Vilniaus miesto sporto centras
sportas.vilnius.lt

Vilniaus miesto sporto centras yra viena iš didžiausių neformaliojo ugdymo įstaigų Lietuvoje. VMSC kultivuojamos 29 sporto šakos, treniruotes lanko per 2000 ugdytinių, su jais dirba per 140 sporto trenerių.

Festivalio pasiūlymai: nemokamas kvietimas išbandyti įvairias sporto šakas.

DELFI sporto centras

www.delfisportocentras.lt

DELFI sporto centras – moderniausias daugiafunkcinis sporto kompleksas Lietuvoje, po vienu stogu talpinantis keturių sportų žaidimo aikšteles ir treniruočių erdves.

Aktyvų laisvalaikį, bei sveiką gyvenimo būdą propaguojantiems gyventojams ir sportininkams profesionalams DELFI sporto centre siūloma net 8 badmintono aikštelės su profesionalia danga ir specializuotu apšvietimu, 2 „HARD“ dangos teniso kortus,  4 vidinės ir 4 lauko smėlio aikštelės paplūdimio tinklinio ir paplūdimio teniso treniruotėms, bei GET Fit sporto akademijos funkcinių treniruočių erdvės.

Festivalio pasiūlymai: renginio metu Jūsų laukia nemokamos “Balžeko akademijos”  teniso treniruotės, “Tinklinio mokymo centras” supažindins su smėlio tinklinio gudrybėmis.

Badmintono klubas “Capital Badminton Club” parodys koks iš tikrųjų yra badmintono sportas – nustebsite, kad tai tikrai ne mušinėjimas į orą.

GetFit akademija pristatys fizinio pasirengimo, raumenų stiprinimo treniruotes. Lankytojams ruošiami įdomi programa, žaidimai bei pramogos.

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie LRV

www.kksd.lt

Kūno kultūros ir sporto departamentas įgyvendina valstybės politiką kūno kultūros ir sporto srityje, bendradarbiaudamas su valstybinėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis, rūpinasi sportininkų rengimu, plėtoja sporto infrastruktūrą, skatina vaikus, jaunimą, gyventojus sportuoti, administruoja Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondą ir teikia informaciją apie ES Komisijos programos Erasmus+ Sporto dalies teikiamas galimybes (http://eacea.ec.europa.eu).

 

Sportcup.lt

www.sportcup.lt

Sportcup.lt didžiausia sporto apdovanojimų parduotuvė Lietuvoje, kurianti nestandartinius sprendimus pergalėms įamžinti.

Festivalio pasiūlymas:  festivalio metu kurs gerą nuotaiką ir kvies dalyvauti žaidime SUPERPRIZUI laimėti!

UAB „Sportland LT

www.sportland.lt

SPORTLAND didžiausias prekybinis tinklas Baltijos šalyse parduodantis sporto bei laisvalaikio prekes. SPORTLAND parduotuvėse visuomet galima rasti madingų ir kokybiškų sporto, laisvalaikio aprangos, avalynės bei aksesuarų pasaulyje žinomiausių prekių ženklų – NIKE, Adidas, Under Armour, Converse, O’neill, ROXY, Helly Hansen, Salomon, The North Face, Timberland ir kt. Sportland – būk pirmas!


Festivalio pasiūlymai: 
bus taikoma 10% nuolaida visoms prekėms, surengtas interaktyvus konkursas, kurio metu bus praloštas vertingas prizas.

Sveikatingumo kompleksų tinklas ,,Impuls“
www.impuls.lt

Impuls yra didžiausias Sveikatingumo kompleksų tinklas Lietuvoje, kurį šiuo metu sudaro 12 klubų. Čia galite atrasti daugiau nei 300 treniruočių per mėnesį. Kviečiame išsirinkti mėgstamiausią, o jei dar nesate buvę Impuls – registruokitės www.impuls.lt ir išbandykite nemokamai.

Festivalio pasiūlymas:  išskirtiniai pasiūlymai tik festivalio metu!

„Ogmios miesto“ laisvalaikio terasa

www.ogmiosmiestas.lt

Žirmūnų pakraštyje įsikūręs „Ogmios miestas“ jau kurį laiką yra kur kas daugiau nei patogi apsipirkimo vieta. Čia prieš kelerius metus kartu su atsinaujinusiu išparduotuvių centru „Outlet Park” antrame jo aukšte duris atvėrė ir „Laisvalaikio terasa”.

„Laisvalaikio terasoje” galima rasti daugiau nei 20 užsiėmimų vaikams ir jaunimui, suaugusiems ir visai šeimai.

Akrobatikos mokykla KROKODILIUKAS

www.krokodiliukas.lt

www.facebook.com/krokodiliukaslt

Spalį  OGMIOS CENTRO laisvalaikio terasoje duris atverė ir vienintelė Vilniuje sportinės akrobatikos mokykla „Krokodiliukas”.

Akrobatikos mokykla „KROKODILIUKAS“ siūlo plačiausią sportinės akrobatikos paslaugų​ spektrą Vilniaus regione. Mūsų komanda – profesionaliausi Lietuvos sportinės akrobatikos atstovai, daugiamečiai treneriai, išugdę nepaprastai daug talentų.

Festivalio pasiūlymas: nemokamas vienkartinis apsilankymas.

 

 

Šokių klubas JUDESYS

www.judesys.eu

Šokių klubas „Judesys“ – nuo 2011 metų veikianti šokių mokykla. Viena pagrindinių klubo veiklų – vaikų ir jaunimo sportinių šokių mokymas. Taip pat klubas teikia pramoginių (porinių), modernaus bei solo latino, solo linijinių šokių

Festivalio pasiūlymas: pirma pamoka nemokama (grupinė); 50 % nuolaida 1 mėnesio abonementui arba 1 privačiai pamokai naujiems klubo nariams/lankytojams.

Vaikystės Sodas

www.vaikystes-sodas.lt

Vaikų darželis “Vaikystės sodas” visų pirma yra vieta, kur vaikui gera, ir tai yra raktas į aukštus rezultatus. O ne atvirkščiai. “Vaikystės sodas” dirba pagal autorinę dr. A. Landsbergienės ugdymo sistemą.

Festivalio pasiūlymas: edukaciniai užsiėmimai su vaikais parodos metu

Kūrybinės dirbtuvės VIZIJA 

www.kurybinesdirbtuves.lt

Laisvalaikio ir saviugdos kūrybinės dirbtuvės: dailė, rankdarbiai (dekupažas, tapyba ant šilko, mozaika, muilo ir žvakių kūrimas, keramika, tapyba ant porceliano, tapyba ant vandens, stiklo papuošalų kūrimas fusing technologija, nėrimas iš vilnos.

 

MENTALINĖS ARITMETIKOS AKADEMIJA 

www.abakus.lt

Mentalinė aritmetika – tai unikali, tūkstančius metų siekianti metodika, padedanti vystyti protinius gebėjimus 5-14 metų vaikams. Metodikos esmė – skaičiavimas mintinai. Įsisavinęs šios programos mokymus, vaikas geba mintyse išspręsti.

Festivalio pasiūlymas: užsiregistravę parodos metu, galės sudalyvauti nemokamai bandomojoje pamokoje

 

 

Limfodrenažinių masažų STUDIJA V

www.studijav.lt

Limfodrenažinių masažų studija. Masažai atliekami Roll Shaper aparatais.

Festivalio pasiūlymas: festivalio metu įsigyjant 10k. abonementą, dovanosime originalias dizainėrės Diana Vapsve timpas.

„Sportis“ sveiko kūno studija

Sportis – treniruočių studija, kuri nori, kad sportuojant būtų netik smagu, bet ir naudinga sveikatai. Trenerių – Kineziterapeučių vedamų Pilates, bendrų kūno stiprinimo, nėščiųjų, mamos ir vaiko treniruočių metu bus pasirūpinta Tavo nugarytę.

