TARPTAUTINIS TRADICINIS KOVOS MENŲ ČEMPIONATAS 2017

TARPTAUTINIS TRADICINIS KOVOS MENŲ ČEMPIONATAS 2017

TARPTAUTINIS TRADICINIS KOVOS MENŲ ČEMPIONATAS 2017

|

Kviečiame dalyvauti pirmajame tarptautiniame tradicinių kovos menu čempionate, kuris vyks Vilniuje šių metų spalio 14 – 15 d. Parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Čempionato metu tradicinių kovinių veiksmų kompleksų demonstravimo rūgtyse bei pilno ir lengvo kontakto kovose ir kovose su ginklais jėgas galės išbandyti skirtingų tradicinių rytų kovos menu atstovai.

Specialiai šioms varžyboms bus pakviesti tik labiausiai patyrę tradicinių kovos menų ekspertai, turintys ilgametę patartį. Visapusiškai apgalvoti vertinimo kriterijai leis išrinkti pačius geriausius kovos menų atstovus.

Renginio organizatoriai:  Lietuvos Niat-Nam federacija, Lietuvos Aikido Aikikai federacija bei Lietuvos tradicinio UŠU asociacija ,,Shaolin”.

Kviečiame registruotis ir dalyvauti:
1.  Kovinių veiksmų kompleksų (taolu, kata, kuen etc.) važybos
2.  Pilno kontakto kovos (pagal Sanda taisykles)
3.  Lengvo kontakto kovos (pagal Qingda taisykles)
4.  Laisvos technikos atlikimo pasirodymai
5.  Tuishou imtynės

Tradicinių kovos menų čempionato programa

Spalio 13 d. (Penktadienis):

16.00-17.00 – Dalyvių registracija į Tradicinės technikos atlikimo varžybas.

17.00-18.00 – Kovos (Sanda) dalyvių registracija ir svėrimas.

18.00-19.00 – Dalyvių registracija į Tui Šou rungtį.

19.00-20.00 – Trenerių ir dalyvaujančių komandų vadovų susirinkimas.

19.00-20.00 – Susirinkimas ir teisėjavimo seminaras teisėjams.

Spalio 14 d. (Šeštadienis):

8.00-9.00 – Dalyvių registracija į Laisvos technikos atlikimo varžybas.

8.00-9.00 – ,,Light” kontakto kovos dalyvių registracija ir svėrimas.

9.00-10.00 – Trenerių ir dalyvaujančių komandų vadovų susirinkimas.

9.00-10.00 – Teisėjų susirinkimas.

10.00 – Tradicinių kovos menų čempionato atidarymas.

11.00 – Tradicinės technikos atlikimo varžybos.

11.00 – Kovos (Sanda) varžybos.

14.00 –  Tui Šou rungties varžybos.

16.00 – Trenerių ir dalyvaujančių komandų vadovų susirinkimas.

Spalio 15 d. (Sekmadienis):

9.00-10.00 – Trenerių ir dalyvaujančių komandų vadovų susirinkimas.

9.00-10.00 – Teisėjų susirinkimas.

10.00 – Laisvos technikos atlikimo varžybos.

10.00 – ,,Light’’ kontakto kovų varžybos.

13.00 – Kovų (Sanda) finalinės kovos.

14.00 – Kovų (Sanda) ir Light kontakto kovų nugalėtojų apdovanojimai.

15.00 – Tradicinių kovos menų čempionato uždarymas.

16.00 – Trenerių ir dalyvaujančių komandų vadovų susirinkimas

Daugiau informacijos rasite čia »