Vilniaus miesto sporto centras
sportas.vilnius.lt

Vilniaus miesto sporto centras yra viena iš didžiausių neformaliojo ugdymo įstaigų Lietuvoje. VMSC kultivuojamos 29 sporto šakos, treniruotes lanko per 2000 ugdytinių, su jais dirba per 140 sporto trenerių.

Festivalio pasiūlymai: nemokamas kvietimas išbandyti įvairias sporto šakas.

DELFI sporto centras

www.delfisportocentras.lt

DELFI sporto centras – moderniausias daugiafunkcinis sporto kompleksas Lietuvoje, po vienu stogu talpinantis keturių sporto žaidimo aikšteles ir treniruočių erdves.

Aktyvų laisvalaikį, bei sveiką gyvenimo būdą propaguojantiems gyventojams ir sportininkams profesionalams DELFI sporto centre siūloma net 8 badmintono aikštelės su profesionalia danga ir specializuotu apšvietimu, 2 „HARD“ dangos teniso kortus,  4 vidinės ir 4 lauko smėlio aikštelės paplūdimio tinklinio ir paplūdimio teniso treniruotėms, bei GET Fit sporto akademijos funkcinių treniruočių erdvės.

Festivalio pasiūlymai: renginio metu Jūsų laukia nemokamos “Balžeko akademijos”  teniso treniruotės, “Tinklinio mokymo centras” supažindins su smėlio tinklinio gudrybėmis.

Badmintono klubas “Capital Badminton Club” parodys koks iš tikrųjų yra badmintono sportas – nustebsite, kad tai tikrai ne mušinėjimas į orą.

GetFit akademija pristatys fizinio pasirengimo, raumenų stiprinimo treniruotes. Lankytojams ruošiami įdomi programa, žaidimai bei pramogos.

 

JOMA

www.joma-sport.lt

JOMA – sportinė apranga ir avalynė vertinantiems kokybę! Ispanų prekinio ženklo produkciją nuo 1965m. naudoja daugelio sporto šakų atstovai visame pasaulyje. JOMA prekinio ženklo oficialūs atstovai Lietuvoje UAB Sport time. Tik čia išskirtinis servisas ir garantijos. Aprangų maketavimo ir ženklinimo paslaugos.

Išskirtiniai pasiūlymai komandoms. JOMA – geriausias kainos ir kokybės santykis rinkoje!


Festivalio pasiūlymai:

  • visai vaikiška avalynei 25 eur;
  • visai suaugusiūjų avalynei 50 eur;
  • visoms tamprėms 25 eur;
  • termo aprangai 30 proc. nuolaida.

UAB „Sportland LT

www.sportland.lt

SPORTLAND didžiausias prekybinis tinklas Baltijos šalyse parduodantis sporto bei laisvalaikio prekes. SPORTLAND parduotuvėse visuomet galima rasti madingų ir kokybiškų sporto, laisvalaikio aprangos, avalynės bei aksesuarų pasaulyje žinomiausių prekių ženklų – NIKE, Adidas, Under Armour, Converse, O’neill, ROXY, Helly Hansen, Salomon, The North Face, Timberland ir kt. Sportland – būk pirmas!


Festivalio pasiūlymai: 
bus taikoma 10% nuolaida visoms prekėms, surengtas interkatyvus konkursas, kurio metu bus praloštas vertingas prizas.

Sveikatingumo kompleksų tinklas ,,Impuls“
www.impuls.lt

Impuls yra didžiausias Sveikatingumo kompleksų tinklas Lietuvoje, kurį šiuo metu sudaro 12 klubų. Čia galite atrasti daugiau nei 300 treniruočių per mėnesį. Kviečiame išsirinkti mėgstamiausią, o jei dar nesate buvę Impuls – registruokitės www.impuls.lt ir išbandykite nemokamai.

Festivalio pasiūlymas:  išskirtiniai pasiūlymai tik festivalio metu!

