KONCERTŲ IR PASIRODYMŲ ERDVĖ (I SALĖ)

KONCERTŲ IR PASIRODYMŲ ERDVĖ (I SALĖ)

KONCERTŲ IR PASIRODYMŲ ERDVĖ (I SALĖ)

|

Viso festivalio metu kviesime lankytojus apsilankyti Centrinių rūmų 1 salėje, kur įsikurs Kultūros scena: koncertų ir pasirodymų erdvė! Čia bus galima išvysti ir išgirsti visko – nuo indiškų šokių iki reggae/dub grupių ir moduliarinių sintezatorių. Kviečiame susipažinti su detalia kultūros scenos programa:

Rugsėjo 29 d.

11:00 Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos mokinių koncertinė programa

Pasirodo: Pučiamųjų instrumentų orkestras “DoMinO”, E. Jankunec, E. Burbo, M. Dainoravičius, M. Jozič, R. Dastikas, J. Čibiras, J. Čibiraitė.

12:00 Vilniaus mokytojų namų kolektyvai: berniukų ir jaunuolių choras Ąžuoliukas, vokalo studija Nonetas, folkloro ansamblis Reketukas ir baleto mokykla Nuotaika.

13:00 Kauno menininkų namų projektas „Kauno studija“ – video projekcija ir gyvas Pijaus Džiugo Meižio pasirodymas.

Fotogrametrijos raišką pasitelkiantys menininkai Dalia Mikonytė ir Adomas Žudys į kiekvieną tiriamą miestą ar regioną stengiasi pažiūrėti asmeniškai. Pasak menininkų, jie kuria „daugiasluoksnį kiekvieno miesto maršrutą ir virtualų žemėlapį, kuris kur kas didesnis, nei reali miestų teritorija ar ją atkuriančių technologijų galimybės. Mūsų kuriama erdvė – technologiškai kintantis ir tąsus miestas.

14:00 SHISHI – merginų rap/trash/surf/soul/lo-fi grupė

15:00 Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestro koncertas.

16:00 Ministry of Echology – reggae/dub

 

Rugsėjo 30 diena

11:00 Natya Devi šokio teatro pasirodymas. Tai – prieš 9 metus susikūrusi Indijos klasikinių šokių (Kathak ir Odissi stilių) studija.

12:00 Vilniaus savivaldybės Grigiškių meno mokyklos mokinių koncertas.

13:00 Darbo džiaugsmai – post punk/avant grupė.

Siuvamoji ritmo mašina, gitarinė šaltkalvystė, bosinis konvejeris, apipintas ironiškais tekstais – kas gali būti smagiau už tokį dainų gamybos cecho šurmulį!
Stavaris (ex V.R.R.), Burakas ir Rožė – štai trys scenos ikonos, suėjusios drauge į kolektyvą „Darbo džiaugsmai“. Muzikinis projektas ,,Darbo džiaugsmai“ susikūrė 2015 metais, tarp verkiant Euro remonto laukiančių Kirtimų kultūros centro administracinių patalpų sienų.

14:00 Arklio galia – rock/blues

15:30 Kamanių šilelis – indie folk