Festivalio pasiūlymas: festivalio lankytojams 30% nuolaida 8kartų abonementui. Loterija, kurioje bus galimybė laimėti apsilankymą mūsų užsiėmimuose, 50% nuolaidą 8kartų abonementui, arba asmeninę trenerės – kineziterapeutės konsultaciją.

Čik Čik vaikų kirpykla, Uab „Propaslaugos“

www.vaikukirpykla.lt

Vaikų ir suaugusių plaukų kirpimai, šukuosenos, dažymai, gimtadienių organizavimas, fotosesijos, manikiūras, pedikiūras

Festivalio pasiūlymas: nuolaidos kirpimams.

JOMA

www.joma-sport.lt

JOMA – sportinė apranga ir avalynė vertinantiems kokybę! Ispanų prekinio ženklo produkciją nuo 1965m. naudoja daugelio sporto šakų atstovai visame pasaulyje. JOMA prekinio ženklo oficialūs atstovai Lietuvoje UAB Sport time. Tik čia išskirtinis servisas ir garantijos. Aprangų maketavimo ir ženklinimo paslaugos.

Išskirtiniai pasiūlymai komandoms. JOMA – geriausias kainos ir kokybės santykis rinkoje!


Festivalio pasiūlymai:

  • visa vaikiška avalynė 25 eur;
  • visa suaugusiųjų avalynė 50 eur;
  • visoms tamprėms 25 eur;
  • termo aprangai 30 proc. nuolaida.

BrasaCrossFit

www.brasacrossfit.lt

„Brasa CrossFit“ – pirmasis oficialus „CrossFit“ sporto klubas Lietuvoje, vienijantis profesionalius trenerius, draugišką ir didžiausią šalyje „CrossFit“ narių bendruomenę! Kviečiame išbandyti treniruotes ir konsultacijai su treneriu! Klube vyksta įvairios treniruotės: Jogos, funkcinės „BC FIT“ treniruotės, ištvermės „Endurance” treniruotės, „CrossFit“ treniruotės, asmeninės treniruotės su treneriais.  Tai ne paprastas sporto klubas. Tai labai spalvinga bendruomenė, kurios nariai – įvairaus amžiaus, profesijų ir sudėjimo žmonės. Todėl visai nesvarbu, ką veikiate gyvenime ar kiek laiko sportuojate, šiame klube jūs tikrai galėsite užsiimti mėgstamiausiomis savo treniruotėmis.

Kviečiame registruotis į nemokamą treniruotę arba konsultaciją su treneriu:

Treniruotė: https://goo.gl/PQwMas

Konsultacija: https://goo.gl/MnxVnK

Taip pat galite laimėti Reebok CrossFit Nano 7 batelius ir sudalyvauti iššūkyje: https://goo.gl/bNpoJa

Daugiau apie mūsų zona: https://www.facebook.com/events/1678703398837579/?fref=ts

UAB Sporto gama

www.sportogama.lt

Profesionalūs WORLD JUMPING batutai su originalia, licezijuota mokymų programa.

Festivalio pasiūlymas: papildoma 10% nuolaida batutams užsakius parodos metu.

Gatvės gimnastikos klubas

www.gatvesgimnastika.lt

Gatvės gimnastika – tai fizinės jėgos ir ištvermės sportas, kuriame naudojant tik savo kūno svorį yra atliekami įspūdingi jėgos (ne akrobatiniai) triukai ant turniko ar lygiagrečių. Gatvės gimnastikos klubas užsiima šios sporto šakos organizavimu, propagavimu, mokymais, dalyvauja įvairiuose projektuose, organizuoja turus, mokymus ,,Atrask gatvės gimanstiką“ per mokyklas, ugdymo įstaigas.

Festivalio pasiūlymas: pirmas apsilankymas klube nemokamas. Pirmojo mėnesio abonimentui 20 proc. nuolaida.

Jurmalas mezaparki , SIA
Festivalyje pristatysime „STREET WORKOUT“ įrangą atsparią klimato poveikiui, tvirtą ir patogią gatvės gimnastikos treniruotėms ir triukams.

Festivalio pasiūlymas: 7% nuolaida įrangai sporto klubams, sveikatingumo ir poilsio centrams, viešiesiems parkams.

Partneris Lietuvoje – UAB Patikimas turtas

UAB „Koliz laikrodžiai“
www.chronos.lt

Atstovaujame daugiau nei 10 prekinių ženklų – Vostok Europe, Maurice Lacroix, Edox, Frederique Constant, Balmain, Orient ir kitus nemažiau žinomus visame pasaulyje laikrodžių gamintojus. Aplankykite mūsų stendą ir turėsite galimybę mūsų parduotuvėse įsigyti aukštos kokybės laikrodį pigiau.

Festivalio pasiūlymas: Parodos metu bus galimybė gauti nuolaidų kuponą. Nuolaida bus galima pasinaudoti visose mūsų fizinėse parduotuvėse (išskyrus el. parduotuvę). Nuolaidos mūsų siūlomoms prekėms -20%. Nuolaida galios iki š.m. lapkričio mėn. pabaigos.

UAB „Galley Group“ – Water+

Atstovaujame UAB „Eckes Granini Lietuva“ prekės ženklą „Water+“. Produktas pagamintas iš tyro lietuviško vandens (išgauto iš 205 metrų gręžinio) bei šviežių citrinų sulčių (3%).

Festivalio pasiūlymas: vaišinsime festivalio dalyvius naujuoju gėrimu – „Water+“, kuris pagamintas iš tyro lietuviško vandens (išgauto iš 205 metrų gręžinio) bei šviežių citrinų sulčių. Gėrimo sudėtyje nėra cukraus, konservantų, aromatų bei dažiklių.

RUBBERIS

www.rubberis.com

Rubberis is a brand of rubber coverings, produced in Latvia. Rubber tiles are practical and multi-functional, an excellent solution for indoor flooring and outdoor coverings.

These highly qualitative rubber tiles are manufactured with European Union standard EN 1177, which is one of the most important parameters for rubber tiles indicating the maximum mechanical impact and shock absorption qualities.

Rubberis – sportinės ir guminės dangos gamintojas, kuris siūlo platų pasirinkimą praktiškos ir patvarios guminės dangos, puikiai tinkančios tiek terasoms, verandoms, balkonams, garažui, tiek ir komercinės paskirties sporto klubams ar vaikų žaidimų aikštelėms įrengti.

Saugi ir funkcionali danga sporto klubams ir vaikų žaidimų aikštelėms.

Guminių plytelių danga yra puikus sprendimas vaikų žaidimų aikštelėms, lauko treniruoklių, sporto aikštelėms ir sporto salėms. Guminių plytelių danga pasižymi smūgį sugeriančiomis savybėmis, todėl yra saugi ir apsaugo nuo sunkių fizinių traumų.

UAB Produktai sportui 

www.produktaisportui.lt

Vokiški ir Angliški maisto papildai Didmeninė ir mažmeninė prekyba aksesuarai sportui www.produktaisportui.lt

Festivalio pasiūlymas: anglu firmos Applied Nutrition Pristatymas Nuolaida prekėms ir batonėliams -20% Naujų proteino skonio testavimas

ALFA STEPS

www.alfasteps.com

ALFA STEPS – pirmasis medicinos pagrindu paremtas sporto, laisvalaikio ir terapijos klubas. Mūsų patirtis ir žinios sukauptos dirbant su elitiniais Lietuvos sportininkais padės pasirūpinti Jūsų fizine bei emocine sveikata, mityba bei atsistatymu po fizinių krūvių. Formuok teisingus įpročius kartu su ALFA STEPS.

Festivalio pasiūlymas: visos parodos metu turėsite galimybę sudalyvauti išskirtiniame ALFA STEPS BLIC iššūkyje ir per kelias minutes pasitikrinti savo fizinius gebėjimus, atlikti laikysenos testus, gauti profesionalius kineziterapeutų patarimus bei sužinoti kaip tinkama mityba gali padėti Jums pasiekti dar geresnių rezultatų. BLIC iššūkio dalyviai turi galimybę laimėti nemokamą profesionalų sportinį masažą ALFA STEPS sporto, laisvalaikio ir terapijos centre!