UAB „Koliz laikrodžiai“
www.chronos.lt

Atstovaujame daugiau nei 10 prekinių ženklų – Vostok Europe, Maurice Lacroix, Edox, Frederique Constant, Balmain, Orient ir kitus nemažiau žinomus visame pasaulyje laikrodžių gamintojus. Aplankykite mūsų stendą ir turėsite galimybę mūsų parduotuvėse įsigyti aukštos kokybės laikrodį pigiau.

Festivalio pasiūlymas: Parodos metu bus galimybė gauti nuolaidų kuponą. Nuolaida bus galima pasinaudoti visose mūsų fizinėse parduotuvėse (išskyrus el. parduotuvę). Nuolaidos mūsų siūlomoms prekėms -20%. Nuolaida galios iki š.m. lapkričio mėn. pabaigos.

UAB Ad sensum

www.adsensum.lt

www.bellicon.com

Batutai bellicon skirti mankštintis patalpose. Jie pripažinti saugiais žmonėms su nugaros problemomis, nes vietoje metalo spyruoklių naudoja patentuotas itin tamprias gumas. bellicon – sumani mankšta visam kūnui vienu metu.

Festivalio pasiūlymas: 10% nuolaida batutams

Pašinas

www.pasinas.lt

Pašinas – aktyvaus laisvalaikio ant lentos forma. Judėjimas – nepraleidžiant detalių, kurios susideda iš aplinkos, žmonių ir įspūdžių. Daryk, tai stilingai riedėdamas su „Pašinu“, rankų darbo vienetinėmis lentomis, pagamintomis Lietuvoje. Pajausk, išgyvenk ir pasidalink su visais.

Festivalio pasiūlymas: renginio metu bus galimybė: – Išbandyti „pašino longbordą“ – Susikurti savo dizaino „longborda“ – Užsakyti „longbordo“ gamybą su 20% nuolaida.

FOOSIN stalo futbolas

www.foosin.lt

www.facebook.com/Foosin

Stalo futbolo klubas, renginiai, pramogos, turnyrai, stalo futbolo įranga

Festivalio pasiūlymas: nemokamas stalo futbolas visos parodos metu.

UAB Laikas gyventi

www.laikasgyventi.lt

UAB “Laikas gyventi” specialistai teikia potraumino gydymo, kinezioteipavimo, nugaros skausmų gydymo paslaugas. Taip pat siūlome kineziterapines mankštas suaugusiems ir mamoms su vaikučiais, gydomąjį masažą, funkcines treniruotes suaugusiems, fizioterapijos paslaugas. Kineziterapeutai dirba su profesionalia Redcord®  Workstation  Professional 3 įranga, naudoja aukščiausios klasės Uriel teipą.

Festivalio pasiūlymas:

nemokamos paslaugos (kineziterapeutų konsultacija, kinezioteipavimas, ultragarso terapija, elektrostimuliacijos terapija) crossfit varžybų dalyviams. Parodos lankytojams nemokamos trumpos kineziterapeutų konsultacijos.

CAPOEIRA FICAG LIETUVA

www.ficag.lt

Capoeira – tai brazilų kovos menas. Šis kovos menas, pasižymi akrobatiniais bei šokio elementais, muzika ir dainavimu. Šį unikalų, autentišką brazilų kovos meną 2014m UNESCO pripažino brazilų kultūros paveldo dalimi.

Festivalio pasiūlymas: 10% nuolaida 1 mėn. abonementui

MB „Armus“

www.scvpapildai.lt

„SCV papildai“ – tai šiuolaiki aukščiausios kokybės produktai sportui ir sveikai gyvensenai tiesiai iš JAV

Festivalio pasiūlymas: iki 20 % nuolaida papildams Sporto festivalio metu.

KRAV MAGA LIETUVA

www.kravmagalietuva.lt

IZRAELIO ARMIJOS SAVIGYNOS SISTEMA.

Festivalio pasiūlymas: pirmi du užsiėmimai nemokami.

Barre-Pilates-Ballet studija

www.barre.lt

Barre-Pilates-Ballet studija  – sporto ir šokio studija.

Veikla: Barre, Pilates ir Baleto treniruotės.

Festivalio pasiūlymas: su festivalio dalyvio skrajute – 10% nuolaida pirmo mėnesio abonementui.

