Norite ir Jūs pristatyti savo organizaciją Vilniaus sporto festivalio metu?

Tuomet VšĮ „Active Vilnius“ kviečia sudalyvauti Jus viename didžiausių metų sporto renginių Lietuvoje ir pristatyti savo veiklą gausiam lankytojų būriui!

Festivalis net tris dienas vyks SOSTINĖS DIENŲ metu 2024 m. rugpjūčio 30 - rugsėjo 1 dienomis, Lukiškių aikštėje.

Renginio metu aikštėje kiekvienas atkeliavęs galės išbandyti skirtingus sporto, sveikatingumo užsiėmimus, dalyvauti atviruose turnyruose, treniruotėse, šokių pamokose.

Ruošiame aktyvių veiklų ir įspūdžių šventę Jums, tad nusiteikite puikiai!

REGISTRACIJA į SPORTO FESTIVALĮ
Prašome nurodyti Jums reikalingos reprezentacinės (parodinės) vietos Lukiškių a. plotą*:
kv.m.
* - dalyviai patys pasirūpina savo reprezentacinės vietos įranga.

Jei Jums reikalingas elektros įvadas, prašome įvesti įvado galios poreikį, kW (el. įvadas ir sąnaudos kainuoja papildomai): kW

Dalyvavimas nemokamas, jei nėra vykdoma prekyba.

Esant prekybai, reikia atskiro prašymo suderinto su Vilniaus miesto savivaldybe.

Su Sportofestivalis.lt privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų renkami ir tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Aš esu informuotas (-a), kad bet kada galiu atšaukti savo sutikimą išsiųsdamas (-a) laišką šiuo elektroniniu pašto adresu: info@activevilnius.lt

Registruodamiesi į festivalį, kiekvienas dalyvis deklaruoja, kad yra susipažinęs su festivalio dalyvavimo taisyklėmis ir už savo veiklą renginio metu yra atsakingas pats. Taip pat sutinka, kad video ir nuotraukų reportažai su dalyvio atvaizdu būtų naudojami renginio informacinėje sklaidoje viešoje erdvėje ir renginio tiesioginės rinkodaros tikslais.

* - privalomi laukai.