UAB Ad sensum

www.adsensum.lt

www.bellicon.com

Batutai bellicon skirti mankštintis patalpose. Jie pripažinti saugiais žmonėms su nugaros problemomis, nes vietoje metalo spyruoklių naudoja patentuotas itin tamprias gumas. bellicon – sumani mankšta visam kūnui vienu metu.

Festivalio pasiūlymas: 10% nuolaida batutams

UAB Laikas sportui

UAB Laikas sportui yra BIORACER distributorius Lietuvoje. BIORACER yra dviratininko aprangos gamybos lyderis. Gaminame profesionalią aprangą dviratininkams, bėgikams bei trialtonininkams. Jeigu norite užsisakyti aprangą sau, savo komandai, įmonei ar draugams, tikrai turime ką Jums pasiūlyti.

Festivalio pasiūlymas: 10% nuolaida komandinės aprangos užsakymui 30% nuolaida GripGrab aprangos aksesuarams Festivalio lankytojai savo jėgas galės išbandyti 1 min iššūkyje ant TT (atskiro starto) dviračio. Nugalėtojai bus apdovanoti vertingais prizais.

UAB MEIGA

www.meiga.lt

Universalios LED visų sporto šakų švieslentės-tablo

Festivalio pasiūlymas: 10% NUOLAIDA UŽSAKYTOMS ŠVIESLENTĖMS

UAB LAUKINIS LT

www.laukinissportas.lt

Slidinėjimo inventoriaus nuoma, servisas ir pardavimas. Turistinės aprangos, avalynės, aksesuarų pardavimas.

Festivalio pasiūlymas: Slidinėjimo inventoriaus nuoma savaitei 40 €. 

UAB TEIDA

www.teida.lt

COMPEX – stimuliacijos aparatai kokybiškai, efektyviai ir saugiai treniruotei. Bevielė unikali technologija. GAME READY – kompresinis šaldymas be ledo. Greitam atsigavimui ir traumų prevencijai. Sporto ir reabilitacijos gamintojus Lietuvoje ir Latvijoje atstovauja UAB TEIDA

Festivalio pasiūlymas: specialistų konsultacijos sportiniams vidpadžiams pasirinkti

MB Bonum Fatum (Leg code)

Unikalaus dizaino laisvalaikio ir sporto apranga

Festivalio pasiūlymas: 30% nuolaida prekėms

UAB Europos verslo centras

www.facebook.com/trespasslietuva

UAB Europos verslo centras Trespass kuria, gamina ir prekiauja aukštos kokybės aktyvaus laisvalaikio apranga, avalyne bei aksesuarais jau nuo 1938 m. Tai funkciniai, madingi, inovatyvius rūbai visai šeimai, skirti laisvalaikiui, kelionėms ir sportui.

Festivalio pasiūlymas: renginio metu bus taikoma iki 30 % nuolaida visoms prekėms bei dovana – lojalumo kortelė su 20 % nuolaida visoms prekėms apsiperkant mūsų parduotuvėse.

Aleksandras Pogrebnojus

www.pogrebnojus.com

Aleksandras Pogrebnojus [LT] – Lietuvos drabužių dizaineris, kostiumų dailininkas, sportinės aprangos kūrėjas.
Dizaineris yra sukūręs alternatyvą Lietuvos futbolo rinktinės aprangą ir alternatyvią olimpiečių aprangą, pavadinimu „Aš ir Tu – vieno kraujo“

Festivalio pasiūlymas: išsirtinė galimybė įsigyti vienetinius sportinės ir laisvalaikio aprangos modelius.

VEGGO

www.veggo.lt

VEGGO supranta, sveikata – brangiausias turtas, todėl parduotuvės asortimente vien augalinės kilmės produktai. Savo poreikius čia išpildys veganai ar tiesiog sveikata besirūpinantys žmonės. Taip pat pas mus rasite ir itin reikalingų B12 ir D3 vitaminų bei cruelty free kosmetikos.

Festivalio pasiūlymas: festivalio metu turėsite galimybę paragauti populiariausių VEGGO produktų. Taip pat bus taikomi specialūs pasiūlymai bei nuolaidos.

UAB „Aradas“

www.turmalinas.lt

Profesionalių masažinių prietaisų importavimas bei prekyba.

Fesstivalio psiūlymas: profesionalūs masažiniai prietaisai už savikainą.

GEMMA sveikatos centras

www.gemma.lt

GEMMA sveikatos centras – didžiausias reabilitacijos centras Vilniaus regione, skaičiuojantis 10 veiklos metų. Profesionalių reabilitacijos specialistų komanda suteikia pagalbą maksimaliai greitai, atlieka vertinimą, naudoja laiko patikrintas ir moderniausias reabilitacijos technikas, kiekvieną atvejį analizuoja ir taiko individualizuotą gydymą.

Festivalio pasiūlymas: nemokamas konsultavimas, raumenų grupių tyrimas Bach check aparatu, FMS tyrimas, teipavimas, kūno masės indekso matavimas, fizioterapija. Paslaugų loterija kiekvienam parodos svečiui!

ELLESTE APPAREL

www.ellesteapparel.com

Elleste Apparel – vienintelis prekinis ženklas Lietuvoje, kuriantis sporto ir laisvalaikio aprangą bei aksesuarus tik moterims.

Festivalio pasiūlymas: visiems perkantiems mūsų produkciją festivalio metu – 25proc. nuolaida visoms prekėms

UAB „Multisportas“

www.multisportas.lt

Multisportas – sporto ir aktyvaus laisvalaikio prekių parduotuvė, kurioje rasi reikiamos įrangos sportui ir aktyviai veiklai.

Festivalio pasiūlymas: parodos metu bus taikoma iki 30% nuolaida visoms prekėms

UAB „SPORTS MODE“

www.spalding-baltic.com

www.select-sport.lt

www.legea.lt

UAB „Sports mode“ atstovauja sporto mėgėjams ir profesionalams puikiai pažįstamus ir įvertintus prekinius ženklus SPALDING, SELECT ir LEGEA. Siūlome aukščiausios kokybės ir unikalaus dizaino futbolo, krepšinio, rankinio ir tinklinio kamuolius, aprangas ir aksesuarus sporto entuziastams!

Festivalio pasiūlymas: visoms prekėms -20% nuolaida.

NESHKIS

www.neshkis.lt

NESHKIS krepšiai su atšvaitais sportui, jogai bei laisvalaikiui.

Pristatome kokybiškus Lietuvoje pagamintus sporto bei laisvalaikio krepšius. Norite neštis savo jogos kilimėlį į sporto užsiėmimą ir turėti laisvas rankas? Norite jaustis patogiai eidamas į sporto užsiėmimą ar pasivaikščiodamas sekmadienį mieste, tada jūs būtinai turite užsukti į NESHKIS stendą.

NESHKIS krepšiai leis pasijusti ne tik patogiai bei stilingai, bet ir saugiai.

Daugelyje krepšių integruoti atšvaitai leis būti pastebėtiems tamsiu paros metu.

Festivalio pasiūlymas: sporto festivalio metu bus taikoma 10-20% nuolaida jogos kilimėlių krepšiams.

APOLONAS

www.apolonopapildai.lt

APOLONAS – maisto papildų etalonas. Aukščiausia kokybė ir itin platus asortimentas geriausiomis kainomis Lietuvoje. Norite sulieknėti ar fiziškai sustiprėti? Tuomet garantuojame, kad mūsų parinkti papildai pateisins Jūsų lūkesčius!

Festivalio pasiūlymas: profesionalios konsultacijos ir išskirtinė 10-30% nuolaida visai produkcijai. Maisto papildų degustacija.