AIKIDO mokykla AIDAS

www.aikido-aidas.lt

AIKIDO Aikikai mokykla „Aidas“ įkurta 2006 m. sudarant sąlygas visiems norintiems praktikuoti Aikido (taikų kovos meną) ir tobulėti bei besidomintiems Japonijos kultūra.
Vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų treniruotes grupėse veda patyrę mokytojai ir instruktoriai.

Festivalio pasiūlymas: vienas nemokamas apsilankymas mūsų salėje.

UAB hummel LT

www.hummel.lt

Tarptautinio ženklo „hummel“ atstovai Lietuvoje, nuo 1999 metų. Prekiauja sporto ir laisvalaikio apranga bei avalyne.

Festivalio pasiūlymas: visoms prekėms -20% nuolaida.

Sporto klubas „BIKE in“

www.bikein.lt

BIKE in – tai pirmoji specializuota treniruočių ant stacionarių dviračių studija Baltijos šalyse. Pasaulyje sparčiai sveikatingumo niša „spiningas“ arba grupinės treniruotės stacionarių dviračių salėje – jau ir Lietuvoje.

Festivalio pasiūlymas: festivalio metu veiks didžiulė sporto klubo ,,BIKE in“ stacionarių dviračių zona, kurioje vyks atviros treniruotės, be to festivalio dalyviai galės gauti nemokamų apsilankymų (kvietimų) į sporto klubą ,,BIKE in“

BURBULIUKAS IR CO, UAB

www.vandensjonizatoriai.lt

Įmonė „Burbuliukas ir Co“ gamina produkciją, skirtą kiekvienam norinčiam gyventi sveikai. Vandens jonizatoriuose paruoštas jonizuotas vanduo natūraliai išjudina organizmo gyvybines galias, padeda palaikyti bendrą kūno ir sveikatos harmoniją kiekvieną dieną.

Festivalio pasiūlymas: 20 eurų nuolaida vandens jonizatoriams

IDĖJOS SPORTUI

www.idejossportui.lt

Mūsų IDĖJOS SPORTUI – Jūsų įdomiam gyvenimui. Tai priemonės aktyviam laisvalaikiui ir įdomiam sportavimui. Balansiniai dviratukai, sportiniai triračiai TRIKKE vaikams ir suaugusiems, profesionalios šiaurietiškojo ėjimo lazdos ir apmokymai bei kiti pasiūlymai.

Festivalio pasiūlymas: parodos metu viskam 10% nuolaida

SPORTUOK.LT

www.sportuok.lt

SPORTUOK yra sporto, turizmo ir aktyvaus laisvalaikio prekių parduotuvė, kurioje rasi naujausias ir populiariausias sporto bei laisvalaikio priemones.

Festivalio pasiūlymas: bus taikoma 10% nuolaida visoms prekėms, surengtas interkatyvus konkursas, kurio metu bus praloštas vertingas prizas. Taip pat bus vyks masažinių volų seminaras

VŠĮ ,,Vedų kultūros centras“
www.vedukultura.lt

Vedų kultūros centras siūlo tai, kas žmonėms rūpi – tai sveikas, sotus, pilnavertis maistas ir žinios, ateinančios iš knygų, susijusių su mityba. Siūlome vegetarinius pyragėlius, saldumynus ir knygas apie sveiką mitybą.

Festivalio pasiūlymai: penkiems atsitiktiniams, besidomintiems vegetarine mityba ir mąstantiems lankytojams padovanosime naudingą DVD diską su vegetarinių receptų pamokomis.

Plaukimo šeima
www.plaukimoseima.lt

Plaukimo šeimos misija: sukurti vietas ir galimybes kiekvienam išmokti plaukti ir treniruotis, skatinti sveiką gyvenimo būdą, meilę gamtai ir savo šaliai. Ruošti profesionaliausius šalyje plaukimo trenerius, kurie ne tik išmokys plaukti, bet ir ugdys plaukimo čempionus.

Festivalio pasiūlymai: Plaukimo šeima padovanos vaikams nuo 3 metukų 1 nemokamą plaukimo pamoką su „Plaukimo šeima“ treneriais.

