Šiais metais Lithuanian Throwdown 2017 čempionato finalas vyks kartu su Vilniaus sporto festivaliu, spalio 14-15 d. Litexpo Vilnius

Lithuanian Throwdown – vienos didžiausių kasmet organizuojamų CrossFit varžybų Baltijos šalyse. Varžybose dalyvauja atletai iš įvairių Europos šalių: Ukrainos, Vokietijos, Liuksemburgo, Italijos, Lenkijos, Latvijos ir, žinoma, Lietuvos.

Lithuanian Throwdown turnyrą jau trečią kartą organizuoja pirmasis CrossFit klubas Lietuvoje  – Brasa CrossFit.

Dalyvių ir žiūrovių laukia dviejų dienų varžybų programa ir nemokamos ,,Brasa CrossFit“ treniruotės.

Dalyvauti Lithuanian Throwdown turnyro atrankoje gali visi norintys – reikia atlikti ir nufilmuoti organizatorių pateiktas rungtis. Pernai atrankoje į finalą dalyvavo 160 atletų.

Lithuanian Throwdown čempionatas susideda iš 2 etapų:

  1. Jos metu dalyviai registruojasi internete ir susipažįsta su varžybų rungtimis.

Kiekvienas pagal organizatorių pateiktus nurodymus ir taisykles turi teisingai atlikti pratimus, juos nufilmuoti, pratimų vaizdo medžiagą patalpinti internete ir nusiųsti nuorodą organizatoriams. Į čempionato finalą patenka atletai parodę geriausius rezultatus.

  1. Į Finalą pateks 60 sportininkų – 30 moterų ir 30 vyrų, kurie pirmajame kvalifikacijos etape parodys geriausius rezultatus.

Finalo metu dalyviai turės atlikti kiekvieną dieną nuo trijų iki penkių rungčių, kurias sužinos tik tą pačią finalo dieną.

Tai įprastas CrossFit varžybų formatas – tokiu būdu patikrinamas sportininkų gebėjimas prisitaikyti ir parodyti savo atletiškumą kintančiose sąlygose.

CrossFit rungtys susideda iš įvairių svorio kėlimo, ištvermės ar gimnastikos pratimų.

Kokios rungtys?

Kaip Pavyzdys 2016 metų finalo dvi rungtys: Rungtyje atletai turės per nurodytą laiko tarpą pakelti didžiausią svorį rovimo veiksmu ir padaryti su juo pritūpimą laikant svorį virš galvos. Tuo tarpu trečioje rungtyje CrossFit sportininkai per 12 min. turės kuo daugiau kartų pakartoti šių pratimų komplektą: 25 dvigubi šuoliukai su šokdyne, 25 kojų pakėlimai kabant ant skersinio ir 25 kimštinio svorio kamuolio (en. „wallball) metimai į nurodytą aukštį.

Atviros CrossFit treniruotės. Abi festivalio dienas vyks atviros ir nemokamos treniruotės.

Treniruočių programa jau neužilgo bus paskelbta.

Daugiau informacijos apie artėjantį turnyrą ir treniruotes rasite internetiniame Lithuanian Throwdown puslapyje »

bei Lithuanian Throwdown „Facebook“ paskyroje »