Kyokushin karate klubas „SHIN“

klube dirba entuziastingi savo srities specialistai, aukštos kvalifikacijos treneriai, juodi diržai, daugkartiniai Lietuvos, Europos ir Pasaulio čempionai. Kolektyvas yra jaunas, žinantis ko nori, siekiantis savo tikslų, per eilę treniravimosi metų sukaupęs didelę treniravimo patirtį. Treneriai yra sportavę pas pačius geriausius karate specialistus, dalyvavę daugybėje tarptautinių stovyklų, kuriose sėmėsi žinių pas geriausius kyokushin karate meistrus pasaulyje. Klubo išugdomi vaikai sėkmingai pasirodo tiek Lietuvos, tiek tarptautinėse varžybose, tampa čempionais bei prizininkais.

Festivalio pasiūlymas: pirma treniruotė visiems pradedantiesiems nemokamai.

 Capoeira Lietuva

 www.capoeira.lt

Capoeira yra nacionalinis brazilų kovos menas, įtrauktas į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą, kuris apjungia savyje tokius elementus kaip spyriai kojomis, staigios atakos ir pabėgimai, akrobatika, muzika, žaidimas, klasta, šokis, istorija ir filosofija

Festivalio pasiūlymas:  su skrajute pirmas apsilankymas nemokamas

Nacionalinis kuksando centras

www.kuksando.lt

Kuksando – tai korėjiečių tūkstantmetė kūno lavinimo pratimų, specialaus kvėpavimo, meditacijos ir kovos menų sistema, ugdanti tvirtą, ištvermingą, stiprios fizinės ir dvasinės sveikatos žmogų. Kuksando moko derinti kvėpavimą ir judes

Festivalio pasiūlymas: loterijos būdu atrinktiems 10 asmenų dovanosime kvietimus į seminarą-pratybas pradedantiesiems.

UAB PES PLANUS

www.pesplanus.lt

Individualūs ortopediniai sprendimai. Prekyba ortopedinėmis priemonėmis. Stovėsenos, eisenos ir bėgimo tyrimas.

Festivalio pasiūlymas: renginio metu užsiregistravusiems STOVĖSENOS, EISENOS IR BĖGIMO TYRIMUI suteiksime 20 procentų nuolaidą.

Solo Tu

www.solotu.lt

Individualios treniruotės vandenyje (dviračio mynimas), įvairūs masažai po treniruotės arba kaip atskira paslauga.

Festivalio pasiūlymas: nuolaida paslaugų krepšeliui – treniruotė vandenyje + 30 arba 60 min masažas + vitaminų kokteilis Nuolaida pirmam apsilankymui treniruotėje. Loterija, įsigijusiems vieną ar kitą paslaugą.

E Power Park Arena

E Power Park Arena – tai vienintelė elektra varomų kartingų ir supermoto motociklų uždarų patalpų arena Lietuvoje. Jūsų paslaugoms: galingi ir greiti, aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkantys OTL STORM ProKart Evo elektra varomi kartai bei dar galingesni ir greitesni KTM Freeride E-SM supermoto elektra varomi motociklai. Esame vienintelis E parkas Centrinėje ir Rytų Europoje, lankytojams siūlantis išbandyti KTM Freeride E elektra varomus motociklus. Aplinkai ir lankytojui draugiška elektra varoma technika pasižymi puikia trauka, lengvu valdymu ir geru manevringumu. Jokio triukšmo, jokių dūmų, jokių teršalų, jokių degalų ir tepalų, jokių trukčiojimų, jokių sankabų bei bėgių perjungimo ir jokių įkaitusių detalių, tik tikras važiavimo malonumas

Festivalio pasiūlymas: 20% nuolaida, 10 eurų vertės E Power Park Arena dovanų kuponams

„Life expert“ natūralių biosistemų testavimas

„Life expert“ kompiuterinis tyrimas-testavimas vidaus organų, stuburo būsenos, užterštumo virusais, bakterijomis, įvairiausiais parazitais nustatymas, maisto, vaistų ar kosmetikos netoleravimo testai, biologinio amžiaus įvertinimas, čakrų aktyvumo ir auros foto

Festivalio pasiūlymas: festivalio metu kompiuteriniam viso organizmo tyrimui bus taikoma 25% nuolaida. Festivalio metu nemokamai bus galima išsitirti vieno papildo suderinamumą. Naudojamą papildą reikėtų atsinešti su savimi. Įsigijus „Life Expert“ natūralių biosistemų testavimo prietaisą, grąžinsime pinigus už testavimą.

Pašinas

www.pasinas.lt

Pašinas – aktyvaus laisvalaikio ant lentos forma. Judėjimas – nepraleidžiant detalių, kurios susideda iš aplinkos, žmonių ir įspūdžių. Daryk, tai stilingai riedėdamas su „Pašinu“, rankų darbo vienetinėmis lentomis, pagamintomis Lietuvoje. Pajausk, išgyvenk ir pasidalink su visais.

Festivalio pasiūlymas: renginio metu bus galimybė: – Išbandyti „pašino longbordą“ – Susikurti savo dizaino „longborda“ – Užsakyti „longbordo“ gamybą su 20% nuolaida.

SPORTOSTILIUS.LT

www.sportostilius.lt

SportoStilius yra sporto ir laisvalaikio drabužių, avalynės, askesuarų bei priežūros priemonių parduotuvė. Atstovaujame tokius gerai pasaulyje žinomus prekinius ženklus kaip : New Balance, Adidas, Reebok, Puma, Nike, Converse. Avalynės priežūros priemonių Crep Protect bei Kaps.

Sportostilius.lt tikslas – pasiūlyti Jums kuo daugiau kokybiškų prekių geriausiomis kainomis.

Festivalio pasiūlymas: bus taikoma 20% nuolaida visoms avalynės priežiūros priemonėms bei nuolaida iki 30% New Balance avalynei.

Studija „Pilates Tau“

www.facebook.com/PilatesTau

Kūno balanso, pilates ir funkcinės treniruotės. Rytais, per pietus ir vakarais! Pačiame Vilniaus centre.

Festivalio pasiūlymas: pakvietimai vienam nemokamam apsilankymui. Įsigijant mėnesio abonementą nuolaida 10 %. Įsigijant dviejų mėnesių abonementus nuolaida 20 %.

DANCEFIT šokių ir aerobikos studija

www.dancefit.lt

Dancefit – tarsi antri namai visiems norintiems šokti, sportuoti, sustiprinti sveikatą bei smagiai praleisti laiką. Mes siūlome Zumba, Zumba Kids ir Salsation treniruotes, organizuojame Zumba mokymus, renginius bei vaikų ir suagusiųjų vasaros stovyklas.

Festivalio pasiūlymas: 15 eur dovanų kuponas abonementui.

UNO Parks / X – Planet

Laipynių parkas medžiuose ir šeimos pramogų parkas

www.unoparks.eu

www.xplanet.lt

X-PLANET pramogų parkas Vilniuje – didžiausias šeimos pramogų ir atrakcionų parkas Lietuvoje ir Baltijos šalyse

UNO Parks – didžiausia nuotykių parkų šeima Baltijos šalyse. UNO Parks rasite Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Druskininkuose.

Vilniaus m. sporto žaidimų klubas „Žuvėdra“

info@zoles-riedulys.lt

Žolės riedulio sporto šakos propogavimas. Užsiiminėjančiųjų amžius: 8 – 18 metų vaikai bei suaugusieji.

Festivalio pasiūlymas: pirmas treniruočių mėnesis nemokamas.

LIETUVOS OLIMPINĖ KOLEKCININKŲ ASOCIACIJA

Asociacija jungia kolekcininkus renkančius įvairius suvenyrus olimpine ir kita sporto tematika.
Vilniaus sporto festivalio metų Lietuvos Olimpinė kolekcininkų Asociacija pademonstruos Asociacijos narių kolekcijų fragmentus: krepšininkų marškinėliai, krepšinio kamuoliai, ženkleliai, sportininkų kortelės ir kt

Festivalio pasiūlymas: lankytojų supažindinimas su Asociacijos narių kolekcijų fragmentais. Nemokami suvenyrai mažiesiems festivalio lankytojams

FOOSIN stalo futbolas

www.foosin.lt

www.facebook.com/Foosin

Stalo futbolo klubas, renginiai, pramogos, turnyrai, stalo futbolo įranga

Festivalio pasiūlymas: nemokamas stalo futbolas visos parodos metu.