Vilniaus sporto mokykla „Tauras“
www.smtauras.lt

Vilniaus sporto mokykla „Tauras“  kultivuojamos šios sporto šakos: tinklinis, rankinis, stalo tenisas, regbis, žolės riedulys, šaškės, šachmatai, badmintonas,aklųjų riedulys, beisbolas.Užsiėmimai vyksta mūsų mokyklos sporto bazėje ir bendrojo lavinimo mokyklų sporto bazėse.

Treniruotes lanko 7-18 m. mokiniai.

Jogos studija „Bidža“, VŠĮ „Bidža“
www.bidza.lt

Jogos studija „Bidža“ vyksta jogos praktikos, gongų meditacija, joga nėščiosioms, baby joga, funkcinės treniruotės bei užsiėmimai sveikai nugarai.

Festivalio pasiūlymai: nemoki pakvietimai į užsiėmimus.

AirGym treniruočių studija
www.airgym.lt

AirGym treniruočių studijoje Jūsų laukia smagios treniruotės šilkinėje juostoje, pakilus į orą.

Festivalio pasiūlymai: 10 proc. nuolaida 1 mėnesio abonementui.

APATITE
www.apatite.lt

Nano technologijos burnos priežiūros priemonės su mineralais, sidabro, aukso ir anglies dalelėmis.

Festivalio pasiūlymai: 30 procentų nuolaidos prekėms.

Maistas Sportui (V Sportas, UAB)
www.maistassportui.lt

Maistas Sportui siūlo platų maisto papildų asortimentą tiesiai iš gamintojų. Ar jūs jaunas, ar senjoras – pas mus rasite sau tinkantį papildą.

Festivalio pasiūlymai: speciali nuolaida kūno masės analizės testui, speciali kaina vitaminams imuniteto pastiprinimui rudenį.

MB ACTIO LT

www.actio.lt

Apie Lemonbar: šviežiai spaustų vaisių sultys, gėrimai/limonadai/kokteiliai iš jų

o bevo naturale… e Tu?
Aš geriu natūralius… o Tu?
Gaiviname Jus šviežiai spaustų citrusinių vaisių sultimis ir gaiviais kokteliais bei limonadais

Festivalio pasiūlymai: kuponai natūraliems gėrimams.

UAB „Metausta“
www.PowerSport.lt

UAB „Metausta“ (www.PowerSport.lt) – sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvė, kurioje galite rasti garsių pasaulyje prekinių ženklų produkciją, apimančią sporto inventorių, apdovanojimus, maisto papildus, laisvalaikio prekes.

Festivalio pasiūlymai: specialios nuolaidos produkcijai.

UAB VAIKIS

www.vaikis.eu

Pristatome vokiečių gamintojo CASADA masažuoklius ir masažinius fotelius. Planuojame pristatyti CASADA naują gaminį – fitneso platformą POWER BOARD.

Festivalio pasiūlymas: renginio metu bus taikoma 10% nuolaida visiems CASADA gaminiams.

E|Sonic elektriniai dviračiai
www.esonic.lt

E|Sonic elektriniai dviračiai-Lietuvoje sukurtas prekės ženklas. Optimaliausias kainos ir kokybės santykis. Septyni metai kruopštaus komponentų atrinkimo ir bandymų leido sukurti labai patikimus, Lietuvos sąlygoms pritaikytus elektrinius dviračius.

Festivalio pasiūlymai: nemokami bandomieji važiavimai, konsultavimas visais klausimais apie bet kokius elektrinius dviračius, nuolaidos dviračiams nuo 5 iki 20%, kitos staigmenos ir siurprizai.

Fitneso mokymo centras AEROMIX
www.aeromix.lt

Pagrindinis „Aeromix“ tikslas – paruošti aukšto lygio trenerius darbui fitneso srityje, supažindinti sporto srities specialistus su naujausiomis tendencijomis. Šiandien galime Jums padėti tapti: – Asmeniniais treneriais – Grupinių užsiėmimų specialistais.

Festivalio pasiūlymai: 10 % nuolaida mėnesiniam abonementui sporto klube, lankyti grupinius užsiėmimus.

