Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo”, BĮ Kirtimų kultūros centras, VšĮ „Sveikas miestas” ir Asociacija ,,Sportas visiems” rugsėjo 29-30 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo”, organizuoja Vilniaus sporto ir kultūros festivalį, kurio metu taip pat vyks Europos sporto savaitės #BEACTIVE NIGHT savaitgalio renginiai!

Vilniaus sporto ir kultūros festivalis – renginys, kuriame švenčiamas išradingumas, kūryba ir skatinamas fizinis aktyvumas.

#BEACTIVE Night – Europos sporto savaitės renginių ciklo savaitgalis Vilniuje – masinė vakarinė sporto fiesta (Zumba flashmobas, treniruotės su garsiomis užsienio trenerėmis ir naktinis bėgimas).

Tai vienas didžiausių sporto ir kultūros renginių Vilniuje, į vieną vietą sutraukiantis daugybę kultūros organizacijų, sporto, sveikatingumo klubų, būrelių bei įvairiausių sporto prekių ženklų atstovų, profesionalių sportininkų, sveikos gyvensenos šalininkų.

APLANKYK:

1 salėje – KULTŪROS, ŠVIETIMO IR MENO ĮSTAIGŲ PARODA: vykdomą veiklą ir edukacines programas pristatys kultūros ir meno įstaigos, įvairaus pobūdžio kultūrinio užimtumo skatinimo iniciatyvos. Taip pat vyks koncertai ant pagrindinės festivalio scenos, kino salėje – filmų peržiūros ir kino edukacijų pristatymai, veiks meno mugė.

2 salėjePRAKTINĖS KULTŪROS ERDVĖ: kūrybinės dirbtuvės, gyvenimo būdo kultūros pristatymai, poilsio ir pokalbių zonos.

3 salėjeSVEIKOS GYVENSENOS IR SPORTO PREKIŲ PARODA: sporto pramogos, sporto naujovių pristatymai, pranešimai.

4 salėje#BEACTIVE NIGHT su garsiausiomis Europos ir JAV treneriais (ZUMBA flashmobas su Loretta Bates) ir SVEIKATINGUMO STUDIJŲ, SPORTO KLUBŲ PARODA: sveikatingumo, sporto studijų, klubų paroda, pasirodymai, atviros treniruotės.

5 salėjeSPORTO BŪRELIŲ MUGĖ: klubų, būrelių mugė, interaktyvios zonos, kovos menų klubų ir atvirų turnyrų zonos (,,išbandyk sportą”)

Konferencijų centre (5 salės antrajame aukšte) – SVEIKATINGUMO IR SPORTO KONFERENCIJA ,,ACTIVE TRAINING”.

FESTIVALIO TIKSLAI:

Suburti į vieną renginį įvairiausius sporto, kultūros ir sveikatingumo sričių specialistus ir atstovus;

Suteikti galimybę prisistatyti visuomenei sporto ir kultūros organizacijoms, mokykloms, klubams, būreliams, įmonėms veikiančioms kultūros, sporto ir sveikatingumo srityse;

Propaguoti  kūrybiškumą, fiziškai aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą;

Edukuoti visuomenę apie kūrybingo, aktyvaus ir sveiko gyvenimo būdo naudą.

NEPRALEISKITE IŠSKIRTINIO METŲ RENGINIO, kuriame švęsime SPORTĄ ir KULTŪRĄ!

Jei norite tapti festivalio dalimi ir JŪS, REGISTRUOKITE savo organizaciją: http://www.sportofestivalis.lt/

*Bilietus platins BILIETAI.LT
**Drauge su mumis naujus įspūdžius dovanoja 15min, ZIP FM, Radijo stotis „Radiocentras“

UŽ NAUJŲ ĮSPŪDŽIŲ SAVAITGALIUS! 😉

AKTYVUMĄ SKATINA Vilniaus miesto savivaldybė