Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo”, BĮ Kirtimų kultūros centras ir VšĮ „Sveikas miestas” kviečia Jus sudalyvauti 2018 m. rugsėjo 29-30 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo”, organizuojamame Vilniaus sporto ir kultūros festivalyje!

Vilniaus sporto ir kultūros festivalis – renginys, kuriame švenčiamas išradingumas, kūryba ir skatinamas fizinis aktyvumas.


Vilniaus sporto ir kultūros festivalis 2018 – naujų ĮSPŪDŽIŲ FESTIVALIS!

RURSĖJO 29-30 D.

LITEXPO /VILNIUS/LIETUVA

APLANKYK:

  1. Pirmuosiuose rūmuose (1, 2 salėse) vyks KULTŪROS, ŠVIETIMO IR MENO ĮSTAIGŲ PARODA: vykdomą edukacinę veiklą pristatys kultūros ir meno organizacijos, neformaliojo ugdymo įstaigos ir įvairaus pobūdžio kultūrinio užimtumo skatinimo iniciatyvos. Taip pat vyks kūrybinės dirbtuvės skirtingo amžiaus vaikams, koncertai ant pagrindinės festivalio scenos, paskaitos, diskusijos, filmų peržiūros, meno mugė.
  2. Trečiuose rūmuose – SVEIKOS GYVENSENOS IR SPORTO PREKIŲ PARODA: sporto pramogos, sporto naujovių pristatymai, pranešimai.
  3. Ketvirtuose rūmuose – SPORTO KLUBŲ MUGĖ: sporto klubų, būrelių mugė, sporto zonos, kovos menų klubų ir atvirų turnyrų zonos (,,išbandyk sportą“)
  4. Penktuose rūmuose – SVEIKATINGUMO STUDIJŲ PARODA: treniruočių erdvės, sveikatingumo, sporto studijų paroda ir didžiule TRENIRUOČIŲ ZONA.
  5. Konferencijų centre – SVEIKATINGUMO IR SPORTO KONFERENCIJA ,,ACTIVE TRAINING”

 

FESTIVALIO TIKSLAI:

  • Suburti į vieną renginį įvairiausius sporto, kultūros ir sveikatingumo sričių specialistus ir atstovus;
  • Suteikti galimybę prisistatyti visuomenei sporto ir kultūros organizacijoms, mokykloms, klubams, būreliams, įmonėms veikiančioms kultūros, sporto ir sveikatingumo srityse;
  • Propaguoti fiziškai aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą;
  • Edukuoti visuomenę apie sportiškai aktyvaus ir sveiko gyvenimo būdo naudą.

 

VILNIAUS SPORTO IR KULTŪROS FESTIVALIO ERDVĖS:

KULTŪROS SALĖ: 1, 2 salė, kino salė

SVEIKOS GYVENSENOS IR SPORTO PREKIŲ PARODA: 3 salė

SPORTO KLUBŲ PARODA: 4 salė

SPORTO TRENIRUOČIŲ ZONA  IR SVEIKATINGUMO STDUIJŲ PARODA: 5 salė

SVEIKATINGUMO IR SPORTO KONFERENCIJA ,,ACTIVE TRAINING”: 5.1 (konferencija) ir 5.2, 5.3 salės (praktikos salės)

Tapkite festivalio dalimi!