Lindyhop.lt klubas
www.lindyhop.lt

Lindyhopo ir kitų džiazo šokių pamokos, renginiai, festivaliai.

Festivalio pasiūlymai: atvira pažintinė lindyhopo 1 val. trukmės pamoka.

BRUBECK  (UAB „Litada“)

www.brubeck.lt

BRUBECK – tai vardas, kuris lyderiauja termo aprangos rinkoje. Brubeck gamina termo vidaus ir lauko aprangą, apatinį trikotažą ir kitus pirmo ir antro sluoksnio drabužius, kurie pasižymi unikalia besiūle, dvigubo sluoksnio technologija.

Festivalio pasiūlymai: specialus pasiūlymas festivalio lankytojams – Comfort Cotton Limited Edition apatiniai, kuriuos galės įsigyti itin už itin gerą kainą.

MM Shakti
www.shakti.lt

Moteriškumo mokyklos Shakti tikslas – LAIMINGA MOTERIS. Rytų (pilvo) šokis, autentiškai vadinamas Raqs Sharki, – tai moterų joga, gyvenimo būdas, leidžiantis moteriai ilgai džiaugtis stangriu ir lanksčiu kūnu, jaustis gyvybinga, žavi.

Festivalio pasiūlymai: pirmasis apsilankymas šokių užsiėmimuose nemokamas.

Utena Stuntriders
www.facebook.com/UtenaStunt

Motoakrobatai, ekstremalai atliekantys triukus su motociklais

Festivalio pasiūlymai: dovanos – nemokamos pamokos atvykusiems prie Utena Stuntriders  stendo.

Šaudymo iš lanko centras „Strėlė“
www.strele.lt

Šaudymas iš lanko.

Festivalio pasiūlymai: 20% nuolaida šaudymo iš lanko mėnesinui abonimentui.

BEISBOLO KLUBAS VILNIUS
www.facebook.com/bkv.beisboloklubasvilnius

Beisbolo ir softbolo treniruotės visų amžiaus grupių berniukams ir mergaitėms , vaikinams ir merginoms.

Festivalio pasiūlymai: vienas mėnuo nemokamai.

Studija „Vilkės namai“
www.vilkesnamai.lt

Studija „Vilkės namai“ tai jauki, orientuota į asmenines ir nedidelės asmenų grupės treniruotes bei sąmoningumo užsiėmimus. Rengiame išskirtinius užsiėmimus moterims, mankštas, ir kitus sveikatinimo renginius.

Festivalio pasiūlymai: kadangi vertiname asmeninį santykį, studijos atstovai festivalio metu patys asmeniškai įteiks pakvietimus, nuolaidas ir kitą atributiką festivalio lankytojams.

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras
www.lvjc.lt

Didžiausias neformaliojo švietimo centras. Daugybė skirtingų sportinių veiklų vaikams, jaunimui, suaugusiems po 1 stogu. Asmeninės pergalės pasirinktoje veikloje, sveikos gyvensenos bei saugaus elgesio vandenyje įgūdžiai.

Festivalio pasiūlymai: prisiėmusiems ir įvykdžiusiems asmeninį iššūkį – prizas. Prizo dydis priklauso nuo iššūkio dydžio: nuo saldainio iki nuolaidos pasirinktai sporto veiklai.

Vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“

www.satrijosklubas.lt

Atvira neformalaus ugdymo erdvė vaikams ir jaunimui. Draugiškas bei profesionalus vadovų kolektyvas kiekvienam padeda lavinti sportinius gebėjimus, įgyvendinti įvairius sumanymus ar kurti savo projektus. Klube veikia šou/gatvės šokių, šiuolaikinio šokio, breiko, lindyhopo, karate, dziudo, gimnastikos, capoeiros ir šachmatų studijos.Taip pat vyksta kalanetikos bei jogos užsiėmimai suaugusiems.

Festivalio pasiūlymai: dovanų kuponas – nemokamas apsilankymas pasirinktoje studijoje.

Dance Time/ Kangoo Club Vilnius

www.sokam.lt

Veiklos pagrindą sudaro Kangoo Jumps treniruotės vaikams ir suaugusiems.