Lietuvos Padelio Teniso Federacija

www.padel.lt

Padelis – sparčiausiai populiarėjantis sportas.

Veikla: padelio teniso plėtra Lietuvole, varžybų organizavimas, sportininkų ruošimas.

Festivalio pasiūlymas: nuolaida abonementams

UAB Laikas gyventi

www.laikasgyventi.lt

UAB „Laikas gyventi“ specialistai teikia potraumino gydymo, kinezioteipavimo, nugaros skausmų gydymo paslaugas. Taip pat siūlome kineziterapines mankštas suaugusiems ir mamoms su vaikučiais, gydomąjį masažą, funkcines treniruotes suaugusiems, fizioterapijos paslaugas. Kineziterapeutai dirba su profesionalia Redcord® Workstation Professional 3 įranga, naudoja aukščiausios klasės Uriel teipą.

Festivalio pasiūlymas:

nemokamos paslaugos (kineziterapeutų konsultacija, kinezioteipavimas, ultragarso terapija, elektrostimuliacijos terapija) crossfit varžybų dalyviams. Parodos lankytojams nemokamos trumpos kineziterapeutų konsultacijos.

Geros savijautos centras „Sanus“

www.sanuscentras.lt

Reabilitacijos ir sveikatingumo centras padedantis žmonėms atgauti ir išlaikyti gerą sveikatą bei savijautą. Vadovaujamės moksliškai pagrįstomis praktikomis, holistiškai žiūrime į žmogų, dirbame gyvensenos (mityba, sportas), reabilitacijos (masažas, būklės vertinimas) srityse.

Festivalio pasiūlymas:

  • nemokama pirminė kineziterapeuto konsultacija;
  • nemokama pradinė Visuomenės sveikatos specialisto konsultacija dėl gyvensenos korekcijos;
  • 3 nemokamos skirtingos mankštos/treniruotės;
  • įsigyjant 8 arba 12 kartų grupinių mankštų abonementą dovanojame 30 min. pasirinktą masažą;
  • parodos metu visoms paslaugoms -20% nuolaida.

VšĮ Vilniaus regbio akademija

www.regbioakademija.lt

Vilniaus regbio akademijos tikslas – suburti draugišką kolektyvą bei populiarinti regbį Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Akademija priims kiekvieną jauną ir seną, kuris norės išmėginti savo jėgas aikštelėje, o už jos ribų negailės balso stygų palaikydamas komandą

Festivalio pasiūlymas: festivalio lankytojas galės išbandyti regbio būrelį dvi savaites nemokamai

Sporto masažuotojas Dmitrij Filimonov

www.masazocentras.eu

Veiklos pagrindinis tikslas – masažai ir atstatomos procedūros sveikam sportui ir gyvenimui. Tai priemonė vaikams ir suaugusiems, mėgėjams ir profesionalams gyventi be skausmo ir gerinti savo rezultatus sporte.

Festivalio pasiūlymas: nemokamos konsultacijos ir patarimai, dovanų kuponai su 30 % nuolaida pirmam apsilankymui.

MyGym

www.mygym.l
Adresas: Laisvės pr. 125, Vilnius

POUND-rockout-workout. POUND® – tai energinga ir triukšminga viso kūno kardio treniruotė!
Pasiūlymas: Skrajutės kviečiančios apsilankyti pirmą kartą POUND treniruotėje nemokamai.

Festivalio pasiūlymas: su skrajute nemokamas apsilankymas POUND treniruotėje

What a Jazz

www.hoppers.lt

Džiazo šokių mokykla, kurioje vyksta Lindy hop’o, Autentiško džiazo, Balboa ir Shag’o pamokos. Šokame tiek poromis, tiek po vieną.

Festivalio pasiūlymas:  nuolaida atėjus į pamokas su partneriu.

UAB SUPcentras

www.gosup.lt

Esame irklenčių sporto Lietuvoje pradininkai. Mūsų tikslas – supažindinti kiekvieną su šiuo vis labiau populiarėjančiu laisvalaikio praleidimo būdu, kokybiška įranga bei teisinga irklavimo technika. Organizuojame turus, vedame profesionalaus irklavimo pamokas bei fitneso treniruotes, nuomojame irklenčių inventorių.

Antakalnio Atviras jaunimo centras „Žalianamis“

www.zalianamis.lt

Vilniaus Antakalnio atviras jaunimo centras, vadinamas Žalianamiu – tai erdvė, skirta 14 – 29 metų jaunimui. Atviri jaunimo centrai – tai būtent jauniems žmonėms ir dėl jų veikiančios patalpos, skirtos būti, bendrauti, susipažinti, mokytis, tobulėti ir veikti. Buvimas jaunimo centre jauniems žmonėms nieko nekainuoja, nereikalauja jokios registracijos ar įsipareigojimų.

Žalianamio pagrindiniai tikslai – sukurti erdvę ir sąlygas jauniems žmonėms prasmingai ir įdomiai leisti laiką, padėti įgyvendinti idėjas bei tobulėti kaip asmenybei. Čia vyksta sportiniai bei aktyvaus laisvalaikio renginiai, kūrybinės dirbtuvės, saviugdos ir sąmoningumo užsiėmimai, karjeros planavimo ir verslumo skatinimo projektai. Centre dirba kompetentingi jaunimo darbuotojai, kurie pasitinka kiekvieną atėjusį, padeda jam susipažinti ir rasti savo vietą, jaustis saugiai ir jaukiai. Čia galite įgyvendinti savo idėjas, naudoti patalpas renginiams ir mokymams (talpiname iki 100 žmonių, turime visą reikiamą įrangą pristatymams, koncertams ir pan.), o mes savo ruožtu turime didelę auditoriją sekėjų, kurie su mielu noru prisijungs ir dalyvaus jūsų sukurtose iniciatyvose.

Lietuvos rankinio federacija

www.rankinis.lt

Rankinio sporto šakos plėtra, vaikų jaunimo sportas, rinktinių dalyvavimas Europos ir pasaulio čempionatuose

 

Festivalio pasiūlymas: bus dalinami suvenyrai, vyks žaidimai, kur galima laimėti prizus, dalinami bukletai

CAPOEIRA FICAG LIETUVA

www.ficag.lt

Capoeira – tai brazilų kovos menas. Šis kovos menas, pasižymi akrobatiniais bei šokio elementais, muzika ir dainavimu. Šį unikalų, autentišką brazilų kovos meną 2014m UNESCO pripažino brazilų kultūros paveldo dalimi.

Festivalio pasiūlymas: 10% nuolaida 1 mėn. abonementui

Vilnius Iron Wolves

www.facebook.com/VilniusIronWolves

Pirmasis Lietuvoje amerikietiškojo futbolo klubas.
Festivalio metu bus įrengtas specialus amerikietiškojo futbolo įžaidėjo treniruočių stendas, vyks žaidimai, mokymai. Mokymų metu bus aiškinama metimo technika, futbolo taisyklės.

Festivalio pasiūlymas: lankytojus kviesime į nemokamą treniruotę ir artėjančias varžybas.

 SCV papildai

www.scvpapildai.lt

„SCV papildai“ – tai šiuolaiki aukščiausios kokybės produktai sportui ir sveikai gyvensenai tiesiai iš JAV

Festivalio pasiūlymas: iki 20 % nuolaida papildams Sporto festivalio metu.

KRAV MAGA LIETUVA

www.kravmagalietuva.lt

IZRAELIO ARMIJOS SAVIGYNOS SISTEMA.

Festivalio pasiūlymas: pirmi du užsiėmimai nemokami.

LEILA DANCE

www.leila-dance.lt

Rytietiškų šokių studija Leila Dance. Šokių pamokos vaikams ir suaugusiems. Dalyvavimas konkursuose, pasirodymai koncertuose.

