumi Žebrausku – „Skruzdėliuku” – priešaky. Gatvės ir šiuolaikinius šokius apjungiančius „BE GOOD”. Neringa Kirklienė su „Linedance” studija ir mažą, ir senjorą išmokys sceninio šokio paslapčių – nuo linijinio šokio subtilybių iki šiuolaikinio baleto. Aukščiausio lygio baleto pamokas užtikrins ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje gerai žinoma Eglės Špokaitės baleto mokykla. Sportinių šokių nuo pačių pagrindų išmokys klubas „Judesys”. Pasitikrinti jėgų ir lankstumo kviečia vis labiau populiarėjanti šokių ant stulpo studija „Rai”.

Muzikos ir dailės pamokos

Užsiėmimų netrūksta ir muzikos mylėtojams. Laisvalaikio terasoje įsikūrusi vaikų ir jaunimo muzikinio ugdymo studija „Džimba“ moko dainuoti jau nuo 3 metų.

Dailės pamokų ir rankdarbių gaminimo subtilybių galima pasisemti kūrybinėse dirbtuvėse „Vizija”.

 

 

Tiksliukams: matematika, chemija ir kompiuteriai

Vaikų ir tėvų smalsumą bei domėjimąsi mokslu sužadins bei neįtikėtinais eksperimentais nustebins „Mėgintuvėlis.lt”.

Protinius gėbėjimus padės patobulinti „Mentalinės artimetikos akademija”, kuri gali išmokyti vaikus mintyse išspręsti bet kokias aritmetines užduotis per keletą sekundžių. Jaunuosius IT specialistus nuo pagrindų paruoš „NKKM kompiuterių mokykla”

 

Mankštos, kovos menai ir akrobatika

Atpalaiduoti nervus, nuraminti protą kviečia „Nacionalinis kuksando centras”, čia jau po pirmųjų pratybų žmonės pasijunta lankstesni ir energingesni.

Sveiko kūno studija „Sportis“ bei sveikatos ir pokalbių studija „Vilkės Namai” praves Pilates, giliųjų raumenų treniruotes, mamos ir vaiko bei nėščiųjų mankštas.

Išskirtines treniruotes užtikrins „Solo Tu” studija, kurioje sportuojama minant povandeninius dviračius.

Stiprinti sveikatą ir jėgas galima vienoje seniausiai Lietuvoje gyvuojančių aikido organizacijų „Sukūrys”. Spalį duris duris atvers ir vienintelė Vilniuje sportinės akrobatikos mokykla „Krokodiliukas”.

Žinoma, sveika gyvensena neįsivaizduojama ir be sporto klubo. „Laisvalaikio terasoje” jau ilgą laiką itin patogiomis valandomis dirba „BODY GYM”.

Masažai ir grožio paslaugos

Vaikams šokant, sportuojant, dainuojant ar skaičiuojant, tėvelių užimtumų pasirūpins net trys masažų studijos: „Gero masažo studija”, „Masažo Miestas”, Limfodrenažinių masažų „Studija V”. „Laisvalaikio terasoje” taip pat įsikūrę du grožio salonai.

Daelis, vaikų dienos centrai

Visai neseniai „Laisvalaikio terasoje” pirmuosius vaikučius priėmė žymusis Austėjos Landsbergienės „Vaikystės sodo” darželis. Mažiesiems daug veiklos ir pramogų jau kurį laiką siūlo  „Cosmos” – pirmasis vaikų dienos laisvalaikio ir edukacijos centras su interaktyvia edukacine erdve. Netoli galima rasti ir „Alisą” – vaikų žaidimų erdvę suderintą su gyvuoju kampeliu, kuriame