Organizuojame treniruotes visame Vilniuje ir Vilniaus rajonuose.

Kiti treniruočių stiliai: zumba, kalanetika, kineziterapinės mankštos, pramoginiai šokiai poromis

Festivalio pasiūlymai: staigmenos renginio dieną.

Jamm fit
www.facebook.com/jammfitvilnius

Inovacinės treniruotės paremtos EMS principu.

Festivalio pasiūlymai: 30% nuolaida abonementui.

Jiu-Jitsu
www.kovos-menai.lt

Jiu-Jitsu treniruotės vaikams, jaunimui ir suaugusiems.

Festivalio pasiūlymai: 30% nuolaida pirmojo mėnesio treniruotėms.

Lietuvos Biliardo Federacija
www.lbf.lt

Vysto ir populiarina visų biliardo rūšių sportą.

Festivalio pasiūlymai: Nemokama treniruotė su geriausiais Lietuvos Biliardo treneriais.

Lietuvos Tradicinio Aikido Federacija
www.aikidocenter.lt

Centre dėstomi tradiciniai rytų kovos menai: aikido, aiki-dziu-dziucu, iai-do, mokomasi dirbti su tradiciniais ginklais – katana (kardas), bokenu (medinis kardas), dzio, tambo-dzio, bo (įvairaus ilgio lazdos), tanto (peilis) ir kitais.

Festivalio pasiūlymai: 4 užsiemimai (savaitė) – nemokamai.

„Husaras“ – kardo valdymas šiuolaikiniam žmogui!
www.husaras.lt

Kardo valdymo mokykla Husaras nuo 2012 metų perduoda žinias pagal Toldi Miklos Karališkojo Instituto mokymo programą, kuri moko įvairaus amžiaus ir lyties žmones kardo valdymo meno, istorijos bei skatina ne tik fizinį, bet ir intelektualinį tobulumą.

Festivalio pasiūlymai: festivalio metu, lankytojai galės įsigyti kardo valdymo mokyklos „Husaras“ kuponų, kurie suteiks jiems galimybes lankyti užsiėmimus su nuolaidomis. Kuponai bus dviejų rūšių – specialiems „Šešių kirčių“ kursams ir įprastoms kardo kursams.

Wing Tsun – kovos menas geriems žmonėms!
www.wingtsun.lt

Baltijos Wing Tsun KungFu asociacija (BWTA) – Tarptautinės Wing Tsun organizacijos (IWTO – International Wing Tsun Organization) dalis, kuri skatina savo bendruomenės narius mokytis savigynos taikant kinų kovos menų principus.

Festivalio pasiūlymai: festivalio metu, lankytojai galės įsigyti Wing Tsun KungFu kuponų, kurie suteiks jiems galimybes lankyti užsiėmimus su nuolaidomis. Kuponai bus dviejų rūšių – specialiems savigynos kursams ir kinų kovos menams. O su mūsų Wing Tsun skrajutė.

Lankinis – pramogų hitas!
www.lankinis.lt

Lankinis tai aktyvus komandinis žaidimas (sportas), kurio tikslas eliminuoti varžovus pataikant strėle, šaunama iš lanko, pagal tam tikras taisykles.

Festivalio pasiūlymai: Festivalio metu bus surengti įvairūs tiek individualūs, tiek komandinės rungtys, mini turnyrai. Parodos lankytojams pasiūlytume specialias nuolaidas renginiams Lankinio arenoje Vilniuje.

Studija Om
www.studijaom.lt

Jogos, Pilates, Kalanetikos, Body Balance, PortDeBras, Sąmoningo kvėpavimo, Maudynių gonge ir sąmoningumą ugdančių užsiėmimų bei seminarų studija.

Festivalio pasiūlymai: 20% nuolaida, įsigijus abonementą su skrajute, gauta sporto festivalio metu.

GIGANTCHESS
www.gigantchess.com

Dideli lauko šachmatai.

Festivalio pasiūlymai: festivalio metu vyks didelių lauko šachmatų turnyrai.