Festivalio pasiūlymas: 20 pr. nuolaida pirmam mėnesio abonementui

Jogos studija SURYA

www.surya.lt

Ieškantys dinamiškos jogos užsiėmimų, kurių metu puikiai dera kūno stiprinimas ir tempimas, aktyvumas ir tuo pat metu vidinė ramybė ir susitelkimas, dažnai džiaugiasi, atradę Aštanga jogą. Atrask ir Tu!

Festivalio pasiūlymas: 20% nuolaida seminarui „Intro į Aštanga jogą“ 10% nuolaida pirmo mėnesio abonementui.

Lietuvos golfo federacija

www.golfofederacija.lt

Lietuvos golfo čempionato organizavimas, rinktinių sudarymas ir dalyvavimas tarptautiniuose čempionatuose, golfo populiarinimas Lietuvoje.

Festivalio pasiūlymas:  loterija ir nemokamos pažintinės pamokos golfo aikštynuose.

TENNIS AND MORE

www.tennisandmore.lt

Grupinės ir individualios teniso treniruotės,turnyrai ir stovyklos vaikams ir suaugusiems.

Festivalio pasiūlymas:  Pirma grupinė treniruotė vaikams nemokama. Užsiregistravus sporto mugės metu į T&M vienetų turnyrą vykstantį spalio 28d. Vilniuje 10% nuolaida startiniam mokesčiui.

Tribal šokių klubas |Samai|

www.tribal.lt

Vienintelis Tribal šokių klubas Lietuvoje, įkurtas 2008 m. Pagrindinis klubo tikslas – suburti darnų kolektyvą populiarinant plačiai JAV bei Europos šalyse žinomą, tačiau Lietuvoje dar menkai atpažįstamą stilių.

Festivalio pasiūlymas:  nemokamas pirmasis užsiėmimas.

Lympo

www.lympo.lt

Visiškai nauja sporto platforma, kurioje kiekvienas norintis sportuoti gali rasti patį geriausią sporto trenerį.

Festivalio pasiūlymas:  kiekvienas apsilankęs galės išbandyti platformą ir esam pasiruošę dovanų.

Ulf Evenas Aikido Centras
www.aikido.lt

www.facebook.com/aikido.lt

Ulf Evenas Aikido Centras (UEAC) veiklą sudaro Iwama Takemusu Aikido mokymas ir skleidimas, seminarų ir stovyklų organizavimas. Mes mokome beginklės ir ginkluotos kovos metodų.

Festivalio pasiūlymas: trys nemokami apsilankymai.

AikiDojo Vilnius

www.aiki.lt

AikiDojo Vilnius kviečia studijuoti aikido! Tai sistema, kurią charakterizuoja ginkluotų ir beginklių technikų vienybės idėja bei nuosekli pedagoginė sistema apimanti tris – tvirtą, lankstų ir dinamišką – praktikos lygius

Festivalio pasiūlymas: dvi pažintinės treniruotės nemokamai.

Barre-Pilates-Ballet studija

www.barre.lt

Barre-Pilates-Ballet studija  – sporto ir šokio studija.

Veikla: Barre, Pilates ir Baleto treniruotės.

Festivalio pasiūlymas: su festivalio dalyvio skrajute – 10% nuolaida pirmo mėnesio abonementui.

AIKIDO mokykla AIDAS

www.aikido-aidas.lt

AIKIDO Aikikai mokykla „Aidas“ įkurta 2006 m. sudarant sąlygas visiems norintiems praktikuoti Aikido (taikų kovos meną) ir tobulėti bei besidomintiems Japonijos kultūra.
Vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų treniruotes grupėse veda patyrę mokytojai ir instruktoriai.

Festivalio pasiūlymas: vienas nemokamas apsilankymas mūsų salėje.

UAB hummel LT

www.hummel.lt

Tarptautinio ženklo „hummel“ atstovai Lietuvoje, nuo 1999 metų. Prekiauja sporto ir laisvalaikio apranga bei avalyne. 1923 m. įkurta bendrovė hummel® turi ilgametę patirtį kuriant ne tik patogią, bet ir nuo šiuolaikinių madų ir tendencijų neatsiliekančią sportinę aprangą. Remiantis danų dizaino ir stiliaus tradicijomis, hummel® kolekcijose dominuoja taisyklingos linijos, tačiau kartu įtraukiami ir stiprūs spalvų deriniai, norint pasiekti nepakartojamą rezultatą.

Festivalio pasiūlymas: visoms prekėms -20% nuolaida.

Sporto klubas „BIKE in“

www.bikein.lt

BIKE in – tai pirmoji specializuota treniruočių ant stacionarių dviračių studija Baltijos šalyse. Pasaulyje sparčiai sveikatingumo niša „spiningas“ arba grupinės treniruotės stacionarių dviračių salėje – jau ir Lietuvoje.

Festivalio pasiūlymas: festivalio metu veiks didžiulė sporto klubo ,,BIKE in“ stacionarių dviračių zona, kurioje vyks atviros treniruotės, be to festivalio dalyviai galės gauti nemokamų apsilankymų (kvietimų) į sporto klubą ,,BIKE in“

BURBULIUKAS IR CO, UAB

www.vandensjonizatoriai.lt

Įmonė „Burbuliukas ir Co“ gamina produkciją, skirtą kiekvienam norinčiam gyventi sveikai. Vandens jonizatoriuose paruoštas jonizuotas vanduo natūraliai išjudina organizmo gyvybines galias, padeda palaikyti bendrą kūno ir sveikatos harmoniją kiekvieną dieną.

Festivalio pasiūlymas: 20 eurų nuolaida vandens jonizatoriams. Sporto festivalyje mūsų stende susitiksite su Vlada Musvydaite

IDĖJOS SPORTUI

www.idejossportui.lt

Mūsų IDĖJOS SPORTUI – Jūsų įdomiam gyvenimui. Tai priemonės aktyviam laisvalaikiui ir įdomiam sportavimui. Balansiniai dviratukai, sportiniai triračiai TRIKKE vaikams ir suaugusiems, profesionalios šiaurietiškojo ėjimo lazdos ir apmokymai bei kiti pasiūlymai.

Festivalio pasiūlymas: parodos metu viskam 10% nuolaida

SPORTUOK.LT

www.sportuok.lt

SPORTUOK yra sporto, turizmo ir aktyvaus laisvalaikio prekių parduotuvė, kurioje rasi naujausias ir populiariausias sporto bei laisvalaikio priemones.

Festivalio pasiūlymas: bus taikoma -10% visoms prekėms, surengtas interkatyvus konkursas, kurio metu bus praloštas vertingas prizas.

VŠĮ ,,Vedų kultūros centras“
www.vedukultura.lt

Vedų kultūros centras siūlo tai, kas žmonėms rūpi – tai sveikas, sotus, pilnavertis maistas ir žinios, ateinančios iš knygų, susijusių su mityba. Siūlome vegetarinius pyragėlius, saldumynus ir knygas apie sveiką mitybą.

Festivalio pasiūlymai: penkiems atsitiktiniams, besidomintiems vegetarine mityba ir mąstantiems lankytojams padovanosime naudingą DVD diską su vegetarinių receptų pamokomis.

Plaukimo šeima

(UAB „Treniruočių pasaulis“)
www.plaukimoseima.lt

Plaukimo šeimos misija: sukurti vietas ir galimybes kiekvienam išmokti plaukti ir treniruotis, skatinti sveiką gyvenimo būdą, meilę gamtai ir savo šaliai. Ruošti profesionaliausius šalyje plaukimo trenerius, kurie ne tik išmokys plaukti, bet ir ugdys plaukimo čempionus.

Festivalio pasiūlymai: plaukimo šeima padovanos vaikams nuo 3 metukų 1 nemokamą plaukimo pamoką su „Plaukimo šeima“ treneriais arba 5-10% nuolaidą plaukimo tobulinimo stovykloms Lietuvoje ir užsienyje.
Vandenyje vietos užteks visiems!

Vilniaus sporto mokykla „Tauras“
www.smtauras.lt

Vilniaus sporto mokykla „Tauras“  kultivuojamos šios sporto šakos: tinklinis, rankinis, stalo tenisas, regbis, žolės riedulys, šaškės, šachmatai, badmintonas,aklųjų riedulys, beisbolas.Užsiėmimai vyksta mūsų mokyklos sporto bazėje ir bendrojo lavinimo mokyklų sporto bazėse.