VILNIAUS KENDO CENTRAS
www.facebook.com/KendoCentras

Kendo (jap. kendō, 剣道 ‘kardo kelias’) – šiuolaikinis budo, išsirutuliojęs iš senovės samurajų fechtavimo meno kendžiutsu. Kendo nereikalauja išskirtinių fizinių duomenų, jie išugdomi besitreniruojant, todėl kendo gali praktikuoti kiekvienas.

Festivalio pasiūlymai: festivalio metu dalyviams bus suteikiama 30% nuolaida pirmo mėnesio treniruotėms.

InShapefitness.lt – tai, kur sustoja akimirka žavinga
www.inshapefitness.lt

InShapefitness.lt – sporto ir laisvalaikio studija, kurioje susipina žemo ir aukšto intensyvumo treniruotės. Jų dėka žmogus gali pasirinkti sau tinkamiausią: pagal nuotaiką, sveikatą ar net pagal treniruotės populiarumą Pasaulyje.

Festivalio pasiūlymai: ,,nustok norėti ir pradėk siekti“ LOTERIJA, kurios metu bus galima laimėti rėmėjų įsteigtus prizus ir dvi pasirinktas NEMOKAMAS treniruotes InShapefitness.lt studijoje.

Sostinės krepšinio mokykla (SKM)
www.skm.lt

SKM – didžiausia krepšinio mokykla Lietuvoje! Su jaunimu dirba kvalifikuoti ir itin draugiški specialistai. SKM – geriausias būdas semtis krepšinio paslapčių, sveikai bei įdomiai praleisti laisvalaikį!

Festivalio pasiūlymai: galimybė dalyvauti atraktyviame krepšinio konkurse ir laimėti prizus.

Old Town Gym
www.facebook.com/oldtowngymvilnius

„Old Town Gym“ – treniruokliai, kardio treniruokliai, užsiėmimai grupėms ir sportą mylintys žmonės po vienu stogu, Vilniaus Senamiesčio širdyje. „Old Town Gym“ kitoks – savo atmosfera, komandos dvasia ir jis nepalieka abejingų.

Festivalio pasiūlymai: nuolaidos abonementams. Kvietimai nemokamai išbandyti sporto klube vykstančias treniruotes. Dovanų kuponai – individuali treniruočių programa, individuali treniruotė su treneriu, mitybos plano sudarymas.

Lietuvos Kyudo Federacija
www.kyudo.lt

Kyudo (jap. “lanko kelias”) – tai tradicinis japoniškas šaudymas iš lanko. Kyudo yra viena iš seniausių kovos meno rūšių. Kyudo stiprina kūną, ramina protą, balansuoja emocijas, lavina ištvermę, koncentraciją, ugdo pagarbą.

Festivalio pasiūlymai: spalio mėnesį treniruotės nemokamai.

CR Moto Akadamija
www.crmoto.lt

Motociklų sportas.

Festivalio pasiūlymai: konsultacijos ir patarimai, susitikimai su treneriais.

Išmokyk savo vaiką mylėti motociklus!!!

Lankininkų Kova
www.shadowsong.lt

Lankininkų Kova – tai naujas, komandinis, sportinis žaidimas su lanku ir strėlėmis.

Festivalio pasiūlymai: 10 % nuolaida grupės žaidimui esant 10 dalyvių ir daugiau.

Balzekas tennis academy
www.balzekastennis.lt

Lauko teniso treniruotės vaikams ir suaugusiems, grupėse ir individualiai, mėgėjams ir profesionalams. Esame 4iuose filialuose Vilniaus mieste.

Festivalio pasiūlymai: nemokamos teniso treniruotės mugės metu.

Dziudo klubas „Olimpinė viltis“
www.olimpineviltis.lt

Dziudo klubas „Olimpinė viltis“ (ankst. pavadinimas – Vilniaus miesto dziudo klubas „Banga“) pradėjo savo veiklą 2003 m. Klubas siūlo treniruočių paslaugas tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Užsiėmimus veda nusipelnę treneriai, kurie visada pasirengę dalintis savo patirtimi ir artimiau supažindinti su dziudo imtynėmis.

Festivalio pasiūlymai: nemokami apsilankymai.

Informacija apie kitus dalyvius jau neužilgo!