Treniruotes lanko 7-18 m. mokiniai.

Jogos studija „Bidža“, VŠĮ „Bidža“
www.bidza.lt

Jogos studija „Bidža“ vyksta jogos praktikos, gongų meditacija, joga nėščiosioms, baby joga, funkcinės treniruotės bei užsiėmimai sveikai nugarai.

Festivalio pasiūlymai: nemoki pakvietimai į užsiėmimus.

AirGym treniruočių studija
www.airgym.lt

AirGym treniruočių studijoje Jūsų laukia smagios treniruotės šilkinėje juostoje, pakilus į orą.

Festivalio pasiūlymai: 10 proc. nuolaida 1 mėnesio abonementui.

APATITE
www.apatite.lt

Nano technologijos burnos priežiūros priemonės su mineralais, sidabro, aukso ir anglies dalelėmis.

Festivalio pasiūlymai: 30 procentų nuolaidos prekėms.

Maistas Sportui (V Sportas, UAB)
www.maistassportui.lt

Maistas Sportui siūlo platų maisto papildų asortimentą tiesiai iš gamintojų. Ar jūs jaunas, ar senjoras – pas mus rasite sau tinkantį papildą.

Festivalio pasiūlymai: speciali nuolaida kūno masės analizės testui, speciali kaina vitaminams imuniteto pastiprinimui rudenį.

MB ACTIO LT

www.actio.lt

Apie Lemonbar: šviežiai spaustų vaisių sultys, gėrimai/limonadai/kokteiliai iš jų

o bevo naturale… e Tu?
Aš geriu natūralius… o Tu?
Gaiviname Jus šviežiai spaustų citrusinių vaisių sultimis ir gaiviais kokteliais bei limonadais

Festivalio pasiūlymai: kuponai natūraliems gėrimams.

UAB „Metausta“
www.PowerSport.lt

UAB „Metausta“ (www.PowerSport.lt) – sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvė, kurioje galite rasti garsių pasaulyje prekinių ženklų produkciją, apimančią sporto inventorių, apdovanojimus, maisto papildus, laisvalaikio prekes.

Festivalio pasiūlymai: specialios nuolaidos produkcijai.

UAB VAIKIS

www.vaikis.eu

Pristatome vokiečių gamintojo CASADA masažuoklius ir masažinius fotelius. Planuojame pristatyti CASADA naują gaminį – fitneso platformą POWER BOARD.

Festivalio pasiūlymas: renginio metu bus taikoma 10% nuolaida visiems CASADA gaminiams.

E|Sonic elektriniai dviračiai
www.esonic.lt

E|Sonic elektriniai dviračiai-Lietuvoje sukurtas prekės ženklas. Optimaliausias kainos ir kokybės santykis. Septyni metai kruopštaus komponentų atrinkimo ir bandymų leido sukurti labai patikimus, Lietuvos sąlygoms pritaikytus elektrinius dviračius.

Festivalio pasiūlymai: nemokami bandomieji važiavimai, konsultavimas visais klausimais apie bet kokius elektrinius dviračius, nuolaidos dviračiams nuo 5 iki 20%, kitos staigmenos ir siurprizai.

Fitneso mokymo centras AEROMIX
www.aeromix.lt

Pagrindinis „Aeromix“ tikslas – paruošti aukšto lygio trenerius darbui fitneso srityje, supažindinti sporto srities specialistus su naujausiomis tendencijomis. Šiandien galime Jums padėti tapti: – Asmeniniais treneriais – Grupinių užsiėmimų specialistais.

Festivalio pasiūlymai: 10 % nuolaida mėnesiniam abonementui sporto klube, lankyti grupinius užsiėmimus.

Lindyhop.lt klubas
www.lindyhop.lt

Lindyhopo ir kitų džiazo šokių pamokos, renginiai, festivaliai.

Festivalio pasiūlymai: atvira pažintinė lindyhopo 1 val. trukmės pamoka.

BRUBECK  (UAB „Litada“)

www.brubeck.lt

BRUBECK – tai vardas, kuris lyderiauja termo aprangos rinkoje. Brubeck gamina termo vidaus ir lauko aprangą, apatinį trikotažą ir kitus pirmo ir antro sluoksnio drabužius, kurie pasižymi unikalia besiūle, dvigubo sluoksnio technologija.

Festivalio pasiūlymai: specialus pasiūlymas festivalio lankytojams – Comfort Cotton Limited Edition apatiniai, kuriuos galės įsigyti itin už itin gerą kainą.

MM Shakti
www.shakti.lt

Moteriškumo mokyklos Shakti tikslas – LAIMINGA MOTERIS. Rytų (pilvo) šokis, autentiškai vadinamas Raqs Sharki, – tai moterų joga, gyvenimo būdas, leidžiantis moteriai ilgai džiaugtis stangriu ir lanksčiu kūnu, jaustis gyvybinga, žavi.

Festivalio pasiūlymai: pirmasis apsilankymas šokių užsiėmimuose nemokamas.

Utena Stuntriders
www.facebook.com/UtenaStunt

Motoakrobatai, ekstremalai atliekantys triukus su motociklais

Festivalio pasiūlymai: dovanos – nemokamos pamokos atvykusiems prie Utena Stuntriders  stendo.

Šaudymo iš lanko centras „Strėlė“
www.strele.lt

Šaudymas iš lanko.

Festivalio pasiūlymai: 20% nuolaida šaudymo iš lanko mėnesinui abonimentui.

BEISBOLO KLUBAS VILNIUS
www.facebook.com/bkv.beisboloklubasvilnius

Beisbolo ir softbolo treniruotės visų amžiaus grupių berniukams ir mergaitėms , vaikinams ir merginoms.

Festivalio pasiūlymai: vienas mėnuo nemokamai.

Studija „Vilkės namai“
www.vilkesnamai.lt

Studija „Vilkės namai“ tai jauki, orientuota į asmenines ir nedidelės asmenų grupės treniruotes bei sąmoningumo užsiėmimus. Rengiame išskirtinius užsiėmimus moterims, mankštas, ir kitus sveikatinimo renginius.

Festivalio pasiūlymai: kadangi vertiname asmeninį santykį, studijos atstovai festivalio metu patys asmeniškai įteiks pakvietimus, nuolaidas ir kitą atributiką festivalio lankytojams.

Vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“

www.satrijosklubas.lt

Atvira neformalaus ugdymo erdvė vaikams ir jaunimui. Draugiškas bei profesionalus vadovų kolektyvas kiekvienam padeda lavinti sportinius gebėjimus, įgyvendinti įvairius sumanymus ar kurti savo projektus. Klube veikia šou/gatvės šokių, šiuolaikinio šokio, breiko, lindyhopo, karate, dziudo, gimnastikos, capoeiros ir šachmatų studijos.Taip pat vyksta kalanetikos bei jogos užsiėmimai suaugusiems.

Festivalio pasiūlymai: dovanų kuponas – nemokamas apsilankymas pasirinktoje studijoje.

Dance Time/ Kangoo Club Vilnius

www.sokam.lt

Veiklos pagrindą sudaro Kangoo Jumps treniruotės vaikams ir suaugusiems.

Organizuojame treniruotes visame Vilniuje ir Vilniaus rajonuose.

Kiti treniruočių stiliai: zumba, kalanetika, kineziterapinės mankštos, pramoginiai šokiai poromis

Festivalio pasiūlymai: staigmenos renginio dieną.

DANCEFIT šokių ir aerobikos studija

www.dancefit.lt

Dancefit – tarsi antri namai visiems norintiems šokti, sportuoti, sustiprinti sveikatą bei smagiai praleisti laiką. Mes siūlome Zumba, Zumba Kids ir Salsation treniruotes, organizuojame Zumba mokymus, renginius bei vaikų ir suagusiųjų vasaros stovyklas.

Festivalio pasiūlymai: 15 eur dovanų kuponas abonementui.

Mañana.lt Wake – SUP – Windsurf

www.Mañana.lt

Vandens sporto kursai ir stovyklos: burlentės, irklentės, vandenlentės

Festivalio pasiūlymai: -20% nuolaida burlenčių kursui su slaptažidžiu Sporto Festivalis

Lietuvos Taidzičiuan Asociacija

info@taiji.lt

Taidzičiuan, Cigun, Tai Ji Quan, Qigong.

Festivalio pasiūlymai: pirma treniruotė nemokama

Jamm fit
www.facebook.com/jammfitvilnius

Inovacinės treniruotės paremtos EMS principu.

Festivalio pasiūlymai: 30% nuolaida abonementui.

Jiu-Jitsu
www.kovos-menai.lt

Jiu-Jitsu treniruotės vaikams, jaunimui ir suaugusiems.

Festivalio pasiūlymai: 30% nuolaida pirmojo mėnesio treniruotėms.

Lietuvos Biliardo Federacija
www.lbf.lt

Vysto ir populiarina visų biliardo rūšių sportą.

Festivalio pasiūlymai: Nemokama treniruotė su geriausiais Lietuvos Biliardo treneriais.

Lietuvos Tradicinio Aikido Federacija
www.aikidocenter.lt

Centre dėstomi tradiciniai rytų kovos menai: aikido, aiki-dziu-dziucu, iai-do, mokomasi dirbti su tradiciniais ginklais – katana (kardas), bokenu (medinis kardas), dzio, tambo-dzio, bo (įvairaus ilgio lazdos), tanto (peilis) ir kitais.

Festivalio pasiūlymai: 4 užsiemimai (savaitė) – nemokamai.

„Husaras“ – kardo valdymas šiuolaikiniam žmogui!
www.husaras.lt

Kardo valdymo mokykla Husaras nuo 2012 metų perduoda žinias pagal Toldi Miklos Karališkojo Instituto mokymo programą, kuri moko įvairaus amžiaus ir lyties žmones kardo valdymo meno, istorijos bei skatina ne tik fizinį, bet ir intelektualinį tobulumą.

Festivalio pasiūlymai: festivalio metu, lankytojai galės įsigyti kardo valdymo mokyklos „Husaras“ kuponų, kurie suteiks jiems galimybes lankyti užsiėmimus su nuolaidomis. Kuponai bus dviejų rūšių – specialiems „Šešių kirčių“ kursams ir įprastoms kardo kursams.

Wing Tsun – kovos menas geriems žmonėms!
www.wingtsun.lt

Baltijos Wing Tsun KungFu asociacija (BWTA) – Tarptautinės Wing Tsun organizacijos (IWTO – International Wing Tsun Organization) dalis, kuri skatina savo bendruomenės narius mokytis savigynos taikant kinų kovos menų principus.

Festivalio pasiūlymai: festivalio metu, lankytojai galės įsigyti Wing Tsun KungFu kuponų, kurie suteiks jiems galimybes lankyti užsiėmimus su nuolaidomis. Kuponai bus dviejų rūšių – specialiems savigynos kursams ir kinų kovos menams. O su mūsų Wing Tsun skrajutė.

Lankinis – pramogų hitas!
www.lankinis.lt

Lankinis tai aktyvus komandinis žaidimas (sportas), kurio tikslas eliminuoti varžovus pataikant strėle, šaunama iš lanko, pagal tam tikras taisykles.

Festivalio pasiūlymai: Festivalio metu bus surengti įvairūs tiek individualūs, tiek komandinės rungtys, mini turnyrai. Parodos lankytojams pasiūlytume specialias nuolaidas renginiams Lankinio arenoje Vilniuje.

GIGANTCHESS
www.gigantchess.com

Dideli lauko šachmatai.

Festivalio pasiūlymai: festivalio metu vyks didelių lauko šachmatų turnyrai.

VILNIAUS KENDO CENTRAS
www.facebook.com/KendoCentras

Kendo (jap. kendō, 剣道 ‘kardo kelias’) – šiuolaikinis budo, išsirutuliojęs iš senovės samurajų fechtavimo meno kendžiutsu. Kendo nereikalauja išskirtinių fizinių duomenų, jie išugdomi besitreniruojant, todėl kendo gali praktikuoti kiekvienas.

Festivalio pasiūlymai: festivalio metu dalyviams bus suteikiama 30% nuolaida pirmo mėnesio treniruotėms.

InShapefitness.lt – tai, kur sustoja akimirka žavinga
www.inshapefitness.lt

InShapefitness.lt – sporto ir laisvalaikio studija, kurioje susipina žemo ir aukšto intensyvumo treniruotės. Jų dėka žmogus gali pasirinkti sau tinkamiausią: pagal nuotaiką, sveikatą ar net pagal treniruotės populiarumą Pasaulyje.

Festivalio pasiūlymai: ,,nustok norėti ir pradėk siekti“ LOTERIJA, kurios metu bus galima laimėti rėmėjų įsteigtus prizus ir dvi pasirinktas NEMOKAMAS treniruotes InShapefitness.lt studijoje.

Sostinės krepšinio mokykla (SKM)
www.skm.lt

SKM – didžiausia krepšinio mokykla Lietuvoje! Su jaunimu dirba kvalifikuoti ir itin draugiški specialistai. SKM – geriausias būdas semtis krepšinio paslapčių, sveikai bei įdomiai praleisti laisvalaikį!

Festivalio pasiūlymai: galimybė dalyvauti atraktyviame krepšinio konkurse ir laimėti prizus.

Old Town Gym
www.facebook.com/oldtowngymvilnius

„Old Town Gym“ – treniruokliai, kardio treniruokliai, užsiėmimai grupėms ir sportą mylintys žmonės po vienu stogu, Vilniaus Senamiesčio širdyje. „Old Town Gym“ kitoks – savo atmosfera, komandos dvasia ir jis nepalieka abejingų.

Festivalio pasiūlymai: nuolaidos abonementams. Kvietimai nemokamai išbandyti sporto klube vykstančias treniruotes. Dovanų kuponai – individuali treniruočių programa, individuali treniruotė su treneriu, mitybos plano sudarymas.

Lietuvos Kyudo Federacija
www.kyudo.lt

Kyudo (jap. “lanko kelias”) – tai tradicinis japoniškas šaudymas iš lanko. Kyudo yra viena iš seniausių kovos meno rūšių. Kyudo stiprina kūną, ramina protą, balansuoja emocijas, lavina ištvermę, koncentraciją, ugdo pagarbą.

Festivalio pasiūlymai: spalio mėnesį treniruotės nemokamai.

CR Moto Akadamija
www.crmoto.lt

Motociklų sportas.

Festivalio pasiūlymai: konsultacijos ir patarimai, susitikimai su treneriais.

Išmokyk savo vaiką mylėti motociklus!!!

Lankininkų Kova
www.shadowsong.lt

Lankininkų Kova – tai naujas, komandinis, sportinis žaidimas su lanku ir strėlėmis.

Festivalio pasiūlymai: 10 % nuolaida grupės žaidimui esant 10 dalyvių ir daugiau.

Balzekas tennis academy
www.balzekastennis.lt

Lauko teniso treniruotės vaikams ir suaugusiems, grupėse ir individualiai, mėgėjams ir profesionalams. Esame 4-iuose filialuose Vilniaus mieste.

Festivalio pasiūlymai: nemokamos teniso treniruotės mugės metu.

Dziudo klubas „Olimpinė viltis“
www.olimpineviltis.lt

Dziudo klubas „Olimpinė viltis“ (ankst. pavadinimas – Vilniaus miesto dziudo klubas „Banga“) pradėjo savo veiklą 2003 m. Klubas siūlo treniruočių paslaugas tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Užsiėmimus veda nusipelnę treneriai, kurie visada pasirengę dalintis savo patirtimi ir artimiau supažindinti su dziudo imtynėmis.

Festivalio pasiūlymai: nemokami apsilankymai.

Informacija apie kitus dalyvius jau neužilgo!